مغلوب ساختن پیشی جستن را در برابر IGs, نظارت در حال حاضر نگرانی جمهوری خواهان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

میان صدا و خشم از یک بیماری همه گیر و پاسخ برخی از برچسب های عظیم شکست دولت ممکن است آن را سخت به توجه اضافی چه آسیب می تواند انجام شود. اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برکناری از بازرسان به طور کلی مهمترین آنها یک نام برای نظارت بر این در حال حاضر مشکل اجرای بیش از 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل دقیقا نوع آسیب در شرایط اضطراری می تواند پنهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به ناظران همراه با نشانه های او قصد دارد مانع شفافیت با توجه به هزینه های از بزرگترین برنامه های امداد در تاریخ ایالات متحده است ناراحت کننده جمهوری خواهان که به ندرت مخالفت با او publicly. آنها در حال ساخت ظریف, محدود, تلاش برای تغییر تهمت ذهن اما تا کنون در حال گرفتن هیچ جا.

حذف گلن خوب (تصویر دوم از سمت راست) بازرس کل در پنتاگون تنها چند روز پس از او به نام به نظارت بر مراقبت در برنامه شوکه رسمی واشنگتن حتی باعث نادر ملامت از سابق وزیر دفاع جیمز Mattis. هر چند تهمت جایگزین بازرس ویژه برای Pandemic پاسخ (SIGPR) بلافاصله با یک سیاسی که منصوب به او کمک کرد تا حرکت خود را از استیضاح خوب را تنزل در مارس 7 همراه بود با مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک تلافی جویانه از جامعه اطلاعاتی IG. که اخراج مایکل اتکینسون که تا به حال منتقل اوکراین رسوایی خلاف کاران شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شد روشن حمله مستقل نظارت دولت او.

Sens. چاک Grassley میت رامنی و سوزان کالینز پیوست پنج دموکرات به درخواست توضیح اتکینسون ختم ذکر است که کنگره آگاه نیست, به عنوان مورد نیاز توسط قانون. “کنگره قصد روشن است که بیان از دست داده و اعتماد به نفس و بدون توضیح کافی برای تحقق الزامات قانون” در این نامه اعلام کرده و اضافه میکند: “کنگره در نظر گرفته شده که بازرسان به طور کلی تنها برداشته شود زمانی که وجود دارد این است که شواهد روشنی از تخلف و یا عدم انجام وظایف اداری و به دلایل نه چندان ربطی به عملکرد خود را برای کمک به حفظ IG استقلال است.”

سناتور داد کاخ سفید تا مارس 13 و هنوز هم دریافت پاسخ. در مارس 14, دو, دیگر اوباما با ارسال نامه جداگانه خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به “ارسال یک پیام قوی به قوه مجریه به کار با IGs نه در برابر آنها” و ارائه “پیشنهاد” که IGs تایید مستقل و توانمند. آنها تاکید کرد که IGs همیشه نقش مهمی است که حتی مهم تر در یک بیماری همه گیر. “هر دلار به هدر رفته و یا به سرقت رفته است یک دلار نمی خواهید به صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک, محافظت, مراقبت های بهداشتی ما کارگران و یا ارائه کمک به کسانی که به آن نیاز دارید. … ما می خواهم به کار با شما را به اطمینان حاصل شود که دشمن بی فایده است هزینه های دولت نه IGs” نوشت سنسور. راب پورتمن و جیمز Lankford.

زمانی که کاخ سفید را نادیده گرفته نامه Lankford ویژه گفت: سیاسی این هفته رئیس جمهور باید بازی با همان قوانین سلف خود انجام داد. “که واقعا به کنگره توانایی درک دلیل او گفت:” از سکوت از کاخ سفید است. “زمانی که دولت اوباما بود که آنها به دنبال بازگشت و گفت:” اینجا چرا اینجا چیزی است.’ ما انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر به انجام همان.”

فراتر از حذف از IGs قانونگذاران ترس مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای دور زدن پاسخگویی و شفافیت در نظارت میلیارد از شرکت های بزرگ کمک مالی بودجه. اول او اعلام کرد: “من نظارت” و سپس متصل امضای بیانیه به این قانون که به طور بالقوه تضعیف IG نظارت بر آن معاملات. امضای بیانیه های اغلب استفاده می شود توسط رئیس جمهور برای اعتراض به بخشهایی از صورتحساب آنها نمی وتو. قانون جدید نیاز به یک بازرس کل در وزارت خزانه داری به هشدار کنگره باید یک سازمان کاهش به ارائه هر گونه درخواست اسناد و مدارک. مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه نشان داد IG نباید گزارش به کنگره بدون “ریاست جمهوری نظارت” و این که او نمی خواهد در نظر گرفتن “صرف تصمیم گیری به عنوان وابسته به قبل از مشاوره با و یا تایید” کنگره است.

Grassley کار کرده کل سنا حرفه ای به گسترش و استقلال از نظارت دولت از خبرچین به بازرسان و به طور کلی. در حالی که او در ابتدا گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با حذف – و اشاره کرد که او از کار اخراج شده و در نتیجه کنگره نمی نیاز به اطلاع رسانی — Grassley در حال حاضر درخواست رئيس جمهور را به “تجدید نظر” در این بیانیه او در نظر گرفتن مسئله با نظارت سازمان نوشته شده به مراقبت عمل می کنند.

