مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی رشد اقتصادی فرض مولد انتخابات سال

در بازارهای کار دولت پیشنهاد به خلاص شدن از خانواده های تحت حمایت مسیرهای مهاجرت و جایگزینی آنها را با یک مبتنی بر شایستگی و یا “امتیاز” سیستم مبتنی بر ویژگی های مانند سن و مهارت و کار ارائه می دهد و نه نقل مکان کرد و یک اینچ در کاپیتول هیل.

کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را در بیشتر کارگران ماهر به احتمال زیاد به امنیت بالاتر-شغل پرداخت. اما زندی می گوید ایالات متحده در حال تجربه “گامه تنگ بازار کار . . . در تمام مهارت” و محدود تر نسبت کمتر-کارگران ماهر “نمی خواهد net به معنی قوی تر رشد.”

دیگر کار سیاست شامل “کار مورد نیاز برای دریافت کمک های اجتماعی” که تحت تاثیر قرار مدیکید کمک های موقت به خانواده های نیازمند و کم درآمد اجاره کمک و Supplemental Nutrition Assistance Program. تغییرات در حال حاضر در حال نورد از طریق قوانین و مقررات و ارشاد مانند اجازه می دهد دولت به دنبال بلوک کمک های مالی و طراحی منافع خود تحت خدمات درمانی و غذایی جدید تمبر قوانین است که می تواند حدود 700,000 بدون فرزند بزرگسالان فاقد شرایط لازم.

سیاست های مالی شامل هزینه های زیربنایی و توسعه کاهش مالیات است که منقضی پس از سال 2025 است. در حالی که کاهش مالیات در حال تصمیم گیری چپ برای آینده کنگره زیرساخت های جلو و مرکز: تهمت می خواهد $1 تریلیون بیش از 10 سال است.

اما وجود دارد هیچ جزئیات نحوه پرداخت است که اگر در همه; افزایش مالیات یا کاهش هزینه در جای دیگر می تواند مقابله اقتصادی سود سهام و قانونگذاران در هیچ جا در نزدیکی اجماع بر روی یک طرح دو حزبی است که می تواند عبور کند. دولت به طور جداگانه می خواهد برای کاهش 2 درصد در هر سال از برنامه های غیردفاعی اختیاری برنامه که شامل حمل و نقل, آموزش و پرورش, تحقیق و توسعه و سایر هزینه های که پشتیبانی دراز مدت رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de