مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $8.3 B coronavirus بسته کمک

کاخ سفید بعد گیریم که طرح به دلیل مشکوک coronavirus مورد در CDC خود را. که مورد تبدیل به منفی اما و مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او ممکن است در عین حال سعی کنید برای رسیدن به CDC ستاد بعد در روز.

“بنابراین من ممکن است رفتن. ما قصد داریم برای دیدن اگر آنها می توانید آن را به نوبه خود در اطراف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

[Coronavirus در هیئت مدیره ؟ سناتور افزایش مسافرت هوایی نگرانی]

مقامات دولت گفته بود نمایندگان مجلس در روزهای اخیر و پس از درخواست اولیه ارائه شد که ممکن است وجود داشته باشد نیاز به پول بیشتر قبل از سال مالی به پایان می رسد در سپتامبر. 30. که در قسمت درخواست تصاحب به افزایش اندازه اولیه tranche به جای گرفتار شود تا در دیگر قانونی مبارزه بعد از آن در سال زمانی که بودجه در حال اجرا بودند ،

“به همین دلیل ما ضربه آن را” سنا تخصیص رئیس Richard C., Shelby, R-Ala., گفت: قبل از سنا پاک اندازه گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضا در یک 96-1 رای دادن. خانه حاشیه بود و به همین کج 415-2 رای در روز چهارشنبه تنها چند ساعت پس از این لایحه معرفی شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>