“خواندن گسترده این تعبیر می تواند اشاره به قدرت بی جهت نوار IGs خود بنیادی توانایی به موقع گزارش زباله های تقلب و سوء استفاده و سوء رفتار در برنامه های دولت به کنگره” او نوشت. توسل به تهمت خود شعار به “تخلیه باتلاق” Grassley اشاره کرد IGs هستند “بحرانی به کنگره و توانایی های عمومی برای نگهداری از کنترل کارمندان پاسخگو” و افزود: “ناظران که نمی تواند پوست هستند که فقط برای نشستن در ایوان جلو.”

جمهوری خواهان مانند دموکرات نیز نگران تهمت قرار دادن وفاداران و سیاسی انتصاب در آنچه تصور می شود غیر سیاسی موقعیت. دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف اتکینسون یک IG گزارش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در شکست دولت برای تامین بيمارستان لازم تجهیزات حفاظتی و coronavirus آزمون خشمگین جمهور. علاوه بر حمله به این یافته ها در توییتر به عنوان “یکی دیگر از جعلی پرونده” او متهم اصلی معاون بازرس کل کریستی Grimm (که جایگزین اقدام IG در ژانویه) از بودن با انگیزه های سیاسی. “این فقط اشتباه است. آیا من از شنیدن کلمه “بازرس کل’?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت “می تواند سیاست وارد شود؟” گریم و خدمت در حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت منصوب شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در میان یک بحران بهداشت عمومی صورت گرفته است دائمی بازرس کل در HHS پس از ماه ژوئن گذشته. با 1600 در هیات نظارت بر بیش از 100 برنامه های HHS دفتر بازرس کل بزرگترین در دولت فدرال است. با توجه به تزریق گسترده نجات دلار روت بودن بیمارستان ها و همچنین به عنوان یک تلاش برای پیدا کردن یک واکسن یا درمانی و درمان به منظور بهبود و گسترش, تست HHS است در مواجهه با چالش های پیچیده ای. یک بررسی کنگره در حال حاضر در جریان به شلیک از دکتر ریک روشن, رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار که گفت او برداشته شد و بیش اعتراض خود را به ارتقاء — رئیس جمهور تهمت و دیگران — یک مالاریا دارو اثبات نشده در درمان COVID-19.

در همین حال کنگره نظارت کمیسیون وظیفه حفاظت $454 میلیارد دلار در فدرال رزرو وام تنها یک منصوب در این مرحله کار بدون کارکنان با توجه به خوراک توییتر خود. وزارت خزانه داری اعلام کرد که این امر با استفاده از $195 میلیارد برای حمایت از وام های صادر شده توسط بانک مرکزی و تنها عضو کمیسیون — بهارات Ramamurti — نگرانی پول داده شده است بدون هر گونه شرایط یا محدودیت در خرید سهام-پشت یا اجرایی جبران. او در نامه ای به رئیس بانک فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin درخواست برای جزئیات بیشتر از تمام معاملات فرآوری شده تا کنون.

تشکر. Jim Cooper (D-Tenn.), عضو مجلس نظارت کمیته که در معرفی قوانین برای محافظت از بازرسان به طور کلی نگران است که $454 میلیارد دلار می تواند اهرمی به $4.5 تریلیون و سوء استفاده از وجوه آن می تواند به خوبی در جریان است. “من دوست دارم فدرال رزرو, اما شما نمی خواهید تنها دریافت کنندگان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال حاضر که ممکن است” کوپر گفت.

کوپر اذعان کرد که “کنگره در تلاش است” به کار از راه دور و از آن زمان تلاش در نظارت نمی تواند جایگزین چه IGs باید انجام شود در حال حاضر در داخل قوه مجریه. قانون او برای تقویت IG حمایت — گنجانده شده در یک سال 2007 لایحه اما حذف در اعتراض رئیس جمهور جورج دبلیو بوش — خواهد آنها را با ارائه هفت سال است و منع شلیک خود را بدون علت. او گفت که “همه روسای جمهور را منفور IGs” اما آنها نقش مهمی که باید فورا آغاز شود. کوپر با اشاره به ترومن کمیته ایجاد شده توسط آمریکا در سال 1941 برای نظارت بر دفاع پیمانکاری و هزینه های “تشکیل در آغاز جنگ پایان نیست و آن را شگفت آور قدرتمند نظارت خود را.”

کوپر معتقد IGs در حال رکن اصلی دولت حمایت از مالیات دهندگان دلار است. “هیچ کس دیگری قادر به جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی در داخل سازمان و که باعث می شود یک تفاوت بزرگ” او گفت:.

در نامه استعفای خود را اتکینسون در دفاع از اقدامات خود در انتقال whistleblower شکایت که دعوت تلافی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او را تشویق هر کارمند یا پیمانکار دولت به جلو آمده و اگر آنها را کشف کرده اند “غیر اخلاقی بی فایده و یا غیر قانونی” انجام در دولت فدرال است. “مردم آمریکا شایسته صادقانه و موثر دولت است. آنها در حال شمارش را بر شما مجاز به استفاده از کانال های شجاعانه صحبت کردن. … لطفا اجازه نمی دهد که حوادث اخیر به سکوت صدای خود را.”

به عنوان برگ برنده دولت intimidates آنها خبرچین و ناظران خواهد بود شمارش جمهوری خواهان در کنگره به شجاعت صحبت می کنند تا برای آنها. پس از همه تهمت نمی مانند سگ و نمی خواهند آنها را در هر نقطه در نزدیکی ایوان جلو.

A. B. Stoddard کاردانی سردبیر RealClearPolitics و مقاله نویس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de