برای یک ساعت و نیم رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده سومین ایالت متحده آمریکا به یادآوری جمهوری خواهان که چرا آنها او را پشتیبانی می کند در گذشته و به همین دلیل آنها خواهد ایستاد و با او در ماه نوامبر.

“از طریق مسنجر من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد آمریکا — کاهش تعداد رکورد کار killing-مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری,” افتخار مغلوب ساختن پیشی جستن. “دستور کار ما است که بی وقفه pro-کارگر pro-خانواده طرفدار رشد و بیشتر از همه طرفدار آمریکا.”

این پیامی است که جمهوری خواهان می خواهند رئیس جمهور را به تمرکز بر روی بیش از هفت ماه به آنها چسبیده به اکثریت سنا و رویای تصرف خانه. این است که رئیس جمهور آسیب پذیر ایران عضو و تازه بدوران رسیده GOP رقبا می خواهید به نظر می رسد با در کمپین بلیزرز.

اما آن را نیز پیام جمهوری خواهان می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز در قبل از سال 2018 انتخابات میان دوره ای. او بیش از حد اغلب نوسان به بحث در مورد مهاجر کاروان ساخت راه خود را به مرز جنوبی و دموکرات ها در زمان مجلس اکثریت با 40 کرسی به دست آورید.

برای دولت از اتحادیه تهمت ماند در محدوده سنت و تا حد زیادی گیر به اسکریپت. اما در توییتر و در تجمعات انتخاباتی تهمت اقتصادی پیام است که اغلب تیره با نام-تماس و نمره-حل و فصل. این رفتار به احتمال زیاد به نوبه خود مستقل رای دهندگان در غیر این صورت در اقتصاد است.

برای جمهوری خواهان در خواب که جمعه بود و یک نقطه عطف برای منظم تر رهبر وجود دارد شانس کمی 73-سال-رئیس جمهور در حال رفتن به تغییر راه خود را به خصوص از آنجا که او می بیند تلاش های خود را به عنوان موفق.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد خانه اتاق در سه شنبه شب با 49 درصد کار تصویب رتبه بالاترین در گالوپ این نظرسنجی پس از او ، یک نگاه عمیق تر این نشان می دهد یک رئیس جمهور است که هنوز هم پلاریزه و یک کشور هنوز تقسیم شده است.

در همان بررسی های انجام شده در Jan. 16-29 50 درصد از پاسخ دهندگان مخالف از این کار رئیس جمهور در حال انجام است. 50 درصد گفت: تهمت سزاوار re-انتخابات و 50 درصد گفت: او نمی کند. و نظر تقسیم شده است به شدت در امتداد خط حزب. وقتی که می آید به رئیس جمهور کار رتبه 94 درصد از جمهوری خواهان تایید شده در حالی که 92 درصد از دموکرات ها مخالف. 87-نقطه فاصله است بزرگترین گالوپ است اندازه گیری در هر نظرسنجی به تاریخ.

رئیس جمهور کار امتیاز در اقتصاد همچنان به صورت مجزا بهتر است. آن 63 درصد تایید/35 درصد رد با توجه به ژانویه گالوپ نظرسنجی.

که ارائه دموکرات با یکی از بزرگترین چالش های 2020 انتخابات است. آنها باید در حال حاضر یک مقابل تهمت بدون نگاه کردن لمس توسط کمرنگ جلوه دادن یک زمزمه اقتصاد است. سه شنبه شب در معرض دموکراتیک اعضا مانند مکس رز نیویورک و الیسا Slotkin میشیگان یافت شد کف در زمان (بر خلاف اکثریت خود را دموکراتیک همکاران) و نشسته (بر خلاف همه همکاران جمهوری خواه خود).

با تمرکز به طور انحصاری در اقتصاد تهمت قرار می تواند فشار سیاسی در 30 خانه دموکرات که در حال حاضر نمایندگی ولسوالی او انجام شده در سال 2016. اما سه ده آسیب پذیر دموکرات ها رو رقابتی و مسابقات, به عنوان توسط کاربران در داخل انتخابات نیست خیلی احساس گرما تا کنون با توجه به اکثریت قریب به اتفاق آنها رای به استیضاح رئیس جمهور. دموکرات ها نیز با جسارت بی امان مالی و عدم قوی ایران با رقبا.

سخنرانی رئیس جمهور نیز گذاشته جمهوریخواهان’ طرح برای انتخابات عمومی. در صورت مخاطره آمیز ریاست جمهوری همه پرسی ایران می خواهد به حضور آمریکایی ها با یک انتخاب.

“اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی برای ارائه نامحدود, بهداشت و درمان رایگان به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با رادیکال چپ” رئیس جمهور توضیح داد. “اما اگر شما بر این باورند که ما باید دفاع آمریکا بيماران و آمریکا سالمندان و سپس ایستاده و با تصویب قانون منع رایگان دولت مراقبت های بهداشتی برای بیگانگان غیر قانونی!”

“اما همانطور که ما کار را برای بهبود آمریکایی’ مراقبت های بهداشتی وجود دارد کسانی که می خواهند به دور از مراقبت های بهداشتی خود را با دکتر خود و لغو بیمه های خصوصی به طور کامل” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی یکی دیگر از انتخاب. “صد و سی و دو مجلس در این اتاق را تایید قوانین به اعمال سوسیالیستی تصاحب مراقبت های بهداشتی ما, سیستم, پاک کردن خصوصی برنامه های بیمه درمانی از 180 میلیون آمریکایی. به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که: ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی!”

قاب انتخابات یکی از اساسی دعوا از سال 2020 و تقریبا در هر گونه انتخابات است.

رئیس جمهور ارز با دموکرات ها در داروهای تجویزی موضوع یک مثال خوب از آینده مبارزه می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای آمریکا کار می کنند در حالی که دموکرات ها ایستاد و فریاد زد: “ساعت 3,” برجسته لایحه خود را که به دنبال پایین آوردن هزینه است اما متوقف در سنا است. این یک مثال از یک مسئله دموکرات برجسته به عنوان کار کار انجام می شود در حالی که جمهوری خواهان در مجموع تا ساعت روز و هفته و ماه را صرف در استیضاح.

لحظاتی وجود دارد که رئیس جمهور پا را از گرم لفاظی های طراحی شده به ماشه دموکرات. بحث خود را در مورد دو حزبی ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت و قانون به ارائه پدر و مادر جدید در فدرال نیروی کار پرداخت می شود و خانواده را ترک ایستادگی کردن به عنوان مسائل است که جمهوری خواه و دموکرات اعضای نامزدها و رای دهندگان می توانید پشت سر گذاشت.

اما هر شاخه زیتون اغلب متعادل توسط یک حزبی حمله. اعطای مدال آزادی ریاست جمهوری را به یکی از محافظه کار ترین و پلاریزه ارقام در تاریخ معاصر و برجسته تعداد زیادی از قضات فدرال تایید توسط میچ مک کانل رهبری سنا است یک راه خوب برای سم به خوبی با دموکرات ها ،

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de