تهمت رو استیضاح–اما بایدن مبارزات انتخاباتی تلفات?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان فوریه خطور ترس از بسیاری از دموکرات ها بود که استیضاح شد و باعث خرابی های مورد علاقه خود را سناتور’ شانس به جای مرد در کاخ سفید است. هم قهرمانان خود را صرف زنجیر به میز خود در کنگره به عنوان قطع منصفه در محاکمه برخی از griped بود که زمان صرف شده در کافی شاپ ها و سالن های لژیون و هر جا که دیگری رای دهندگان را می توان در آیووا و نیوهمشایر.

آنها نیاز نیست نگران اند.

استیضاح وظایف متوقف نمی ctq از صعودی و قطعا آن را ندارد برگزار شد به برنی ساندرز که بیشترین آرا را در هر دو کشور. درست است مایکل بنت کاهش یافته است. و بله, الیزابت وارن بود و بدون زرق و برق شنبه شب. اما هر دو از کسانی که سناتور صرف زمان بیشتر از رقابت در نیوهمپشایر, هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورده کمتر رای.

بزرگترین بازنده ممکن است جو بایدن بود که دقیقا چه رئیس جمهور تهمت می خواستم در تمام طول. بایدن نیست, بررسی, توسط, اوکراین, اما استیضاح قرار او و پسرش شکارچی را به مدت طولانی proctological سؤال که به نظر می رسد به دست گرفته اند و تلفات.

کالبد شکافی انجام نمی شود در زندگی بیماران و بایدن کمپین ظریف بسیار به زندگی است. زمانی پیشتاز هنوز هم به نظر می رسید زخمی جمعه شب هنگامی که او فرار کرد به کارولینای جنوبی قبل از نیوهمپشایر نتایج گزارش شده است. بایدن پنجم رسید, یک سناریو کابوس برای یک معاون سابق رئیس جمهور که وعده داده شده کمتر از پنج بار او را برنده گرانیت دولت است.

دلایل بی شمار برای بایدن را شروع کند در میان آنها خود تمایل برای ارتکاب gaffes اما به عنوان لیبرال نویسنده پیتر Beinart فرض قبل از نیوهمپشایر اولیه استیضاح کسی صدمه دیده و آن را مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با نگه داشتن هانتر بایدن به معاملات کسب و کار در اوکراین در اخبار” نیویورک استاد دانشگاه در اقیانوس اطلس نوشت جمهوری خواهان “باید آنها را تبدیل به یک آنالوگ به هیلاری کلینتون ایمیل های از دست رفته در سال 2016 — یک شبه رسوایی که تضعیف پیشرو نامزد حزب دموکرات شهرت به صداقت.”

“استیضاح تلاش و جمهوری خواه ضد حمله در برابر آن” Beinart افزود: “باید تا حد زیادی انجام شده مغلوب ساختن پیشی جستن هدف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین موافق در بخش.

هیچ رئیس جمهور می خواهد به استیضاح اما دیگر رئیس جمهور استفاده کرده است استیضاح به استفاده انتخاباتی یا نه. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بسیاری از آن با استفاده از قانون اساسی گلایه بیشتر به تحریک و تشجیع کردن سخنرانی های او جمع آوری پول میلیون دلار و درایو خود همیشه وفادار پایه به بی سابقه ای دیوانگی است.

و در حالی که او هرگز خود را درخواست اوکراین بررسی (و چین نیست تحویل یا حتی اگر رئیس جمهور خواسته رهبران آن به سادگی-و در کاخ سفید, چمن, کمتر) توجه کمی از آن را خوب پرداخت شده است به شیوه های کسب و کار از بایدن ،

“این را به عنوان بدترین سیاسی پیش بینی غلط در سیاست آمریکا” تیم Murtaugh گفت RealClearPolitics در ماه ژانویه به بیش از 7000 تهمت حامیان پر دریک دانشگاه عرصه را برای یک سخنرانی توسط رئیس جمهور. آن را کمک می کند مغلوب ساختن پیشی جستن? درد می کند بایدن? پیش از آیووا قفقاز رئیس جمهور کمپین ارتباطات مدیر جواب داد: بله به هر دو پرسش.

“به حدی است که مجبور رسانه ها به بحث در مورد آن مطمئن شده است مفید” Murtaugh گفت. پس از همه, حزب دموکرات نمی تواند متهم کردن رئیس جمهور از تلاش برای وادار کردن اوکراین به بررسی Bidens بدون روزنامه نگاران همچنین با اشاره به آنچه او می خواست مورد بررسی قرار گرفت.

