مغلوب ساختن پیشی جستن Newsom و روابط است که با اتصال

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به درک رابطه پیچیده بین رئیس جمهور تهمت و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, سعی کنید به تماشای “The Defiant Ones” یک سال 1958 فیلم با بازی تونی کورتیس و سیدنی Poitier. طرح خط: دو نفر از زندانیان یکی سیاه و یکی سفید در شل. اما گرفتن وجود دارد. آنها دستبند به دست با هم و به منظور طفره رفتن مقامات باید یاد بگیرند که به کنار خصومت متقابل و کار در پشت سر هم.

مغلوب ساختن پیشی جستن-Newsom telenovela از امروز است که به اشتباه با یک نژادی اخلاق بازی از روزهای اولیه جنبش حقوق مدنی — حتی اگر آن را حاوی بسیاری از همان ویژگی های بد Univision کرایه: لحظات با وجود و انتقام مقدار زیادی از طغیان و overreactions به علاوه یک زن افسونگر که عبور خطوط خانواده برای عشق (Newsom سابق, همسر, Kimberly Guilfoyle, در حال حاضر توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور هند).

یا تا خط داستان رفت تا COVID-19 آمدند. ناگهان صدای شیپور و Newsom را شروع کرده اند گفت: افتخاری چیزهایی که در مورد هر یک از دیگر صلاحیت است. پس از همه گیر آورده کالیفرنیا به توقف و اقتصاد کشور را به زانو در, شده است وجود دارد هیچ توییتر تف-balling بین دو رئیس دولت است که مشخص می سال اول-به علاوه از تعامل خود را. حتی حقوقی جنگ بین کالیفرنیا دموکراتیک حاکم بر کلاس و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ظاهر شده است قرار داده شده در پشت رایتر.

پس چه اتفاقی افتاد ؟ برای شروع این بیماری همه گیر ساخته شده از دو سیاستمداران متکی بر هر یک از دیگر در راه نه پیش بینی. هفته گذشته Newsom خواسته دولت فدرال برای $1 میلیارد دلار در pandemic مربوط به امداد (تنظیم دولتی و موبایل و بیمارستان و آزمایش و درمان برای افراد بدون بیمه درمانی به علاوه گزینه های مسکن برای کمک به کالیفرنیا بهتر اجتماعی فاصله).

Newsom همچنین درخواست به رحمتیک بیمارستان نیروی دریایی, کشتی, نقل و به لس آنجلس برای کمک به بیمارستان های محلی مقابله با, ظرفیت (این مجموعه بادبان از سن دیگو در روز دوشنبه که Newsom تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن برای انجام این کار). که بخواهید در یک نامه از Newsom به کاخ سفید که تنظیم کردن زنگ هشدار زمانی که فرماندار کالیفرنیا پرتاب در, به عنوان یک, کنار, که 56 درصد از ترکیبات مورد 25.5 میلیون نفر خواهد بود آلوده در یک دوره هشت هفته (گمراه کننده آمار داده شده است که این بدترین سناریو مبتنی بر این فرض است که کالیفرنیا بود هیچ چیز برای جلوگیری از ویروس همانا روز پس از Newsom ارسال نامه خود او صادر ایالت اقامت در خانه سفارش).

بنابراین Newsom با در نظر گرفتن بالا جاده با زمانی nemesis می ایستد برای بهره مندی از فدرال سخاوتمندانه به عنوان دیگر فرمانداران معمولا در تقابل با دولت رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک مثال خوب است. اما آنچه در این برای مغلوب ساختن پیشی جستن?

یک کیف بغلی در نظر گرفتن. اقتصاد امریکا را به سادگی نمی تواند بهبود می یابند به عنوان به سرعت به عنوان رئیس جمهور خواهد بود – یعنی در یک پله برقی رو به بالا آمدن روز انتخابات – اگر کالیفرنیا (توسط خود و جهان پنجمین اقتصاد) آهسته است به گزاف گویی. قبل از وقوع, کالیفرنیا, اقتصاد پیش بینی شده بود به سبقت گرفتن این کشور در سال 2020 است. اما همه گیر با اثر آن در کالیفرنیا اقتصادی اساس تجارت گردشگری و فن آوری مکان هایی که بسیار در شک و تردید. بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن کمک می کند تا کالیفرنیا و سریعتر بهبودی خود را بهتر انتخاب مجدد خود شانس.

