دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ وظیفه نیروی هماهنگ کننده نمی گویند که آیا او فکر دولت باید شل محدودیت در هفته آینده. اعضای این کارگروه را تدوین داده ها در این هفته را توصیه به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از دوشنبه آینده که اولیه 15 روز خواهد بود تا او گفت:.

“ما باید به انجام آن در این هفته به هر حال از آنجا که ما تا به حال به تصمیم گیری آمده است دوشنبه در مورد 15 روز به کاهش اجتماعی گسترش” Birx گفت.

در ضمن فرمانداران از یک تعداد انگشت شماری از کشورها گفته اند ساکنان به پناهگاه در محل. ویرجینیا به لیبریا رالف نرتهم روز دوشنبه اعلام کرد که مدارس در دولت خواهد بود بسته برای بقیه سال تحصیلی.

دادستان کل ویلیام بر اعلام نیروی کار به سرکوب احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار سلامت و تجهیزات پزشکی. Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که اجازه می دهد دولت به تعیین برخی از مواد به عنوان کمیاب, اگر چه مقامات هنوز در حال قرار دادن برچسب در هر گونه مواد.

بار هشدار داد که احتکار کاغذ توالت به عنوان بسیاری از آمریکایی ها انجام داده اند در چند هفته گذشته خواهد بود و نه ممنوع اما احتکار ماسک ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de