مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت تریبون برای بهتر یا (بیشتر) بدتر

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و دوست داشتن او در پاسخ به اپیدمی فراگیر در سراسر کشور است. شما ممکن است شنیده ام او خودش را می دهد نمرات بالا در جلسات که در آن انواع و اقسام دروغ خرده حملات تناقضات سرزنش خود ستایش و سردرگمی در حال خدمت تقریبا روزانه است. بله خواندن متن. آن مشخص نشده است اما به زودی خواهد شد که چقدر زمان در بحرانی پنجره دولت ایالات متحده از دست داده و در حفاظت از شهروندان خود را از ویرانگر بیماری و مرگ و اقتصادی تخریب. اما یک آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن است کمک بسیاری است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

فراموش نکنید که همه مسائل حواس پرت مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفت: در هفته گذشته — هنگامی که او در نهایت “رو جدی” – این دیدگاه که چگونه او نمی خواست کسی تست در marooned کشتی کروز زیرا او نمی خواست “اعداد به بالا رفتن” اما “هر کس می تواند آزمایش” کسی که می خواهد به آن را همه میخوام ناپدید می شوند مانند یک معجزه; رئیس جمهور یازدهم از چین انجام شد یک کار بزرگ دست زدن به آن وجود دارد; و “ما فوق العاده کنترل بیش از آن.” مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد دانستن او برچیده همه گیر تیم در آژانس امنیت ملی در حالی که کمتر از یک ماه قبل از او اعتراف کرد او نیاز نیست آنها را و شما می توانید مردم را به سرعت زمانی که شما به آنها نیاز دارید. او گفت: واکسن در حال آمدن است “به زودی” را چندین بار با وجود کارشناسان بارها و بارها اصرار تصویب یک اتفاق نمی افتد قبل از 12 تا 18 ماه. شاهکار تمام.

اما تا کنون از دوشنبه گذشته یک روز تهمت رز به تن کارکنان خود و متحدان و همکار جمهوری خواهان شده بود به امید زمانی که او به نام ویروس “بسیار بد” و بستری آن می تواند یک خطر تا مرداد یا فراتر از آن او را واگردانی به حملات و دروغ و سرزنش و یا غیر واقعی گلگون ارزیابی که افترا آسیب اولیه خود را انکار کشور هزینه خواهد شد.

کسی که نوشت: بسیار وحدت اسکریپت برای یکشنبه شب جلسه اما به عنوان سنت خواهد نگه دارید تهمت هنوز موفق حفاری در ایالت میت رامنی یک دروغ در مورد او نمی دانید آنچه اتفاق می افتد در چین با وجود هوش جلسات در شیوع در ووهان و یک ضربه محکم و ناگهانی در یک خبرنگار که پرسید در مورد پتانسیل تهمت خانواده معاملات سهام مربوط به شیوع آن خواستار “یک سوال است.”

این هفته به ارمغان آورد افتضاح اخبار در مورد چگونه مقامات دولت بودند ردیابی و هشدار در مورد ویروس در طول ماه های ژانویه و فوریه و توصیه اکشن که نیست گرفته شده است. نیویورک تایمز نیز گزارش داد که دولت تا به حال شبیه سازی شده یک بیماری همه گیر های مشابه در محدوده سال گذشته در ورزش با عنوان “Crimson سرایت” است که در آن کارشناسان “درک بالقوه آن مسیر” و آموخته از نتایج آن “چقدر کمبود بودجه روبرو underprepared و ناهماهنگ دولت فدرال خواهد بود برای یک زندگی یا مرگ نبرد با یک ویروس است که برای آن هیچ درمانی وجود داشته است.” در حالی که کره جنوبی تا به حال اول خود را تشخيص فرد آلوده به COVID-19 همان روز در ایالات متحده انجام داد که ملت تشدید تست بلافاصله و موجود گسترش یافته است. در ضمن آمریکایی ها کابوس تنها آغاز کرده است و ما در انتظار اوج عفونت است که می تواند به عنوان اواخر به عنوان ممکن است.

