مغلوب ساختن پیشی جستن عبور می کند تا فرصتی برای حتی نمره با مته سوراخ کردن

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان تماس های رشد بلندتر جمعه برای بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن برای استعفا خود را fortuitously بهنگام فروش سهام, کارولینای شمالی جمهوری خواه تا به حال حداقل یک چیز برای رفتن او: او فرار رئیس جمهور افسانه ای خشم.

رئیس جمهور تهمت فرصت مناسب برای انفجار با مته سوراخ کردن — که شده است بر روی رئیس جمهور لیست سیاه برای ماه — در صبح روز جمعه ملی coronavirus جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن punted به جای.
 
“من از آن آگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که یک خبرنگار از او پرسید در مورد این خبر که چهار نفر از اعضای کنگره تا به حال بدست خلاص شدن از شر سهام فقط قبل از همه گیر آمار ایالات متحده در سواحل. “من تو را دیدم برخی از نام ها. من می دانم همه آنها. من می دانم که هر کس ذکر شده — دایان فاینستاین, من حدس می زنم و یک زن و شوهر از دیگران” رئیس جمهور به این نتیجه رسیدند. “من نمی دانم که بیش از حد از آنچه در مورد آن, اما من آنها را پیدا کنید به همه بود بسیار محترم مردم است.”

که رئیس جمهور نمی خالی کردن در بورر تعجب بسیاری از. ماه مه گذشته با مته سوراخ کردن که اطلاعات مجلس سنا رئیس امضا کردن در یک حکم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد اینکه چرا رئیس جمهور مهتر پسر سعی گرفتن خاک بر هیلاری کلینتون پیش از آخرین انتخابات عمومی. و با مته سوراخ کردن در این روند برای همیشه مخدوش شهرت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در جهان است. قوانین روشن است هر چند ناگفته: هیچ کس می رود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده.

عصبی فرمانده کل قوا می تواند در دراز مدت عواقب. فقط درخواست دادستان کل سابق جف جلسات که crossways با تهمت و هنوز هم رنج می برد ،

علاوه بر فاینستاین و با مته سوراخ کردن سنسور. کلی Loeffler گرجستان و ران جانسون از ویسکانسین نیز به فروش سهام پیش از شیوع بیماری های, افشاگریهای نشان می دهد. در حالی که Loeffler و جانسون اصرار دارند تجارت خود را انجام شده توسط اشخاص ثالث بدون دانش خود را با مته سوراخ کردن گفت که او ساخته شده و معاملات خود را از اطلاعات در دسترس عموم و نه هوش جلسات.

با مته سوراخ کردن در میان فروخته شده $628,000 و $1.72 میلیون در بورس, ProPublica, اولین گزارش او ساخته شده و کسانی که معاملات در حدود همان زمان او دریافت روزانه جلسات مورد تهدید coronavirus مطرح شده به پزشکی و سلامت اقتصادی کشور است.

دو هفته بعد از فروش سهام خود و قبل از بازار خود را آغاز nosedive, Burr گفت: افراد برجسته در جمع آوری کمک شد که در آن زمان نگران باشید. “یک چیز وجود دارد که من می توانم به شما بگویم در مورد این: آن است که بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” گفت: با توجه به صدا برای اولین بار به دست آمده توسط NPR. “این است که احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

این واقعیت است که با مته سوراخ کردن سهام نمونه کارها را نمی خواهد یک ضربه دارای مقدار زیادی از مردم خشمگین از جمله رادیو فردا میزبان و تهمت اعتماد به نفس, Tucker Carlson, که به نام سناتور به استعفا. “وجود دارد هیچ بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران” او گفت:, “و این که به نظر می رسد چه اتفاقی افتاده است.” او همچنین خواستار توضیح یکی آمد که تقریبا 24 ساعت بعد.

“من متکی صرفا در گزارش های خبری به راهنمای من تصمیم گیری در مورد فروش سهام در فوریه. 13,” Burr نوشت: در بیانیه ای.”درک این فرض بسیاری از می تواند در ادراک من صحبت کرد صبح امروز با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق و از او خواست برای باز کردن یک بررسی کامل از این موضوع با شفافیت کامل.”

آهسته حرکت اخلاق نقد و بررسی خواهد بود که بهترین سناریو برای این سناتور که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان توجه ندارد بسیاری از دوستان در کاخ سفید آغاز خواهد شد و حتی کمتر پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور

“به یاد بیاورید به عنوان Intel صندلی او به سختی چیزی برای مبارزه با جعلی روسیه روایت یا ساختگی استیضاح و محاکمه او در تصمیم گیری رای در برابر یک تاریخی rescissions بسته است که باید ذخیره مالیات دهندگان میلیاردها” یکی ارشد سابق دولت گفت: با توجه به RealClearPolitics.

او باید استعفا ؟ “باتلاق ممکن است او را دوست دارم” این مقام گفت: “اما او نمی تواند توسط بسیاری از دست رفته.”

این اولین بار نیست که با مته سوراخ کردن ساخته شده زرنگ و دانا تصمیم گیری های مالی در نیک از زمان. در طول بحران مالی او نام خانوادگی خود را با دستورالعمل خاص است. “من به نام همسر من و من گفت:” بروک, I am not coming home آخر این هفته. من با شما تماس خواهد شد در روز دوشنبه. امشب من می خواهم شما را به رفتن به دستگاه خودپرداز و من می خواهم شما را به منظور جلب از هر چیز آن را به شما اجازه به او گفت:” در سال 2009 در طول رکود بزرگ در مصاحبه با Hendersonville نیوز-اخبار.

با مته سوراخ کردن اب و هوای این اظهار نظر. او ممکن است آب و هوا بحث کنونی به عنوان هر دو سمت چپ و راست تماس برای سر خود را.

“این ظالمانه است و آن را نقض اعتماد عمومی را گفت:” مردیت McGehee, مدیر اجرایی گروه لیبرال موضوع یکی است. “دلیل مقامات منتخب دریافت اطلاعات طبقه بندی شده است که به تصمیم گیری بهتر برای سلامت و رفاه عمومی نیست پول بیشتر برای خود و خود را اهدا می کنند.”

در لحظه ای که, رویدادهای ورزشی, کلیسا جلسات و کنسرت در حال لغو شدن برخی از آنها خواستار بورر به گام و به صورت ویژه انتخابات برگزار می شود برای صندلی خود را. جمهوریخواهان مدعی هستند در حال حاضر زمزمه در مورد امکان و کنار هم قرار دادن نقشه های اولیه برای یک مبارزه است. در حال حاضر هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه نشانه حمایت خود را.

این می تواند باشد چرا که او دارای یک جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر. “او شاهد مرگ و مير و عفونت های رای بروید تا” یک منبع نزدیک به رئیس جمهور گفت: RCP. “او بسیار بزرگتر و نگرانی است.”

که بسیار درست است و آن نادر است خبر خوب برای بورر که خود را میبیند نیرنگ در یک رسوایی است. در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن شکسته است یکی از قوانین ناگفته با نشان دادن رحمت به سناتور که علنا عبور او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>