مغلوب ساختن پیشی جستن را ادامه استفاده از ‘چینی ویروس’ label قرار می دهد و افراد در معرض خطر Takano می گوید

کسانی که دفاع چشم پوشی از این واقعیت برای آسیایی آمریکایی ها در زمین Takano گفت. “در حال بی احترامی به هموطنان آمریکایی خود را اجازه می دهد بیگانه نگرش به امری عادی بدون کنترل نتایج و عواقب گفت:” حزب دموکرات کالیفرنیا.

نامگذاری بحث به ارمغان آورده است به تمرکز یکی دیگر از شکایت در مورد رئیس جمهور و مدیریت بحران — که او در زمان نادیده گرفته و از مشاوره کارشناسان پزشکی. سازمان بهداشت جهانی بوده است با اصرار مردم به “ضمیمه مکان یا قومیت به بیماری” صدور یک یادداشت در ماه فوریه که قاب هدایت به عنوان چیزی تقریبا به عنوان اساسی به عنوان شستن دست های خود را. “این است که یک ‘ووهان ویروس,”, چینی, ویروس’ یا ‘, آسیایی, ویروس,'” می خواند یادداشت هشدار دهنده از یک “infodemic” است که می تواند مضر ننگ.

در ضمن اکثر قانونگذاران در کنگره حتی رئیس جمهور شدیدترین متحدان گیر کرده که به تایید نظر مانند “کوروناویروس” و “covid-19” هنگامی که توصیف ویروس ، که باعث می شود استثنا همه بیشتر قابل توجه است. پس از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی با استفاده از عبارت “چینی کوروناویروس” در مارس 9, صدای جیر جیر یک گروه کر از دموکرات ها خواستار عذرخواهی.

هر دو سناتور. تام پنبه از آرکانزاس و تشکر. پل Gosar آریزونا اشاره کرده اند و به آن به عنوان “ووهان ویروس” با سابق گفت: “چین به راه انداخته است این طاعون در کل جهان” و دومی با اضافه کردن هشتگ “#MadeinChina.”

کسانی که ادعای آهنگ با نه تنها رئیس جمهور افزایش لفاظی در چین بلکه بی اساس تئوری های توطئه و تلاش برای پیوند این ویروس را به یک آزمایشگاه مهندسی زیستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net