مسافران وارد ترمینال بین المللی در Toronto Pearson International Airport on Jan. 25, سال 2020 است. کانادا پرس/Nathan Denette

مسافران به دنبال کتاب پرواز و یا کسانی که در حال حاضر میله میله به پرواز نگرانی اسکن عناوین اخبار در مورد COVID-19.

اطلاعات به سرعت در حال تغییر به عنوان وضعیت توسعه بنابراین بهتر است برای بررسی خود را با شرکت هواپیمایی و بیمه ارائه دهندگان خدمات به طور کاملا خاص. اما در اینجا یک خلاصه کلی از آنچه که به عنوان شناخته شده از 6 مارس.

شرکت های هواپیمایی

هر دو top world news و هوایی کانادا waiving برخی از تغییر هزینه. مهمانان که رزرو از طریق آژانس های مسافرتی باید با آنها تماس بگیرید ،

Top world news هواپیمایی رزرو پرواز ساخته شده بین 5 مارس سال 2020 و 31 مارس سال 2020 خواهد بود اجازه یک بار تغییر چشم پوشی از هزینه های. یک بار تغییر چشم پوشی از هزینه های است که در دسترس برای هر سفر تغییر ساخته شده بیش از 14 روز از خروج.

هوایی کانادا است که اجازه یک بار تغییر برای بلیط به طور مستقیم خریداری شده بین ماه های مارس 4 و 31 مارس را برای سفر در عرض 12 ماه. چشم پوشی اعمال می شود اگر شما در حال ایجاد تغییرات بیش از 14 روز قبل از سفر. آن را نیز به پرواز رزرو از طریق Aeroplan پرواز پاداش.

هوایی کانادا تمدید لغو تمام پروازهای بین کانادا و چین به مارس 10. مشتریان سفر به, از و یا از طریق پکن شانگهای یا ووهان باید گزینه لغو را برای بازپرداخت کامل.

دلتا است waiving تغییر هزینه برای همه رزرو پروازهای بین مارس 1-31 و همچنین پروازهای بین المللی که قبلا رزرو شده که در حال برنامه ریزی برای پرواز در ماه مارس است. مشاهده جزئیات بیشتر در delta.com

علاوه بر این, آن است که اجازه می دهد مشتریان به یک بار تغییر برنامه سفر بدون هزینه اگر برنامه شامل این شهرستانها:

  • شانگهای و پکن چین — از طریق آوریل 30.
  • سئول کره جنوبی — از طریق آوریل 30.
  • تمام نقاط در ایتالیا از جمله بولونیا میلان و رم و تورین و ونیز — از طریق آوریل 30.

هواپیمایی آلاسکا است waiving هزینه برای بلیط های خریداری شده بین Feb. 27 و 31 مارس که شامل هر سفر از طریق ژوئن 30. این سیاست شامل تمام هزینه.

بیمه

مسافران که خرید به طور منظم سفر لغو بیمه که در گذشته قادر به بازپرداخت اگر دولت فدرال صادر سفر مشورتی پس از آنها رزرو شده است. که دیگر مورد با برخی از شرکت های بیمه. همانطور که از 6 مارس تنها در چین و شمال ایتالیا باید سطح 3 (جلوگیری از غیر ضروری سفر) مشاوره.

Manulife Financial Corp را پوشش نمی دهد لغو سفر یا وقفه مربوط به رمان coronavirus شیوع آن را به عنوان در حال حاضر شناخته شده شرایط. این اعمال نه به مشتریانی که خرید بیمه سفر قبل از 5 مارس.

حق بیمه سیاست هایی که شامل “انصراف” به هر دلیلی” add-on may هنوز هم ارائه پوشش بسته به شرایط است. این گران ترین سیاست.

دیگر شرکت های بیمه مانند Desjardins بیمه و جبار بیمه مسافرتی اعلام کرده اند که لغو به مقصد منوط به کانادا سفر هشدارها ممکن است پوشش داده نمی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im