X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای بسیاری از رئيس جمهور تهمت نزدیک ترین مشاوران و متحدان رفوی است که سال گذشته در حالی که منتقدان مبهوت که او انتخاب به عمل در وسط یک بیماری همه گیر.

حتی به عنوان تهمت و بسیاری از مشخصات بالا اعضای تیم خود را در حال لیزر متمرکز در مبارزه با COVID-19 بحران کاخ سفید است که از طریق زیر با یک ماه طولانی برنامه ریزی برای جایگزینی چند بازرسان اداره کل بخشی از کادر داخلی ناظران آژانس که قرار است به عنوان اولین خط دفاعی در برابر دولت تخلفات و فساد است.

در روز سه شنبه روزانه coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی که او دیگر در دل ایمان داشتند و در نظارت خود را و توانایی های او در روند جایگزین کردن چند تا از آنها را.

“ما بسیاری IGs از دوران اوباما. … من سمت چپ آنها تا حد زیادی” در محل, او گفت:. رئیس جمهور سپس آشکارا شکایت در مورد “گزارش تعصب” در اطراف برخی از اقدامات خود و اذعان کرد که او نقل مکان کرده بود به جای هفت نفر از آنها را.

“ما در حال قرار دادن در هفت نام من فکر می کنم آن را هفت و آنها در حال رفتن, در حال حاضر,” او گفت:.

با وجود این ناظران “خوب-دولت شعار بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران و متحدانش بر این باورند چند بازرسان به طور کلی — برخی از خدمت در بازیگری نقش اول منصوب شده در دولت های قبلی — را تبدیل به یک خار در سمت ریاست جمهوری کار به تضعیف دستور کار خود و خرابکاری در برخی از سیاسی انتصاب’ تلاش برای انجام آن است.

پاکسازی آغاز شد و جمعه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن رییس جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون و منتقدان بهت و حیرت فوران این هفته زمانی که آنها شروع به تحقق حرکت’ تاثیر کامل. در طول هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ راز در مورد بی اعتمادی خود را از ناظران به خصوص کسانی که منصوب شده توسط رئیس جمهور اوباما و جورج دبلیو بوش یا کلینتون.

“ما بسیاری از IGs در از دوران اوباما. و همانطور که می دانید این یک ریاست جمهوری تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه با اشاره به رئیس جمهور توانایی حذف ناظران و معرفی امکانات جدید.

خود گوشت گاو با اتکینسون (تصویر) شده است آشکار است. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها لعنتی او را برای تصویب whistleblower گزارش اعتراض به جولای سال 2019 تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین که در نهایت راه اندازی روند استیضاح.

حدس و گمان که رئیس جمهور را آتش اتکینسون یکی از خود را منصوب کرده است swirled از پاییز گذشته که تهمت شروع شلاق علنا نشان می دهد که اتکینسون توطئه با دموکرات ها را به سبز-نور whistleblower حساب.

تهمت نیز ابراز بی اعتمادی نسبت FBI IG Michael Horowitz متهم او را در اواسط ماه دسامبر توییت های مشرف به آژانس تعصب در گزارش نهایی خود را در راه FBI بررسی اتهام تهمت کمپین روابط با روسیه است. هوروویتس که منصوب شد اوباما همچنان در پست خود اگر چه کلید تهمت مشاوران می خواهم برای دیدن او برداشته منابع مطلع بگویید RealClearPolitics.

داخلی دولت شکایت در مورد دیگر بالا بازرسان به طور کلی کمتر روشن است. مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه داده است چند تا از آنها را به باقی می ماند در نقش بازیگری در طول ریاست جمهوری خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نام جایگزینی برای گلن خوب سرپرست وزارت دفاع بازرس کل بود اما نه علنا گرفته موضوع را با تصدی خود. منابع بگویید RCP که یک نیروی محرکه مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه سرخوردگی با جریمه درحالی است که بن بست به یک whistleblower تلافی جویانه مورد در برابر دفاع تحلیلگر آدم Lovinger یک رییس و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی که تبدیل به یک علت حامله, vintag در میان برخی از رئيس جمهور در نزدیک ترین متحدان و مشاوران. Lovinger حذف شد از شورای امنیت ملی به سه سال پیش و محروم از امنیت ترخیص در روند; خوب شده است بررسی شکایت خود را به مدت دو سال و هنوز به نتیجه رسیدن این پرونده و صدور گزارش نهایی.

بازرس کل پاکسازی نیز می آید در میان تحولات جدید در یکی دیگر از بحث مورد شامل تهدید به یک تهمت منصوب امنیتی ترخیص کالا از گمرک. بازرس کل برای آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی چند هفته پیش بازگشایی شد رسیدگی به حذف علامت Moyar یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که گزارش اتهامات دولت شایع ضایعات تقلب و سوء استفاده در سازمان و سپس به حال خود امنیت ترخیص تهدید و مجبور به استعفا شد.

