مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از استیضاح Victory Lap

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر خدا از هر نقطه در واشنگتن در روز پنج شنبه آن را ممکن است در واشنگتن هیلتون که در آن قانونگذاران از هر دو طرف جمع شده بودند برای ملی نماز و صبحانه. آن صبح از بازتاب آرام و فروتن در شهرستان مصرف شده توسط نفس و حزبی نزاع.

آرتور بروکس تحویل خطبه و محافظه کار محقق التماس سیاسی جماعت را به طور جدی “یک بحران ملی تحقیر و قطبش.” او برای نشان می دهد از دست آن را به شخصی: “چگونه بسیاری از شما کسی را که شما با آنها مخالفت سیاسی?”

تقریبا همه مطرح شده دست خود را. رئیس جمهور تهمت نشسته بر روی صحنه و در حال انتظار به سخنرانی خود لحظه بعد نیست. “من قصد دارم به دور است که به 100 درصد” بروکس عصبی کنایه آمیز نشان می دهد که “بقیه از شما باید بر روی تلفن خود را.”

تهمت بود نه بر روی تلفن خود را. او قطعا نمی شد پریشان ، به جای رئیس جمهور شد grinning. در حالی که بروکس امیدوار است که بعد علامت خواهد بود “آغاز ملی ما شفا” برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن معادل V-E در روز است.

تبرئه در استیضاح اتهامات شب قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی دو دور یکی در سالن و دیگری در یک آدرس در کاخ سفید است. دشمنان خود را دوست دارم? او ساخته شده آنها را اجرا دستکش بلند.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است,” او گفت:, و همه می دانستند که او صحبت کردن در مورد سن. میت رامنی که به خبرنگاران گفت که ایمان مذهبی او را مجبور به در نظر گرفتن استیضاح از طریق منشور از ادای سوگند در دفتر او به دفاع از قانون اساسی است. “نه من مانند افرادی که می گویند” من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که که نه چندان” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با اشاره به سخنران نانسی پلوسی که نشسته بود فقط دو تا صندلی دور و که تا به حال پاره پاره کردن دولت از آدرس اتحادیه در زمان نخست تلویزیون دو شب قبل از.

“بسیاری از مردم صدمه دیده اند و ما نمی توانیم اجازه دهید که در رفتن” این رئیس جمهور گفت: روشن است که کفاره برای استیضاح خواهد تنها برای دشمنان خود را پس از خود ،

رئيس جمهور هم قدردانی به مونتاژ ایمان رهبران “برای عشق آنها به دین نه یک دین بلکه بسیاری از. آنها شجاع هستند درخشان و آنها مبارزان است.” دولت وی یادآور جماعت اتحاد مبارزه برای آزادی مذهبی.

اما حتی وفادار تلو تلو خوردن او اعتراف کرد — “گاهی اوقات [آنها] نفرت مردم است.”

این ممکن است بیش از حد برای یک روز صبح که برای پرستش خدا که دستورات پیروان خود را به عشق خود را از دشمنان. “متاسفم, من عذرخواهی می کنیم” گفت: در خارج از, اسکریپت, لحظه ای نادر اندیشی است. “من در تلاش برای یادگیری است. از آن آسان نیست. این آسان نیست زمانی که آنها استیضاح شما برای هیچ چیز و سپس شما قرار است به آنها را دوست دارم. من بهترین من.”

اما تهمت بود پیروز و قبل از صحبت کردن یک کلمه او برگزار شد در بالاترین نقطهء کشتی صفحات اول هر دو ایالات متحده آمریکا امروز و واشنگتن پست. سرفصل است که جمعیت خوانده شد: “تبرئه شد.” پس از آخرین آمین در نماز صبحانه رئیس جمهور در زمان کسانی که مقالات خود را با او به کاخ سفید در سمت چپ و در پشت هر رزرو.

“این واقعا یک کنفرانس خبری در آن نیست یک سخنرانی. آن را هر چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مونتاژ قانونگذاران در شرق اتاق تنها چند ساعت بعد. “این فقط ما به نوعی آن را یک جشن زیرا ما چیزی است که فقط کار می کرد.”

رئیس جمهور گفت: اولین دوره مشخص شده بود رنج یک “شکار ساحره” که او شک دیگر رئیس جمهور می تواند تحمل. دشمنان خود را به حال شده است توطئه نابودی خود از لحظه ای که او اعلام کرد نامزدی خود را در سال 2015 “به روز ما آمد آسانسور.” James Comey سابق FBI مدیر که مخفیانه ضبط مکالمات با رئیس جمهور و مشاور ویژه تیم تمام شد “پلیس کثیف.”

متعاقب آن حقوقی, درام کار “leakers و دروغگو.” خود را در کاخ سفید تحت درمان قرار گرفت “باور نکردنی ناعادلانه” و ترکیب تلاش برای حذف او از اوایل بود “بد است.” او تحمل “روسیه-روسیه-روسیه” برای مدت سه سال و “آن همه مزخرف.”

خشم و تشویق به طور طبیعی به دنبال.

خشم است که یک رئیس جمهور می خواهد با استفاده از ملی نماز و صبحانه به انجام هر چیزی به غیر از ارائه یک شاخه زیتون به دشمنان که در تلاش برای پایان دادن به او.

“ما شاهد یک رئیس جمهور ناتوان از جدی انعکاس ناتوان از مشاهده حال حاضر به عنوان یک سرویس به جای تمایلات. او می تواند ارائه شده ارزشمند انعکاس آنچه در آن به معنی دعا را با هم در میان چنین درگیری های سیاسی گفت:” مایکل پوشند که متهم شده بود با کارگردانی ایمان توسعه در دولت اوباما.

تشویق در این واقعیت است که رئیس جمهور تا به حال جان سالم به در برد فقط سوم استیضاح تلاش در تاریخ این کشور است. اما این بود که تهمت نیست سعی کنید خود را به دشمنان و یا حداقل رسیدن به آنها را می دانیم توضیح داد: Jason Miller. یک مشاور ارشد در آخرین کمپین میلر گفت که تهمت سعی کرده بود آشنائی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر — اما که تلاش خود را availed بود او هیچ چیز نیست.

آشتی پس از آن خواهد بود ، “وجود دارد که برای تحقق بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان که ممکن است ما را متوقف کرده اند حزب دموکرات زامبی در حال حاضر, اما از آن است که رفتن به بازگشت به زندگی” میلر گفت: “و این است که هرگز به توقف تلاش برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا زمانی که او در اتاق.”

دموکرات ها شکست خورده اند در تلاش خود را برای خلاص شدن از او. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که اگر هر چیزی آنها موفق شد تنها در سخت شدن قلب خود را. او نیست که او با اذعان به هواداران خود در کاخ سفید: “من انجام داده ام همه چیز اشتباه در زندگی من اعتراف خواهد کرد.” اما گفته می شود درخواست یک قدرت خارجی به بررسی پتانسیل رقیب سیاسی بود و نه یکی از آن گناهان. “ما را از طریق جهنم ناعادلانه. هیچ چیز اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئيس جمهور هم ارائه یک عذرخواهی از انواع. پیروز در کاخ سفید با او عذرخواهی به خانواده اش برای نیاز به تحمل “ساختگی فاسد, مقابله با برخی از بیمار بسیار بد مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im