تام Bossert تهمت سابق امنیت ملی, مشاور روز یکشنبه در تشریح آسیب های ناشی از این تاخیر گفت: “ABC “این هفته”: “ما نیاز بیشتر مورد تحقیق در ابتدا. از آنجا که طرح رفتن به این بود که هدف این clampdowns به مکان های که نیاز به متصل کردن. از آنجا که ما نمی باید که تست ظرفیت و دلیل آن در آمد ما به سرعت ما به پایان رسید تا بستن کل کشور, اقتصادی, اما از طریق اجتماعی فاصله, همه در یک بار.”

که همان بیماری همه گیر جمهور تهمت توصیف. در هفته گذشته به او گفت:

  • “ما به انجام یک کار فوق العاده از فقط در مورد هر نظر.”
  • “ما فوق العاده تست ظرفیت.”
  • “شما باید برخی از هوشمند رهبران در جهان است و همه آن را انجام راه ما در حال انجام آن است.”
  • “ما در حال حاضر یک سیستم بزرگ و آن را تقریبا به طور کامل در دنده, اما آن را قادر به تست و میلیون ها نفر از مردم است. اما ما به ارث برده شکسته, پیر, رک و پوست کنده وحشتناک سیستم. ما آن را ثابت و ما یک کار بزرگ انجام داده و ما شده اند با توجه به اعتباری که ما سزاوار است که من می توانم به شما بگویم.”
  • “اول از همه فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار و انجام می دهند بسیاری از این کار. دولت فدرال قرار است به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل. شما می دانید ما در حال حمل و نقل کارمند. فرمانداران قرار دارد — به عنوان با تست فرمانداران قرار است — قرار است به انجام آن است.”
  • و ویروس: “می تواند داشته باشد — می تواند متوقف شده است — می تواند متوقف شده است به راحتی اگر ما تا به حال شناخته شده است — اگر همه شناخته شده بود در مورد آن چند ماه قبل از اینکه مردم شروع به خواندن در مورد آن.” زمانی که یک خبرنگار به دنبال: “شما می گویند چند روز پیش, هر چند, شما باید یک حس است که این بیماری همه گیر است که آن را در حال آمدن است. پس چرا ایالات متحده آماده نیست با تست بیشتر و منابع?” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس معکوس: “ما بسیار آماده شده است. تنها چیزی که ما آماده نیست برای رسانه ها. رسانه است نه درمان آن نسبتا.”

تهمت نیز صحبت کرد منظور از “مقادیر عظیم هواکش” است که هیچ کس می توانید بیابید. بایدن که تیم علنا بمب مشکل از مبارزه چه رسد به جمع آوری کمک های مردمی و بدون تماس انسان در حال حاضر منتشر حداقل دو قدرتمند تبلیغات نشان دادن نسبت ناروا را عدم پاسخگویی به لحظه. او خواهد شد مقدار زیادی از مواد جدید که همه چیز رو به زوال در هفته آمده است. چرا ؟ به دلیل تهمت متوقف نخواهد شد پله در چنگک جمع کردن در تریبون خود را در مکان شاد.

بدون تظاهرات تهمت دیگر نمی تواند انجام تلویزیونی خود را نشان می دهد تلویزیون های عاشقانه جمعیت کثیری از تشویق او در عرصه عظیم او به عنوان ریل در برابر دشمنان واقعی و درک شده و می بالد در مورد دستاوردهای خود را-همچنین واقعی و درک شده است. بنابراین روی سکو است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر رشد و مبارزات صدور رسمی اعلامیه ها و اطلاعیه ها عمل — و یا درهم و برهم در مورد تیزهوشی که توصیه می کنم کارکنان مراقبت های بهداشتی استفاده مجدد از ماسک تمیز کردن آنها را با مایع ضد عفونی کننده. این تنها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به ستاره در جایگزینی نه تنها تظاهرات اما هلی کوپتر بحث خارج دریایی و کسانی که دفتر بیضی تک گویی او زیاده روی در زمانی که یک خارجی رهبر گروگان در صندلی کنار او. مثل مرگ و مالیات تنها یقین است که انسان نیاز به یک میکروفون به صورت روزانه و نمی تواند گام دور و اجازه معاون رئیس جمهور مایک پنس و کارشناسان به ما صحبت می کنند به جای.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در روزها و هفته های آمده در این بحران مغلوب ساختن پیشی جستن ماندن در پشت تریبون. و جو بایدن آگهی می رویم به نوشتن خود را.

A. B. Stoddard کاردانی سردبیر RealClearPolitics و مقاله نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im