مغلوب ساختن پیشی جستن بر میدارد بی تجربه 37 ساله Kentuckian برای نفوذ DC دادگاه

مک کانل که بنا به گزارش ها نیز شده است تشویق فدرال قضات فکر کردن در مورد پله پایین برای انجام این کار به زودی با اشاره به این که واکر فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد شد و یک کارمند در حال حاضر-قاضی بازنشسته آنتونی M. کندی و پس از آن-سی مدار قاضی برت M. Kavanaugh که در حال حاضر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دو دیوان عالی کشور قرار ملاقات.

“من شده اند با افتخار به همکاری با رئیس جمهور که ما کار به تقویت فدرال قضائیه با قابل توجه مردان و زنان که درک کنند که این کار از یک قاضی به درخواست ما قوانین و قانون اساسی به عنوان آنها در واقع نوشته” مک کانل گفت.

قبل از اکتبر تایید رای واکر برای تبدیل شدن به یک قاضی فدرال در کنتاکی رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر D-n. y. اشاره کرد که واکر بود که کمتر از 10 سال از قانون مدرسه هرگز سعی کردم یک مورد هرگز در خدمت به عنوان شرکت مشاور و نادر “واجد شرایط” رتبه از کانون وکلای آمریکا.

شومر به نام واکر “بخشی از خوبی تثبیت الگوی جمهوری خواهان انباشته فدرال نیمکت با روشنی و بی حد و حصر قضات است.”

و اقلیت شلاق Richard J. دوربین D-Ill., گفت: آبا تعیین شود که با واکر “آن را به چالش کشیدن برای تعیین مقدار خود در 10 سال پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق صرف شده است در عمل از قانون است.” Durbin همچنین اشاره کرد که واکر نامزدی leapfrogged کسانی که از دیگر قضایی قرار ملاقات شد و با عجله به طبقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>