چه تهمت نمی توانیم همان تصویری است که خالی از سکنه George H. W. Bush در طول سال و تجدید انتخاب: عینک یک unhinged کالیفرنیا. در مارس 1992 پس از یک هیئت داوران پیدا کرده بود چهار افسر پلیس را از اتهام استفاده از نیروی بیش از حد در ضرب و شتم رادنی کینگ در جنوب مرکزی لس آنجلس شکست در شورش. ساکنان مجموعه آتش سوزی و غارت فروشگاه ها و هدفمند نور پوست رانندگان برای ضرب و شتم (در تلافی چهار پلیس سفید بالغ سیاه و سفید پادشاه).

آنچه امریکا را دیدم علاوه بر ضرب وشتم شهری: یک رییس جمهور وقت که به ظاهر برخوردار بد غرایز (بوش صریحا انتقاد برای ارسال در فدرال آمريکا برای برقراری نظم و پس از آن انتظار پنج روز برای بازدید در فرد). شش ماه بعد جمهوریخواه وقت بود از کار. مغلوب ساختن پیشی جستن است در همان سیاسی تنگه به عنوان بوش 41 در روز – برای افتتاحیه او یک رابطه سالم را پایه. هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز کالیفرنیا فرماندار برای کمک به حفظ آرامش در امریکا دولت-ملت مبادا رای دهندگان از دست دادن ایمان در توانایی خود را برای مدیریت کشور از طریق بحران وجود دارد.

بله تهمت و Newsom هستند و دستبند به دست هر دو به دلیل همه گیر جهانی و مربوطه خود نیازمندند. هر رئیس جمهور آمریکا به دنبال انتخاب مجدد نیاز به یک فویل. رونالد ریگان بود و شوروی. جورج دبلیو بوش بود اسامه بن لادن است. بیل کلینتون و باراک اوباما استناد heartless خواهان hellbent در برش public safety net.

و تهمت? هنگامی که سیاست به حالت عادی بازگشت او یک بار دیگر صحنه تظاهرات و ترساندن میانه امریکا با تصاویری از “سوسیالیسم دموکراتیک” اجرا amok. اما با ایالت ورمونت برنی ساندرز به دنبال مانند یک نیروی صرف تهمت همیشه می توانید به نوبه خود به کالیفرنیا به عنوان یک مطالعه موردی از progressivism رفته به مسخره افراط شود آن مهاجرت و بی خانمانی و یا اشتهای سیری ناپذیر به مالیات و مالیات ساکنان آن است.

همانطور که برای Newsom او باید چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به موقعیت خود را برای کاخ سفید اجرا در سال 2024 (یک بایدن شکست به عنوان یک کمال واشنگتن خودی همراه با هشت سال تهمت خستگی نشانه خوبی برای یک غربی و فرماندار). در غیر این صورت Newsom است که به دنبال در یکی از دو حالات ناخوشایند: انتظار تا 2028 انتخابات (با فرض هشتاد ساله رئیس جمهور بایدن می خواهد چهار سال بیشتر); و یا در یک نشسته معاون رئیس جمهور اگر معلوم بایدن است اما یک مدت عمل می کنند. از ریچارد نیکسون به بایدن تاریخ نشان می دهد که معاون رئیس جمهور همیشه نمی نردبان حرکت می کند اما آنها سخت را در مقدماتی.

یک طرح اسپویلر در مورد شما نمی خواهید به جریان فیلم: زنجیر فراریان در “مبارز” آنهایی که موفق به شکستن قید خود با پایان فیلم در یک جفت از خود خواهی عمل می کند. نه اما یک مثبت است. می توانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گاوین Newson تا کنون در رسیدن به آن نقطه در ارتباط است ؟

لایحه واندن Hoover موسسه ویرجینیا هابز نجار همکار به شرح زیر کالیفرنیا و سیاست های ملی و میزبان هوور “در منطقه 45” پادکست در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>