مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست آماده عقبگرد صنعت-حمایت آلودگی قانون

“تلاش برای عقب یک قانون است که با موفقیت قطع جیوه و دیگر سموم (هستند) غیر ضروری و جهانی مخالف با قدرت نسل بخش” Exelon شرکت یکی از بزرگترین شرکت های انرژی در آمریکا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این اقدام می تواند منجر های موجود در نیروگاه های زغال سنگ برای خاموش کردن کنترل آلودگی به صرفه جویی در پول و در نتیجه آلوده هوا را در زمانی که مصرف کنندگان به وضوح می خواهید افزایش اقدام برای کاهش آلودگی است.”

دولت پیشنهاد تصریح می کند که آن را “مناسب و لازم” برای آژانس به تنظیم خطرناک آلاینده های هوا در زیر یک بخش خاص از قانون هوای پاک موقعیت الکساندر و محیط زیست و آثار عمومی کمیته رتبه بندی عضو سناتور. Thomas R. Carper D-Del., هشدار داد در سال گذشته می اندازد بهداشت عمومی.

“این حرکت می تواند منجر به سقوط جیوه قانون به همین دلیل است که ما اصرار سازمان حفاظت محیط زیست به رفتن را از طریق با آن” الکساندر و Carper نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز اصول ارزیابی در ماه نوامبر.

سازمان حفاظت محیط زیست تخمین زده می شود این قانون جلوگیری می کند در مورد 11,000 زودرس, مرگ و میر, 4,700 حملات قلبی 130,000 حملات آسم و تا به 540,000 از دست رفته کار و یا بیمار روز در هر سال است.

“دستاوردهای ما در دهه گذشته به حمایت از کودکان و خانواده ها از خطرناک آلودگی جیوه نباید از دست داد,” نمایندگان مجلس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im