مغلوب ساختن پیشی جستن را مبتنی بر ایمان محوری: ضد ویروسی Rx خواهد بود خدا ‘هدیه’

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده دو متناقض ادعا می کند: در حالی که صداقت به عنوان یک مسیحی او گفت که او تا به حال زمان کمی برای نماز. این سردی در فعالیت های هسته ای وفادار ظاهرا نیست جان سالم به تنهایی کار رئیس جمهور است. دقیق تر مغلوب ساختن پیشی جستن بی تفاوتی به نماز ندارد در برابر فشارهای برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اصرار همکار خود آمریکایی ها را آسمانی دادخواست.

او دارای اب و هوای ویژه دادستان و اتهام تبانی با یک قدرت خارجی و استیضاح توسط کنگره است. او در حال حاضر چهره یک بیماری او خواستار “نامرئی دشمن.” یک پاتوژن نه هر حزبی را در حال حاضر تهدید سیاسی خود را حرفه ای. او نمی تواند تحقیر ویروس و یا آن را مسخره و یا خنثی کردن آن را با یک صدای جیر جیر. و به این ترتیب در طول یک شنبه جلسه توجیهی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار رئیس جمهور خواست برای نماز.

اوایل علوم نشان می دهد که یک ضد مالاریا به نام دارو کلروکين زمانی که زوج با آنتی بیوتیک آزیترومایسین می تواند به مبارزه با ویروس. کوکتل رفته است و نه از طریق انواع غذا و دارو آزمایشات لازم برای پاک کردن آن استفاده کنید. اما مغلوب ساختن پیشی جستن, sans FDA تست شده بوق و کرنا آن را به عنوان درمان بالقوه. رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که این دو مواد مخدر با هم مخلوط “باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

رسانه ها ندارد, به همان اندازه ایمان است. این شک Thomases کاخ سفید فشار سپاه انجام کار خود را با پرسش از رئیس جمهور در مورد اینکه آیا آن را محتاطانه به فشار تست نشده کوکتل مواد مخدر در عمومی. نیمی از پاسخ او شرطبندی پاسکال: “چه چیزی ما را به از دست دادن؟” نیمی دادخواست برای رحمت الهی: “این خواهد بود هدیه ای از بهشت, این امر می تواند یک هدیه از خدا اگر آن کار می کند. بنابراین ما در حال رفتن به دعا از خدا که آن کار نمی کند.”

او مشاور علمی و سپس پا به می گویند که امور مربوط به ایمان و امید برای نتیجه گیری از علم نیست که متفاوت است.

پاسخ به نماز گفت: یسوعیون تحصیل Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هستند “حکایتی است.” اما که به اندازه کافی دلیل برای رد آنچه رئیس جمهور می گفت. “رئیس جمهور این است که صحبت کردن در مورد امید برای مردم و نه بی دلیل چیزی برای امید مردم” Fauci ادامه داد. “کار من به عنوان یک دانشمند است که در نهایت به اثبات بدون شک که مواد مخدر نه تنها امن است اما آن کار می کند.”

به عنوان علم می رود از طریق روش خود را از رئيس جمهور خواسته است این کشور به دنبال مداخله الهی.

“بیایید دعا کنیم که تمام کسانی که تحت تاثیر این ویروس را احساس حضور خداوند ما را حفاظت و عشق در طول این زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در انتخابات ریاست جمهوری اعلام تعیین مارس 14 بعد از نماز. “با کمک خدا ما را غلبه بر این تهدید است.”

باید منصفانه آن است که احساسات دیگر رئیس جمهور استناد کرده اند از طریق قرن ها. اما اگر آن را نه از مردم عادی از لحاظ تاریخی آن را قطعا یک حرکت است برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شاید خدا می شنود و نماز اما قبل از اینکه او رئیس جمهور تهمت نبود آنها را ارائه.

“من رابطه خوبی با خدا. من رابطه خوبی با پروتستان های انجیلی او گفت:” زمانی که رقابت برای دفتر بیضی. “من می خواهم به خوبی. من نمی خواهم که به آمرزش او گفت:” طی مصاحبه ای با سی ان ان جیک Tapper. “و من خوب است. من نمی توانم در یک مقدار زیادی از چیزهایی که بد است. من سعی می کنم به چیزی که بد است.”

اما او همیشه از خدا خواسته برای بخشش است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت جمهوری خواه ناظر انتخابات فرانک Luntz که او نمی دانست.

“من مطمئن هستم من,” او گفت:. “من فقط رفتن و سعی کنید برای انجام یک کار بهتر از وجود دارد. … اگر من انجام کاری اشتباه است من فکر می کنم من فقط سعی کنید و آن را به سمت راست. من نمی آورد خدا به این تصویر. من نمی.”

به عنوان ناسازگار به عنوان اخیر خود پرتوی از خداوند متعال ممکن است به نظر می رسد که از یک رهبر که لباس کردن خبرنگاران خواست در مورد این بیماری همه گیر در حالی که excoriating چین در ابتدا برای پوشش آن را مانند زبان است آشنا زمین برای معاون رئیس جمهور است. مایک پنس شده است تمسخر و اخراج برای ایمان مذهبی. در حال حاضر او منجر نیروی کار در پاسخ به این ویروس. پنس تصمیم گرفته است به سرب است که در نماز هر بار آنها را ملاقات کند. در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ عجول و بی پروا سابق پلیبوی از کوئینز استقبال آسمانی خود را درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de