تهمت می افزاید: ‘پناهگاه شهرها محدودیت به بسته کمک خواسته

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا مجازات این حوزه های قضایی با تهدید به خودداری از کمک هزینه فدرال پول تا زمانی که همکاری با اداره مهاجرت و گمرک اما تا کنون ناموفق بوده است. دعاوی مختلف به چالش کشیده اند این تلاش ها و همه اما یکی است که تا کنون منجر به نامطلوب احکام برای دولت.

اتصال رشته ها

خواهان روشن ساخته اند در روزهای اخیر که هرگونه ایالتی و محلی کمک خواهد آمد با رشته های متصل.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خشم دموکرات ها در هفته گذشته نشان می دهد کمبود پول نقد متحده باید اعلام ورشکستگی به جای تکیه بر فدرال کمک. او بعد از آن نرم است که موضع اما اضافه شدن چین و چروک جدید به کمک های اضافی و گفت باید آن را زوج با مسئولیت حفاظت از کارفرمایان به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“بنابراین قبل از اینکه ما شروع به ارسال پول اضافی را به دولت ها و محلات من می خواهم به مطمئن شوید که ما حفاظت از مردم ما در حال حاضر ارسال کمک به, که در حال رفتن به راه اندازی برای بهمن دعاوی اگر ما نمی کنند,” مک کانل گفت: در فاکس رادیو مرد بنسون نشان می دهد.

دموکرات ها به سرعت محکوم لینک کمک به دولت یا تغییر در قانون ورشکستگی و یا مسئولیت حفاظت. رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر گفت: مک کانل بود درگیر شدن در “برخی از کمی حیله ونیرنگ” با تلاش برای بالا بردن مسئولیت حفاظت به عنوان یک بیماری جدید کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im