بخش 2 عضو شورا نیست صحبت علنی در مورد مسائل مربوط به هزینه های خود پس از یکپارچگی کمیسر recused خود را از نگاه به شکایت علیه Magliocca

Coun. جو Magliocca عکس در کلگری شورای شهر مجلس در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020. گاوین جوان / Postmedia

پس از Coun. جو Magliocca سکوت کرده بود در طوفان در اطراف خود هزینه های این هفته دو نفر ذکر شده در بند 2 عضو شورا را رسید از 2019 فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس گفت: آنها نمی ملاقات با او در شهر کبک.

این موارد جدید در علاوه بر این به هشت مقامات منتخب که گفت و یا تایید از طریق سخنگویان آنها نمی ناهار خوردن با Magliocca — آن را به 10 نفر و در مجموع کسانی که می گویند آنها نمی نشستن با او را با وجود اینکه به نام خود رسید.

با توجه به رسید به دست آمده توسط Postmedia از طریق آزادی اطلاعات درخواست Magliocca expensed a $138 وعده غذایی در یک رستوران به نام کافه هابیت در تاریخ 1 ژوئن 2019 و ذکر یک “E. مندس” از Airbnb به عنوان تنها مهمان. یک سخنگو از Airbnb گفت: چهار نفر از این شرکت با حضور FCM تجارت نشان می دهد از جمله زنی به نام الیزابت مندس اما رکورد خود را از ملاقات آن روز را نشان می دهد جلسات با مشاوران از شهر های مختلف و بدون کسب و کار با هر کسی که از کلگری.

Magliocca همچنین expensed کمی بیش از $200 برای یکی دیگر از ژوئن 1 وعده غذایی که در آن او به نام مهمان به عنوان Morinville Coun. ربکا Balanko و یک فرد ذکر شده به عنوان “M. Strandlund” از یک شرکت به نام برتر جاده ها.


دو رسید از Coun. جو Magliocca سفر به شهر کبک.

Balanko قبلا گفته Postmedia او هرگز نشستم با Magliocca و Marjorie Strandlund یک کارمند رجینا-بر اساس شرکت برتر جاده ها و راه حل در روز جمعه گفت که او نمی یاد غذا خوردن با مشاور یا نه. او در FCM نشان می دهد تجارت به بازار این شرکت یک فرد اداره می شود حفره های پر اما او گفت که او نمی کند به طور معمول ناهار خوردن با حضور مشاوران شهرداری, همایش, و هیچ یک از دوازده کارکنان در شرکت نام شبیه به او.

“در برخی از همایش ها من به ما خواهد بیرون رفتن با یک توزیع کننده اگر آنها در همان نشان می دهد,” او گفت:. “معمولا شرکت کنندگان (در FCM) خارج از آنها مانند یک تقویم کامل. آنها در حال انجام کار خود است و شرکت کنندگان چیز خود را دارد.”

با توجه به زمان در دریافت Magliocca ارائه شده برای وعده غذایی از آن چاپ شد فقط قبل از 8 p. m. اما Strandlund گفت پرواز خود را از شهر کبک چپ آن شب حدود 8:30 p. m.

تحت شورای سیاست, هزینه های سفر از جمله هزینه های میزبانی باید به وضوح مربوط به شهر کسب و کار و مشاوران “ملزم به ارائه نام حزب میزبانی.”

Magliocca قبلا گفته او “خطاهای” ثبت هزینه های خود را چرا که او با مخلوط کردن کارت های کسب و کار او جمع آوری شده در FCM. او همچنین گفت که او شخصا پرداخت حدود $2,100 خود FCM هزینه های آن از جمله هتل و پروازهای بالغ حدود 6,400.

فشار به صحبت های عمومی

Magliocca است در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از Postmedia این هفته از جمله سوالات خاص به او فرستاده جمعه در مورد موارد جدید از مهمانان که می گویند که آنها نمی خوردن با او. چهار عضو شورا بود که در حال حاضر در یک جلسه کمیته اما گفت که از طریق پیام متنی است که او تا به حال یک “جلسه بسیار مهم” برای حضور در هنگامی که آن را انجام داده بود. او در سمت چپ شورای اتاق در مدت کوتاهی پس از آن و نمی بازگشت.

