مغلوب ساختن پیشی جستن است “احساس” در مورد درمان COVID-19 با مالاریا مواد مخدر است. Fauci می گوید آن را خیلی زود به بگویید

Fauci گفت که این دارو تست شده است به عنوان یک COVID-19 درمان در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده بنابراین شما می توانید اظهارات قطعی در مورد اثربخشی آن است. او به دنبال به حداقل رساندن تفاوت بین آنچه که او و ناروا گفت.

“رئيس جمهور احساس خوش بینانه در مورد چیزی گفت و اشاره کرد که او نزدیک این موضوع از دیدگاه علمی. “آنچه من میگویم این است که آن را ممکن است موثر باشد. من ادعا نمی کنم که آن را نمی باشد.”

اختلاف در آمد طولانی در کنفرانس خبری روز جمعه که در آن تهمت چندین سیاست اطلاعیه از جمله این که این کشور در جنوب مرز با مکزیک خواهد بود بسته به همه غیر ضروری سفر و این دولت را صرف بهره فدرال برگزار می شود وام های دانشجویی برای حداقل بعد از 60 روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او استناد دفاع تولید عمل در روز پنج شنبه شب اما او جزئیات نیست که آیا دولت تا به حال به کارگردانی برخی از شرکت ها برای تولید محصولات است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز دارند. خودروساز جنرال موتورز یک شرکت به نام او که او گفت را تولید هواکش. او پیشنهاد کرد که دیگر تولید کنندگان ماشین داوطلب اضافی تولید تجهیزات پزشکی.

تهمت نیز به عقب رانده بر این تصور است که آمریکایی ها نمی توانند تست ویروس با وجود گزارش آزمایش است که هنوز هم دشوار است برای دسترسی در بسیاری از نقاط کشور است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im