این معاملات کسب و کار از هانتر بایدن را تبدیل به دانش مشترک به عنوان یک نتیجه. و اوکراین شرکت نفت و گاز تبدیل شده است و نزدیک به یک نام خانگی — حداقل در میان تهمت حامیان. به عنوان گزارش شده توسط هر ملی کاغذ و کابل news channel او در زمان کار در هیئت Burisma در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور. جو بایدن بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی نادرست تحت فشار دولت اوکراین به آتش دادستان که در یک زمان تحقیق در مورد شرکت.

جمهوری خواهان به طور منظم سوال که چرا هانتر بایدن خدمت شد و در این ظرفیت چرا به او پرداخت شده بود تا آنجا که $50,000 یک ماه با وجود صحبت نه یک کلمه از آن زبان کشور و نداشتن تجربه در این زمینه است. حتی بیشتر به نقطه, چرا جو بایدن پایان دادن به یک ترتیب که ابرو مطرح شده و حتی در درون دولت اوباما?

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته برای بررسی و آمریکا استیضاح او را به آن متهم جمهور سوء استفاده از قدرت خود را با خودداری از کمک های ایالات متحده به زور در اوکراین ، این fallout Murtaugh گفت: RCP تنها کمک به رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی. آن را پر از خزانه خود را و خود را سازماندهی مردمی او گفت: “هر زمان رسانه ها و دموکرات ها را به یک دیوانگی در استیضاح ما ارتباط برقرار کردن با رای دهندگان بیشتر آنلاین و جمع آوری کمک ما می رود از طریق سقف.”

آن است که روشن نیست که آیا رای دهندگان دموکرات را دیدم شعله های آتش که جمهوری خواهان بودند فانینگ در حدود اوایل پیشتاز و یا اگر عوامل دیگر منجر به عملکرد ضعیف او در آیووا و نیوهمشایر. اما استیضاح درام همزمان با بایدن را بی مهابا رها در پای صندوقهای رای است. او به رهبری RealClearPolitics متوسط از طریق بسیاری از سال گذشته قبل از انداختن سخت اولین بار در آیووا و نیوهمشایر.

و بازدید در آینده نگه دارید. داستان وجود دارد نه فقط در مورد هانتر بایدن از معاملات در اوکراین بلکه در چین, به عنوان سوال در مورد آلو مواضع او در cushy تخته در اطراف واشنگتن دی سی

وجود ترک در نامزد نما به عنوان یک نتیجه. زمانی که ساوانا اکلاهما او را در مورد اوکراین بایدن شدت انتقاد کرد در NBC لنگر گفتن “شما نمی دانید که آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد.” آیووا رای دهندگان متهم او را از سوء استفاده از قدرت خود را در طول دولت اوباما برای محافظت از پسرش است. بایدن به نام مرد “لعنت كند.” تمام چیزی که او گفت: دوباره و دوباره شد “malarkey,.”

از این دیدگاه چه ساخته شده است این همه خیلی خوشمزه بود که دموکرات ها بود به خود پسر: بایدن بود قطع توسط آتش دوستانه. سوال اصلی در ایران از’ ذهن است که آیا آن را عمدی و یا اتفاقی. “آن را از مغلوب ساختن پیشی جستن کنترل” سابق کمپین مشاور آشنا با رئیس جمهور گفت: فکر RCP. “پلوسی تصمیم آگاهانه برای پایان دادن به بایدن انتخاباتی زمانی که او در زمینه این مقالات از استیضاح. او می دانست آنچه که او انجام شده بود.”

دیگران نمی, بنابراین مطمئن شوید. “من فکر می کنم این داستان کمتر است یا نه تهمت به آنچه او می خواست و به جای آن چه احمقانه دموکرات ها بودند” یک ارشد سابق در کاخ سفید گفت: با توجه به RCP. جمهوری خواه رای دهندگان در حال حاضر تلفات سنگین طالبان به اتهام فساد ساخته شده در برابر رئیس جمهور این منبع ادامه داد, و دموکرات ها در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را. توسط impeaching رئیس جمهور اوکراین, آنها تغییر نکرده است که حساب هر راه. اما آنها لزوما تبدیل کردن حجم در اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور.

“یکی دیگر از راه نگاه کردن به این” این مقام گفت: “این است که [آدم] شیف شد با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن اما شات بایدن انتخاباتی به جای.” آمریکا باید درخواست خود منبع این باورند با آشکار glee “خدای من! چرا ما را متوقف کنیم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im