مغلوب ساختن پیشی جستن ‘secret stash’ از رای دهندگان

تجزیه و تحلیل — نوشتن در واشنگتن پست به تازگی مقاله نویس و جانباز تحلیلگر سیاسی هنری اولسن پیشنهاد کرد که ما همه ممکن است چیزی از دست رفته مهم: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر رای گیری آزمون ها در برابر وزش دموکراتیک نامزد جو بایدن عقب مانده است شغل خود را تایید شماره در سال های اخیر RealClearPolitics رای گیری به طور متوسط.

پس از اشاره به ارتباط قوی بین ریاست جمهوری کار تصویب و انتخابات نتایج اولسن نوشت: “بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به شش امتیاز 48.3 به 42.4 درصد در تازه ترین RCP متوسط است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در RCP متوسط بود 46.0 درصد در روز یکشنبه است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقت رای به اشتراک گذاری تخمین است که او تنها مسیرهای بایدن در حدود 2 امتیاز. اگر که اتفاق می افتد در روز انتخابات تهمت می تواند یک بار دیگر برنده کالج انتخاباتی در حالی که از دست دادن رای مردم.”

که راز ذخیره کردن رای دهندگان است که می تواند کمک به رئیس جمهور برنده دوره دوم ظاهرا — رای دهندگان که در حال حاضر می گویند (در وسط یک مراقبت های بهداشتی بحران) آنها تایید رئیس جمهور عملکرد شغلی اما نمی همچنین می گویند آنها را به رای دادن برای او در پاییز.

همه ما باید انجام دهید این است که دستکاری در رای گیری تست با قرار دادن تهمت را تایید شماره که در آن درصد از آرا است.

من بلافاصله نگاه چهار تصادفی تاریخ از این ماه و در بر داشت اولسن درست بود. در آوریل 1, 6, 13 و 20 تهمت کار تصویب شد بین 45.2 درصد و 47.4 درصد در حالی که سهم خود از رای گیری آزمون در بازه زمانی از 41.7 درصد به 44.3 درصد است. در این تاریخ که من چک مغلوب ساختن پیشی جستن کار تصویب شد بالاتر از رای خود را به طور متوسط 3.1 امتیاز 2.5 امتیاز 3.5 امتیاز و 3.3 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de