مغلوب ساختن پیشی جستن متحد دبی لسکو دستاوردهای نفوذ

لسکو امید خانه قادر خواهد بود به حرکت گذشته استیضاح, اگر چه او می گوید این تصمیم به انجام این کار در نهایت به عهده دموکرات. او می خواهم برای دیدن قضائیه رئیس Jerrold Nadler نیویورک از حزب دموکرات علامت هر یک از شش مهاجرت صورتحساب در نظر گرفته شده برای کاهش برنامه های کاربردی پناهندگی و افزایش مهاجرت و گمرک, تخت, فضای, اما او نمی باید خیلی امیدوارم که او انجام خواهد داد.

قبل از ورود به کنگره لسکو خدمت در هر دو مجلس آریزونا قوه مقننه. او خوست و برای دو لایحه برای اولین بار اجازه می دهد چرخ دستی گلف در جاده ها در یک جامعه بازنشستگی و دوم اجازه می دهد کارفرمایان و یا شرکت های بیمه و حق انتخاب کردن از پوشش برخی از هزینه های درمانی برای کارکنان خود را بر اساس اعتراض اخلاقی.

هر دو تصویب شد و او اعتبار دوم لایحه با دادن او محافظه کار واجد fides که در نهایت به او کمک کرد تا برنده 2018 جمهوری, ویژه انتخابات اولیه پس از توافق در کنگره ترنت فرانکها استعفا داد و در میان یک رسوایی جنسی سال قبل است. او برنده انتخابات ویژه با 5 درصد و دو برابر شده است که حاشیه برای او گشتند اما دموکرات ها در حال هدف قرار دادن منطقه خود در این پاییز.

او اذعان دارد که حزب جمهوری خواه دهکدهای از دست زمین با زنان در سال های اخیر یک واقعیت صفات او در بخشی به بسیاری از جمهوریخواهان congresswomen اشغال کرسی دموکرات ها هدفمند به تلنگر در سال 2018 است. او می گوید دموکراتیک همکاران بیش از حد اغلب تمرکز بر روایت قربانی به جای توانمندسازی و این که جمهوری خواهان می تواند تاخت و تاز شده توسط برجسته زنان در موضع قدرت است.

در حال حاضر او یکی از تنها دو حزب جمهوری خواه زنان در قوه قضائیه کمیته و همکار مارتا رابی آلاباما اعلام کرده است که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد. به عنوان تنها زن حاضر در این دور از خانه حق آزادی کمیته های پارلمانی لسکو عادت کرده است به زن تنها بودن در اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>