این USAID بازرس کل است نه در میان کسانی که تهمت تا کنون علنا نقل مکان کرد و به جای اگر چه نام او منتشر شده در لیست های اخیر از بالا IGs که باید جایگزین منابع نزدیک به دولت بگویید RCP.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن نام جایگزین خوب به عنوان به خوبی به عنوان سرپرست بازرسان کل در CIA و وزارت آموزش و پرورش و تنسی ولی مقامات فدرال متعلق به شرکت ایجاد شده در طول رکود بزرگ به منظور تامین برق و توسعه اقتصادی به یک فقیر منطقه پوشا چند ایالت های جنوبی.

معلوم نیست دیگر چه دولت ناظران تهمت بود با اشاره به زمانی که او با اشاره به “هفت نام” اما منابع بر این باورند که گروه شامل اتکینسون و خوب و احتمالا به تازگی ایجاد شده IG موقعیت برای همه گیر بهبود نظارت در وزارت خزانه داری. خوب بود تنظیم برای تبدیل شدن به رئیس یک جداگانه جدید همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته با هدف پلیس چگونه دولت صرف 2.2 تریلیون دلار در coronavirus امداد لایحه.

دیده بان پاکسازی را برانگیخته بشدت حزبی واکنش در واشنگتن و تجدید انتقاد از مخالفان که مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از حد نگران وفاداری آزمون و در تلاش برای مبارزه با آنچه او و حامیان او اغلب به عنوان “دولت عمیق” — holdover انتصاب از دولت اوباما و همچنین به عنوان حرفه ای مقامات که به طور کلی مخالف با سیاست های خود را اولویت و کار کرده اند به آنها را تضعیف کند.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر تقبیح خوب را حذف به عنوان “فاسد” و متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “سوء استفاده از coronavirus همه گیر برای از بین بردن صادقانه و مستقل خدمتگزاران مردم به خاطر آنها حاضر به صحبت می کنند حقیقت به قدرت و به خاطر او است که به وضوح ترس از قوی نظارت.”

در پاسخ به IG حرکت دموکراتیک بهداشت ، کریس مورفی متعهد به نوشتن یک اندازه گیری است که به بازرسان عمومی “حفاظت شده” هفت سال است.

سناتور. چاک Grassley یک دیرین قهرمان خلاف کاران حمایت دولت و مسئوليت گزارش شده است که در دو حزبی نامه به دنبال توضیحی برای اتکینسون را شلیک. آیووا جمهوری خواه را کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این نامه منتشر شد اما بیانیه ای تکرار حمایت خود را از قوی بازرسان عمومی و وظیفه خود را به ارائه “توصیه های حزبی و [به] حذف سیاست از تعاملات ما با دولت فدرال است.”

او همچنین به نظر می رسد به تایید رئیس جمهور تهمت را به جای بازیگری IGs با کامل سنا تایید ناظران.

“رئیس جمهور تهمت باید اولویت بندی پر بازرس کل جای خالی با دائمی نامزد بنابراین این مهم کنگره تابع نظارت می تواند رخ دهد” Grassley گفت.

آخرین دور از انتقاد نتواند به ذکر چند مشکلات و اتهامات مربوط به بازرسان به طور کلی در طول دولت قبلی. رئیس جمهور اوباما هرگز به طور سیستماتیک پاکسازی این ناظران که قرار بود ارائه نظارت سازمان های مختلف است. در عوض چند تن از آنها متهم شدند که بیش از حد نزدیک تراز وسط قرار دارد با مقامات آژانس آنها انجام ندادی.

IG سیستم خیلی شکسته طول اوباما تصدی که چندین بالا آژانس ناظران حذف شدند پس از کنگره تحقیقات و اتهامات در مورد خود تخلفات از جمله بالا ناظران در وزارت امنیت داخلی و دیگری در USAID.

در فاحش ترین مورد, اوباما در سمت چپ بالا بازرس کل در وزارت امور خارجه خالی در طول هیلاری کلینتون کل تصدی به عنوان وزیر امور خارجه – از جمله زمانی که او در ارسال ایمیل با استفاده از یک سرور خصوصی.

استن نام تجاری دیرین دموکراتیک اخلاق وکیل در آن زمان گفت: مشکلات با IG فرایند حد بیشماری اوباما اجازه دهید برای سال معطل. “وجود دارد بیش از حد لایه بندی — این یک مشکل ساختاری” او گفت:. “[IGs] اغلب به پاسخ و یا حساس به [بخش] وزیر کار در راه است که خارج از محققان مستقل نخواهد بود. … کنگره نیاز به مرتب کردن آن را به دلیل آن را میکشید.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im