مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس کمک لایحه برای کسب و کار کوچک و بیمارستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا $483 میلیارد COVID-19 کمک های اقتصادی بسته چهارم و به احتمال زیاد آخرین قسط از همه گیر امداد کنگره ارسال خواهد شد او را.

به اصطلاح موقت لایحه محقق پس از آن مشخص شد دو هفته پیش که مدیریت کسب و کار کوچک نزدیک به سوزاندن از طریق $349 میلیارد دلار در سال جدید بخشایش وام به شرکت هایی که با استفاده از پول برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

بسته خواهد پر کردن این برنامه به تصویب رسید به عنوان بخشی از گسترده تر از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک در ماه گذشته با یکی دیگر از $321 میلیارد.

حتی این مقدار ممکن است به اندازه کافی برای برخی از کارشناسان هشدار داده اند. از طریق هفته گذشته حدود 1.7 میلیون کسب و کارهای کوچک دریافت کمک های SBA گزارش شده است. با توجه به آخرین سرشماری اداره اطلاعات وجود دارد نزدیک به 6 میلیون کارفرمایان با 500 یا کمتر کارگران شمارش نیست دیگر شرکت هایی که معیارهای.

در طول مذاکرات دموکرات امن یکی دیگر از $75 میلیارد برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بالای 100 میلیارد دلار در ماه گذشته لایحه. آنها همچنین موفق شد در اضافه کردن 25 میلیارد دلار برای گسترش COVID-19 تست از جمله بودجه برای پوشش آزمون برای کسانی که بدون بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im