مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برای انتخاب مجدد به دنبال بهتر و بهتر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حداقل پنج قوی تاریخی استدلال خود را برای انتخاب مجدد.

او یک وقت. وقت رئیس جمهور را کسب 14 از 19 مجدد مناقصه پس از سال 1900.

چند که از دست نمی, لذت بردن, مثبت, تایید اعتبار. در یک نظرسنجی گالوپ از اوایل این ماه در مغلوب ساختن پیشی جستن لذت می برد خود را در بالاترین تصویب امتیاز پس از مراسم تحلیف خود فشردن یک 49 درصد مطلوب امتیاز در مقابل 50 درصد نامطلوب.

دو درک عمومی از اقتصاد معمولا تعیین هر گونه انتخابات ریاست جمهوری-به عنوان امتیازهای جرالد فورد جیمی کارتر, George H. W. Bush و هربرت هوور آموخته راه سخت است. در حال حاضر ایالات متحده با بهره گیری از تورم پایین کم بهره و نرخ مثبت رشد اقتصادی نزدیک به رکورد پایین بیکاری رو به افزایش کارگران و رکورد گاز و نفت.

سه منفور اختیاری جنگ از خط خارج وقت ریاست جمهوری.

باتلاق ویتنام در متقاعد لیندون جانسون به اجرا برای انتخاب مجدد در سال 1968. جیمی کارتر بود مخدوش توسط به ظاهر بی پایان, ایرانی, گروگان, بحران 1979-1981. جنگ عراق سوار جورج دبلیو بوش دوم-مدت تصویب رتبه بندی و کمک کرد تا خود را از خط خارج می شود جمهوریخواه جانشین جان مک کین.

چهار رسوایی همچنین می توانید از بین بردن انتخابات ریاست جمهوری به عنوان زمانی که واترگیت مجبور به استعفای ریچارد نیکسون.

پنج حریف مهم است. Barry Goldwater شد caricatured به عنوان یک خارج از لمس افراطی و وقت لیندون جانسون انتخابات یک چیز مطمئن شوید که در سال 1964. جورج مک گاورن را رادیکالیسم اطمینان می داد که ریچارد نیکسون خواهد بود و انتخاب مجدد در سال 1972 است. رونالد ریگان مطمئن بود از دوره دوم توسط Walter Mondale را دچار کم خونی نامزدی.

چگونه تهمت پشته تا در چنین معیارهای ؟

او در نظرسنجی شماره صعود به طور پیوسته از دموکرات ها آغاز شد و استیضاح علیه او در ماه سپتامبر سال 2019. او گالوپ تصویب امتیاز است که در حال حاضر با چهار امتیاز بالاتر از زمانی که او افتتاح شد در ژانویه 2017.

بر خلاف سال 2016 پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به مراتب بیشتر کمپین پول حمایت کامل از حزب جمهوریخواه عمدتا مثبت رکورد اقتصادی دستاورد خیلی بیشتر مبارزه و حاکم بر تجربه و ریاست جمهوری تصدی.

درست است که ایالات متحده همچنان به قرض گرفتن در مورد $1 تریلیون دلار در هر سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بی بند و بار هزینه های عادات پیشینیان خود جورج دبلیو بوش و باراک اوباما, که هر دو به طور چشمگیری افزایش بدهی ملی در طول هشت سال tenures.

چین وضعیتی وخیم از هنگ کنگ تظاهرات coronavirus جنگ تجارت با ایالات متحده و جهانی اعتراض بیش از آن مجبور حبس از گروه های اقلیت. اگر اقتصاد چین سقوط آن می تواند به پایین تجارت جهانی یک شکاف. هر دو سهام و بازار مسکن در اینجا در امریکا بیش از حد هستند. در برخی از نقطه آنها را با توجه به تنظیم مجدد.

همه که گفت: چند اقتصاددانان پیش بینی رکود اقتصادی در بعد از هشت ماه قبل از انتخابات — با توجه به نزدیکی رکورد اشتغال و افزایش درآمد قابل تصرف از افزایش دستمزد و مالیات کمتر. گالوپ نشان داد که 63 درصد از تصویب از مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد — بالاترین امتیاز برای هر رئیس جمهور در این رده بیش از 20 سال گذشته است.

را مغلوب ساختن پیشی جستن به جنگ ؟ چین ایران و کره شمالی بهره مند خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن نمی شد دوباره انتخاب شود. هر یک از آنها ممکن است به دنبال یک رویارویی در طول تابستان به تحریک مغلوب ساختن پیشی جستن به منفور پیش از انتخابات در ضربات پنالتی.

در عین حال تهمت رکورد نشان می دهد که او بعید است به نفع preemptory حملات ملت-ساختمان و یا استفاده از ایالات متحده آمریکا نیروهای زمینی در اعداد بزرگ است. تا کنون او استفاده کرده است بیشتر هوا و دریا و قدرت به انجام رساندن اهداف محدود و بدون ارتکاب آمریکا نیروهای زمینی به طور معمول تند و زننده مکان در خاورمیانه است.

رسوایی عاقلانه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر استیضاح توسط مجلس بود اما تبرئه توسط سنا. مشاور ویژه رابرت مولر تیم صرف 22 ماه و برخی از $35 میلیون به بررسی تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه در سال 2016 انتخابات — و کوتاه آمد.

بیشتر دموکرات ها به دنبال سقط جنین مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری از طریق استیضاح کنگره تحقیقات پرونده های حقوقی و محض هیستری بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تفلون-مانند و تصویب خود را رتبه بندی بالا برود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین مزیت در سال 2020 ممکن است خود را به احتمال زیاد حریف unapologetic سوسیالیستی بهداشت ، برنی ساندرز. مختلف برنامه های رادیکال ساندرز خاموش کردن اکثریت مردم است. حتی جریان اصلی دموکرات ها وحشت زده از ساندرز’ توزیع مجدد طرح.

سابق جبهه-دونده جو بایدن به نظر می رسد befuddled در کمپین بلیزرز و صدمه دیده است توسط آیات در مورد پسرش شکارچی اوکراین shenanigans.

تنها جدی دیگر دموکراتیک مدعی است multibillionaire مایک بلومبرگ. در مقایسه با رقبای خود را بلومبرگ است متوسط با نامحدود منابع مالی و تجربه کافی به عنوان یک اصطلاح شهر نیویورک شهردار.

در عین حال بلومبرگ اول بحث یک فاجعه بود. او گوناگون مطرح شده به عنوان یک دموکرات جمهوری خواه و مستقل است. قدرت خود را به عنوان یک متوسط در دریایی از افراط گرایان نسخ شد تصمیم خود را به عذرخواهی و یا طرد بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده است که او موثر شهردار.

بلومبرگ بوده است که بی پروا در بیان حتی از مغلوب ساختن پیشی جستن. تقریبا روزانه یک embarrassingly زدگی نقل قول میآید از گذشته خود.

آن اضافه کنید و اگر یکی به نظر می رسد در سال 2020 dispassionately و تاریخی انتخابات به نظر می رسد به تهمت را به از دست دادن.

(C) 2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

ویکتور دیویس هانسون است classicist و مورخ در موسسه هوور دانشگاه استنفورد. آخرین کتاب او که ناجی ژنرال از BloomsburyBooks. شما می توانید او را با نامه های پستی [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de