مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی بازی دفاع در قدرت ریاست جمهوری

او در مخالفت با دو قاضی دیگر در سه قاضی پنل که حکومت در این مورد در هفته گذشته مربوط به مولر هیئت منصفه شواهد یکی از آنها بود منصوب شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

و در ماه اکتبر به نظر رائو که رفت و مستقیما از کاخ سفید به DC مدار اختلاف نظر داشتند که دو نفر از همکارانش به این نتیجه رسیدند که خانه نظارت و کمیته اصلاحات تا به حال قدرت به صدور احضاریه برای اسناد مالی “در مورد رئیس جمهور و خود شرکت است.”

در مخالفت رائو نوشت که “این اتهام که یک impeachable رسمی عمل غیرقانونی باید به دنبال از طریق استیضاح.” اجازه می دهد این کمیته به صدور حکم او گفت: به نوبه خود می تواند کنگره “به غربت تفتیش عقاید بیش از یک شرکت برابر شاخه ای از دولت است.”

توماس Jipping ارشد حقوقی همکار در میراث سنتی پایه و اساس اختلافات منتقدان خصوصیات رائو. به جای حزبی بازیکن یا یک تهمت وفادار او می بیند قاضی به عنوان یک سخت constructionist است که استفاده از قانون به گفته او مطابق, البته محافظه کار قانونی views.

“قاضی رائو را بیان دیدگاه ها در مورد جدایی از قدرت و اختیارات اجرایی هستند نه بیشتر شدید از کسانی که از امریکا بنیانگذاران” Jipping گفت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im