پشت صحنه برخی از آنها اصرار Magliocca برای رسیدگی به این مسئله publicly.

کریگ چندلر سر مترقی گروه به صورت مستقل کسب و کار, عضویت در بودجه گروه برنامه ریزی برای بازگشت چهار شورای شهر امتیازهای در 2021 انتخابات شهرداری از جمله Magliocca. اما چندلر گفت: بحث این است که آزمایش خود را در گروه پشتیبانی به عنوان Magliocca چهره انتقاد بیش از هزینه های خود را.

مرتبط

“همه ما از جمله کسانی که در سمت محافظه کار می کنم که این خطاب” چندلر روز جمعه گفت. “ما برای مراقبت از (Magliocca) عمیقا اما وجود دارد می آید یک نقطه که در آن او را به رفتن به مجبور به توضیح همه چیز برای همه است.”

Magliocca علنا عذرخواهی یک بار گفت: در جلسه شورای شهر در فوریه. 3 “کلگری مالیات دهندگان انتظار بهتر از من” و که این امر می تواند خود را نهایی بیانیه عمومی در مورد این موضوع.

اما پس از آن تعدادی از مقامات منتخب که گفت: آنها نمی خوردن یا نوشیدن با این عضو شورا با وجود اینکه در فهرست خود رسید رشد کرده است و این شهر یکپارچگی کمیساریای است recused خود را از بررسی شکایت علیه Magliocca چون عضو شورا expensed یک “اجتماعی ناهار” با او در تابستان گذشته. این کمیسر Sal LoVecchio گفت که او “عمیقا نگران” به کشف کنند که Magliocca تا به حال مورد استفاده عمومی دلار برای پوشش غذا.

چندلر گفت: او شده است ارائه مشاوره به Magliocca اما تا کنون تأیید نشده است به دنبال از طریق.

“او در یک نقطه در حال حاضر که در آن هر کس است گفت:” نگاه, شما باید برای انجام کاری.’ این قابل قبول نیست برای کسی که برای او به آدرس این وضعیت است.”

برخی از Magliocca شورای همکاران نیز گفت: او نیاز به صحبت کردن.

چند مشاوران از جمله Magliocca خود امضا در حمایت از افغانستان. Jyoti Gondek حرکت به درخواست شهرستان حسابرس به بررسی تمام بخش 2 عضو شورا را 2019 هزینه.


Coun. Sean چو در شورای مجلس در روز سه شنبه.

گاوین جوان / Postmedia

Coun. Sean چو روز پنجشنبه گفت که Magliocca به فرد در این مرکز از وضعیت “یکی است که برای پاسخ به مردم است.”

Coun. بخش ساترلند گفت: “مردم در حال انتظار” به شنیدن از Magliocca.

“متاسفانه این رنگ زشت قلم مو بر همه ما,” او گفت:.

“این پرتاب آچار زمانی که یکپارچگی کمیسر حتی نمی توانید بررسی. ما باید برای رفتن کاملا یک مسیر جدید. آن را کمک نمی کند چرا که مردم می خواهند آن را به سرعت حل و به آنها گفته ام که به من.”

ساترلند و گفت: به درک که هر گونه رسیدگی به Magliocca هزینه و تصمیم گیری است که بیرون آمدن از آن را به زمان کمی بیشتر.

“آنچه در این تحقیقات پزشکی قانونی نشان می دهد از طریق رسیدهای است: آیا این یک الگوی یا نه یک الگوی? و که می تواند شواهد.”

Coun. شین Keating اضافه شده است که او می خواهم برای شنیدن Magliocca آدرس مقادیر ذکر شده در گذشته هزینه های از جمله $163 ناهار با صداقت کمیسر.

“من امیدوارم که او خواهد آمد و می گویند” شما می دانید آنچه که من باید expensed این موارد. من باید شده اند بسیار بیشتر در هماهنگی با چه چیزی قابل قبول و چه چیزی نیست.'”

چندلر گفت: در حالی که او می شده است در تماس با Magliocca این هفته او نمی تواند به او برسد در بعد از ظهر جمعه.

“جو, به خاطر خود, خانواده, دوستان, ترکیبات اتحاد و Calgarians به عنوان یک کل نیاز به اقدام فوری قرار داده و این مصیبت را به تخت خواب,” او گفت:.

masmith@postmedia.com

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im