تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هفته گذشته ان بی سی گزارش داد یک داخلی به بیرون درز تظاهرات برنامه از توییتر نمایشگاه یکی از شرکت ایده هایی برای واقعیت-چک کردن مقامات منتخب. توییتهایی توسط چهره های عمومی است که در حال رقابت با واقعیت-چکرز روزنامه نگاران و حتی کاربران عادی خواهد بود بصری پرچم با رنگ نارنجی روشن هشدار دهنده, جعبه, اعلام که صدای جیر جیر است “harmfully گمراه کننده” و لینک به اظهارات مقابله با آن است. در حالی که این شرکت تاکید کرد که این برنامه نسخه ی نمایشی صرفا یکی از بسیاری از ایده های درونی را تحت نظر دارد و هیچ برنامه فوری برای رول کردن آن یک نگاه دقیق تر به ما یادآوری می کند که چقدر قدرت دره سیلیکون به طور فزاینده ای برخوردار بیش از آینده “حقیقت است.”

توییتر هنگامی که صورتحساب خود را به عنوان “آزادی بیان جناح رایگان سخنرانی حزب” و با افتخار در آغوش چشم انداز دموکراتیک رایگان برای همه است که در آن هر کسی می تواند هر چیزی می گویند. هنگامی که دولت اسلامی تروریست ها در آغوش پلت فرم شرکت معروف خودداری کنگره درخواست در سال 2015 به ممنوعیت آنها را آشکار ارائه شد که در آن در حال گسترش اعتدال در حالی که حفظ “توانایی کاربران برای به اشتراک گذاشتن آزادانه دیدگاه های خود را — از جمله نمایش است که بسیاری از مردم ممکن است با مخالفت یا پیدا کردن شنیع.” دو سال بعد این شرکت از جهانی سیاست عمومی ارتباطات تصریح کرد: اهمیت “توانمند سازی همه مردم آزادانه بیان خود را حتی زمانی که است که می تواند منجر به چالش مکالمات.”

با این حال توییتر مطلق تعهد به آزادی بیان با توجه به واقعیت های کسب و کار. از آن قوانین اصلی با افتخار اعلام کرد که “ما … نخواهد سانسور محتوای کاربر به جز در شرایط محدود” به آن 2016 نسخه اذعان کرد که “برخی از محدودیت وجود دارد در این نوع از محتوا و رفتار است که ما اجازه می دهد” این شرکت به تدریج نورد تاسیس آن چشم انداز از جریان آزادانه ایده ها.

در آن محل این شرکت در حال حاضر آشکارا در مورد “مکالمه سلامت” و جلوگیری از “تحمل كرد.”

توییتر به طور فزاینده ای توسط مقامات منتخب به شنیدن از موکلین خود. اعتدال تصمیم گیری است که توییتر باعث می شود هر روز در از بین بردن محتوا و کاربران آن را مخالف با بنابراین معنی این غول رسانه های اجتماعی به طور فزاینده کنترل انواع views ملت ما شهروندان مجاز به برقراری ارتباط به نمایندگان خود.

پرسید: در سال گذشته به اظهار نظر در این موضوع شرکت در پاسخ با یک سری از اشاره گرها به مقابله با آن-اطلاعات غلط تلاش و به انکار آن انجام شده “سایه ممنوعیت” از برخی از دیدگاه ها. در این شرکت دیدم اقدامات خود را به سکوت منفور صدای نه به عنوان یک تهدید به دموکراسی بلکه به عنوان یک مسئله از پرداختن به اطلاعات غلط. در واقع این شرکت اصل هدایت امروز این است که “تحمل گفتمان … ذاتا تهدید برای دموکراسی” به جای محصول یک واگرا جامعه دموکراتیک.

نمونه کشف شده توسط NBC نشان دهنده این شرکت ادامه داد: تغییر و تحول از یک نامحدود میدان عمومی به یک با دقت سرپرستی باشگاه خصوصی است که در آن تنها ایده آن را موافق با مجاز است.

در توییتر این برنامه نسخه ی نمایشی, واقعیت, اسباب بازی چکرز روزنامه نگاران و شهروندان عادی می تواند رای توییتهایی توسط چهره های عمومی به عنوان “harmfully گمراه کننده است.” هر کاربر توییتر می تواند کسب “امتیاز” و “جامعه نشان” اگر او “عمل مانند یک همسایه خوب” به “ارائه بحرانی زمینه برای کمک به مردم در درک اطلاعات آنها را مشاهده کنید.” اکثر صدای برنده با کاربرانی که پست های نرخ متفاوت داشتن کمتر نوسان در رتبه محتوا.

در قلب توییتر نمونه اولیه این ایده که وجود دارد این است که تنها یک “حق” پاسخ به هر بحث و این که اکثریت باید در توییتر عبارت “حفاظت از هر یک از دیگر از کسانی که ما را از هم جدا.”

در بیانیه این شرکت تصریح کرد: این برنامه نسخه ی نمایشی صرفا یکی از بسیاری از ایده های آن را ارزیابی و آن را تا به حال هیچ برنامه فوری به آن را رول: “ما در حال بررسی تعدادی از راه هایی برای رسیدگی به اطلاعات غلط و فراهم کردن زمینه بیشتر برای توییت در توییتر. این یک طراحی نمونهای برای یک گزینه است که شامل بازخورد جامعه. اطلاعات غلط است که یک مسئله حیاتی و ما خواهد شد تست بسیاری از راه های مختلف به آن آدرس.”

فشرده چگونه شرکت خواهد اطمینان حاصل شود که چنین یک سیستم را به طور سیستماتیک سکوت برخی صداها مانند توییت توسط قانونگذاران جمهوریخواه بر دموکرات آنهایی که این شرکت کاهش یافته است به نظر. خواسته در مورد خطرات ناشی از اعطای شهروندان عادی حق رای اظهارات نمایندگان آنها مخالفت با عنوان “harmfully گمراه کننده” و اثرات این ممکن است در دموکراسی این شرکت دوباره کاهش یافته است به نظر. به طور مشابه پرسید که آیا این شرکت خواهد نمایش هشدار در کنار اظهارات از نظر نه تنها کسانی که از این واقعیت است که چگونه یک نماینده مجلس ممکن است درخواست تجدید نظر یک برچسب هشدار دهنده شرکت بار دیگر کاهش یافته است به نظر.

و پرسید: چرا به توییتر در حال ساخت این ابزار در پنهان کاری و چرا آن را منتشر نمی کند همه از آن نمونه های اولیه و ایده های به اجازه بحث های عمومی بیش از توانایی های بالقوه خود اثرات این شرکت تاکید کرد که همه کسب و کار حق دارند به منظور توسعه سیاست ها و ابزارهای در حالی که محافظت از نمایش عمومی. در عین حال واقعیت این است که چند شرکت تاثیر بیش از دموکراسی خود را که توییتر می کند. بیشتر چه دموکراسی بحث در آنها نیست اعلام قوانین که نوشته شده بود در پشت درهای بسته.

در پایان توییتر نمونه اطلاعات غلط به ما یادآوری می کند که چقدر به آینده دموکراسی و آزادی بیان و در واقع “حقیقت” خود را در حال تصمیم در پنهان کاری توسط تعداد کمی از شرکت سیلیکون ولی.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de