مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند اقدام سریع در coronavirus بسته

“است که باید به سرعت در حال گسترش در چند هفته آینده برای دلایل من گفته ام که نوع آزمایشگاه مبتنی بر تست” آذر گفت. “چه شما در حال صحبت کردن در مورد در مطب خواهد بود یک نوع سنگ تشخیصی که ما مثلا برای استرپی برای آنفولانزا. ما نیاز به رسیدن به آن, اما این است که دیگر فرایند توسعه.”

آذر گفت که در آینده با چنین تست مکانیزم می تواند یک اولویت است.

“هنگامی که ما دریافت مکمل از طریق … من به این تیم گفت ما صرف هر مقدار از پول کنگره به ما می دهد به سرعت در حال سرعت همراه توسعه بالین تشخیصی اما هنگامی که ما به طور کامل از این به بهداشت عمومی آزمایشگاه و همچنین [خصوصی] labs که به ما فوق العاده فوق العاده ای ظرفیت وجود دارد خارج وجود دارد در ایالات متحده,” او گفت:.

مقامات صحبت کرد که دو coronavirus موارد شناسایی شده در میان مسافران عودت از الماس شاهزاده کشتی کروز مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در روز جمعه گفت. که به ارمغان می آورد جدید در مجموع در میان کشتی مسافران به 44.

مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی مدیر نانسی r. schultze ، گفت: نظارت در شش شهرستانها عمده هفته آغاز خواهد شد. “ما به سرعت در حال حرکت به نه تنها ایستادن آن شش سایت اما برای رفتن از این سایت به نظارت ملی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im