تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برائت. قضاوت توسط یک بی طرف داور. عادلانه رسیدگی است. هر آمریکایی می داند که این حقوق تضمین شده توسط قانون اساسی ایالات متحده محافظت از ما در برابر ستمگران و یا خودسرانه تمرینات دولت قدرت است.

اما به عنوان یک به طور فزاینده ای گرسنه دولت متورم در اندازه و دامنه آن آمده است به عمل بیشتر و بیشتر از طریق دادرسی اداری که با توزیع این قانون اساسی پادمان. با تشکر به رئیس جمهور تهمت است که تغییر در یک راه بزرگ است. رئیس جمهور اخیرا یک جفت اجرایی سفارشات طراحی شده برای تقویت زمان افتخار bulwarks حکومت قانون و مهار یک بوروکراسی اجرا amok.

این را در نظر بگیرید به عنوان مثال از دولت های قبلی است که در حال حاضر کشاورزی در اتاق پسرم Perdue کار کرده است سخت به اصلاح. در اواخر 1990s یک کشاورز در ایندیانا قطع نه درختان در اموال خود را. وزارت کشاورزی ایالات متحده در سال 2002 انجام شده از یک سایت بازدید و ارزیابی این اقدام و در فوریه 2003 ادعا کرد که او نادرست تبدیل تالاب به گندم زار. کشاورز به دادگاه تجدید نظر ساخته شده و در مورد او که در همان سال است.

به عنوان بخشی از درخواست تجدید نظر خود را به کشاورز واگذار شد و سایت دیگری مراجعه کنید اما نزدیک به یک دهه گذشت بدون یک کلمه از وزارت کشاورزی ایالات متحده. در سال دخالت کشاورز در گذشت. در نوامبر سال 2012 اوباما-دوران وزارت کشاورزی ایالات متحده متوجه آن نشده بود تکمیل مورد نیاز سایت, بازدید, بازدید از مزرعه و به همان تصمیم از نه سال پیش از آن. کشاورز بیوه در نهایت در زمان مورد به دادگاه فدرال و در ماه اوت سال 2019 هفتم مدار ارائه شده و امداد رسانی در زمان اوباما وزارتخانه به وظیفه برای عدم بررسی مربوط به آمار و داده های مربوطه و همچنین عدم بیان یک توضیح رضایت بخش برای اقدامات خود را. خوشبختانه وزیر Perdue بود در راس تهمت وزارت کشاورزی ایالات متحده و در زمان اقدام آغاز یک بررسی از انتظار دادخواهی برای اطمینان از این وزارتخانه هرگز تکرار اشتباهات پیشینیان خود است. تا زمانی که این دولت اصلاحات آمریکایی ها تنها می تواند نگاه به دادگاه به مبارزه علیه اداری دولت نفس بیش از حد.

رئیس جمهور تهمت متعهد به پایان دادن به چنین اداری قلدری. در ماه اکتبر گذشته رئیس جمهور امضا دو دستور اجرایی که برای اطمینان از شفافیت اداری اقدام و ریشه کن کردن شیوه های مشکوک در سراسر دولت فدرال است. یکی از اهداف این مشکل از سازمان اسناد هدایت. سازمان باید به طور فزاینده ای صادر کرد “ارشاد” به جای استفاده از قانونی rulemaking روش برای گریز از تدابیر حفاظتی و بی سر و صدا را سیاست بدون ورودی.

این فرمان اجرایی نیاز سازمان را چنین راهنمایی در دسترس آنلاین و تمبر از تلاش برای اتصال عمومی از طریق راهنمایی که ممکن است به آسانی در دسترس و یا قابل درک باشد. در حالی که برخی از راهنمایی مفید می باشد — با ترجمه پیچیده legalese به عبارت — اسناد هدایت را می توان پر هزینه ایجاد سردرگمی و ایجاد مسئولیت حقوقی برای خانواده های آمریکایی مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک است که لازم نیست که یک تیم به خوبی پاشنه بلند وکلای نگهدارنده. شما باید برای شکست به دانستن قوانین است که واشنگتن بوروکرات است عمدا ساخته شده مبهم است.

رئیس جمهور دیگر سفارش نیاز به سازمان های به عمل نسبتا اداری در اجرای اقدامات یا adjudications. آمریکایی ها باید بدانند که قوانین در پیشبرد; دولت اجرای نباید ناعادلانه تعجب. با هم این دو دستور اجرایی علامت تعیین کننده گام در مسیر درست است. حتی بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف به انجام بیشتر برای ایجاد یک واقعا منصفانه اداری اجرای فرآیند تایید حاکمیت قانون و ارزش های قانون اساسی.

در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 منتشر کردم یک درخواست برای اطلاعات است که به شکل پایه ای از گام های بعدی در اصلاح مقررات اجرای قانون و قضاوت. درخواست اطلاعات می پرسد در مورد انواع رویه حمایت خواهد کرد که اطمینان کافی به دلیل فرایند برای هر آمریکایی که در تعامل با آژانس فدرال. مثلا چه اصلاحاتی را برای جلوگیری از طولانی شدن تحقیق و تفحص ؟ باید بررسی احزاب باید یک فرصت به نیاز یک سازمان به “علت” به ادامه بررسی? آیا سازمان ارائه به اندازه کافی شفافیت در مورد مجازات و جریمه ؟ به طور متوسط آمریکایی ها نباید نیاز به یک تیم از گران وکلا برای دفاع از حقوق خود.

من دعوت همه آمریکایی ها که در برخورد با نظارتی و اجرای داوری در دولت فدرال برای پاسخ و شرکت در این فرایند است. انتقادات و پیشنهادات سازنده به معنی آگاهانه سیاست روند. دولت به رسمیت می شناسد که حفاظت رویه ای متفاوت توسط گروه, آژانس, و زیر, آژانس, اما ما متعهد به جامع رویه اصلاحات است که به ترویج عدالت و فلسطين ما ارزش های قانون اساسی.

این اصلاحات مناسب مستقیما در رئیس جمهور را گسترده تر deregulatory دستور کار بیش از حد. این رئیس جمهور متعهد به بریده بریده سنگین مقررات و احیای حاکمیت قانون و او زمانی بیشتر زدایی از هر قبل از دولت. رئیس جمهور تهمت تاریخی تلاش کرده اند در حال حاضر کاهش هزینه های نظارتی توسط 50 میلیارد دلار و هزینه ها در مسیر سقوط حداقل به همان اندازه در سال مالی سال 2020 است.

برای هر یک قابل تنظیم مقررات اقدام رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر سازمان های فدرال باید محروم دور بیش از هفت مقررات. دولت تعهد به مقررات زدایی به معنی مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک دیگر در صورت ایجاد هزینه جدید مقررات فدرال کمک به ما در اقتصاد پررونق. از نوامبر سال 2016 اقتصاد اضافه شده است بیش از 7 میلیون شغل است. نرخ بیکاری همچنان در 50 سال اخیر. آمریکایی ها اعتماد به نفس دوباره در آینده رفاه.

از همه مهمتر رئیس جمهور تاکید بر مقررات زدایی به نشانه تجدید تعهد به حاکمیت قانون که بر نسل های آینده است. رئیس جمهور تهمت اقدامات اطمینان را به دولت احترام به حقوق از آمریکایی ها برای سال آمده است.

اهل Vought است سرپرست کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im