مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار جنرال موتورز بیش از ونتیلاتور تولید برای مبارزه با کروناویروس

توییت آمد و پس از گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری کردند در $1 میلیارد دلار برچسب قیمت برای ساخت به عنوان بسیاری از 80,000 هواکش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و آنها آمدند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, زبان, در, فاکس نیوز, پیشنهاد تقاضا برای فن های پر از شکوفه شد.
“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش,” او گفت:. “شما می دانید که شما در حال رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها می گویند ما می توانید سفارش 30,000 هواکش?”

دفاع تولید عمل

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که با استناد به دفاع تولید عمل غیر ضروری بود چرا که این شرکت تا به حال ارائه شده برای کمک به.

در عرض چند ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها جمعه, GM نوشته شده انتشار اخبار آن در سایت اعلام خواهد شد ساختمان هواکش در جنرال موتورز است Kokomo, Ind., کارخانه تولید با فن های برنامه ریزی شده به کشتی “را به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده است.” Ventec بیش از حد مصرف “مراحل تهاجمی” برای افزایش تولید در بوتهل, بشویید., گیاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او را احضار دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا او را به زور به شرکت ها برای خرید و یا ساخت بحرانی منابع ملی در طول بحران اما در واقع از آن استفاده می شود. به جای جنرال موتورز و فورد و فیات-کرایسلر را به طور داوطلبانه اعلام کرد قصد دارد برای حرکت به جلو با برنامه ای برای ساختن ماسک صورت ماسک و هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im