مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر اجازه کوچک, کازینو, کسب و کار دریافت وام برای پوشش حقوق و دستمزد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر گرفتن نگرانی های مطرح شده توسط کوچک و قمار کسب و کار است که می تواند دسترسی به وام اضطراری طراحی شده است برای پوشش حقوق و دستمزد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“من یک نگاهی که به شدت” رئیس جمهور گفت: در پاسخ به یک سوال در جلسه کاخ سفید اتاق. “هیچ کس به من در مورد آن.”

موضوع مطرح شده توسط اعضای نوادا هیئت نمایندگان کنگره و همچنین به عنوان سن. مایکل بنت D-Colo., و صنعت بازی مربوط به مدیریت کسب و کار کوچک و مقررات برای چک حفاظت از برنامه وام.

“بسیاری از ما قمار — از جمله هتل ها — کسب و کارهای کوچک هستند و بسیاری از آنها استخدام ده هزار نفر از کارکنان در سراسر کشور ما ساخت تا ستون فقرات نوادا اقتصاد” نوادا هیئت نمایندگان کنگره نوشت: در روز شنبه در نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا رهبری است. “این کسب و کارهای کوچک قرار دارد در هر دو ما در مناطق شهری بزرگ و جوامع روستایی. علاوه بر این بسیاری از نوادا کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها و کافه و فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های راحتی کار تجهیزات بازی و مشتق درآمد حاصل از آن است.”

پوکر ویدئو و دستگاه های حافظه به طور منظم در بر داشت در فروشگاه های کوچک در سراسر ایالت نوادا است. بسیاری از کسب و کارهای کوچک که در غیر این صورت واجد شرایط برای بخشایش وام برای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند هستند گفت: آنها محروم هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>