مراسم تجلیل پور در جیم لیدل, Dollard را ‘فوق العاده’ ورزش داوطلب

جیم لیدل یک ستون از غرب جزیره های ورزشی صحنه برای دهه گذشت ماه گذشته در سن 86 در Oshawa, Ont.

جیم لیدل درگذشت Feb. از 4 سال 2020 است. مک گیل دو و میدانی

جیم لیدل یک ستون از غرب جزیره های ورزشی, صحنه درگذشت ماه گذشته در سن 86 در Oshawa, Ont.

لیدل بود شاید بهترین و شناخته شده برای کار خود را با Dollard بیس بال قدمت به عنوان دور برگشت به عنوان 1970s. او آخرین بازمانده honouree از 3-جیم زمینه در دریاچه جاده پارک در Dollard-des-Ormeaux.

در سال 2002 Dollard رسما تغییر نام یک الماس بیس بال و پس از سه — جیم لیدل جیم فورسیت و جیم Loyello — همه آنها بازی بسیار خوبی در نقش های در حال توسعه بیس بال در سطح توده مردم در 1970s, ’80s و 90s.


Dollard تغییر نام یک بازی بیس بال الماس پس از جیم لیدل جیم فورسیت و جیم Loyello در سال 2002.

مک گیل دو و میدانی

کیت Mallette بود که بخش سر Dollard تفریح وزارت هنگامی که 3-جیم زمینه پلاک رونمایی شد گفت: لیدل یکی از ترین شهر متعهد ورزشی داوطلبان.

“جیم تا به حال یک تاثیر بزرگ در زندگی حرفه ای من کار برای Dollard” گفت: Mallette که بازنشسته شد در سال 2013 پس از 37 سال با شهر. “او کسی بود که من همیشه می تواند برای مشاوره در مورد چیزی.

“ما واقعا خوشحال زمانی که Dollard بیس بال آمد تا با ایده مورد 3-جیم میشه. ما پشت بود که 100 درصد به این دلیل این سه نفر از بچه ها که واقعا تا به حال یک تاثیر بزرگ در بیس بال در Dollard و آن را تنها حق ما آنها را تشخیص دهد.

در حال حاضر با جیم لیدل رفته همه آنها از بین رفته اند.”

با شهر Dollard خود را جشن 60 سالگرد این سال Mallette گفت: این مهم است که به یاد داشته باشید سهم از داوطلبان جامعه مانند لیدل و دیگران ساخته شده است که غرب جزیره حومه شهر را به آنچه در آن است امروز.

لیدل رشد در Westmount و با حضور Westmount دبیرستان قبل از ثبت نام در دانشگاه مک گیل. او در بل کانادا از 1952-1985.

در سال 1965 لیدل و همسرش, Marjorie نقل مکان به حومه در حال رشد از Dollard برای بالا بردن خانواده خود را. آنها باقی می ماند برای سال 47.

Mallette گفت لیدل بود یک نیروی عمده در ارشد بیس بال, بلکه داوطلب در ورزش های دیگر. “او نه تنها درگیر در بازی بیس بال, اما همچنین هاکی با Dollard تازه کار مسابقات است. او درگیر شد با هاکی حتی قبل از اینکه من شروع به زمانی که Dollard مدنی مرکز برای اولین بار ساخته شده است.”

در دوران بازنشستگی لیدل نشان داد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. او در خدمت 18 سال به عنوان مدیر تجهیزات از مک گیل تیم فوتبال از سال 1990 تا سال 2008 و پس از آن برگزار شد همین پست برای دو سال با John Abbott College football.

ارل Zukerman ارتباطات گورو برای مک گیل دو و میدانی گفت: لیدل که اغلب عینک مارک Tilley کلاه در حاشیه یک ارزش عضو مک گیل فوتبال کارکنان پشتیبانی.

“جیم بود بسیار اختصاص داده شده به کار خود به عنوان مدیر تجهیزات و…و به خصوص اختصاص داده شده به بازیکنان است. او در خدمت تحت سه حالت مختلف مربیگری رژیم چارلی Baillie, چاک McMann و سانی ولف.

“جیم میراث بود برای اجرای یک فرآیند به افتخار فارغ التحصیل از سالمندان با ارائه آنها را با یک سوغات از وقت خود را صرف با مک گیل فوتبال برنامه. بیش از دو دهه سالمندان دریافت یک عکس و یا یک کلاه یا یک قاب نیوجرسی و یا برخی از دیگر یادگاری از وقت خود را با تیم” Zukerman گفت.

لیدل بود و همچنین عضو فعال Snowdon Oldtimers و گلف بازی در قدیمی Dorval شهرداری گلف. او همچنین umpired تازه بیس بال و officiated جزئی از فوتبال است.

مراسم تجلیل از ریخت و در لیدل او پس از وفات به نظر می رسد در Montreal Gazette.

مایک Lague نوشت: “به عنوان یک بازیکن سابق از مربی لیدل را من می توانم به شما بگویم که او تا به حال تاثیر بسیار زیادی بر روی من و هم تیمی های من در شرایط پرورش شور و شوق برای بازی بیس بال. و دوران پس از آن من حرفه ای به عنوان یک مربی بیس بال, من اغلب به یاد می آورد و سعی کردم برای قرار دادن به عمل بسیاری از چیزهایی که او موعظه. جیم افسانه در DDO بیس بال.”

لو چپمن نوشت: “من با عرض پوزش به شنیدن از جیم عبور. او ما مدیر تجهیزات در جان ابوت در حالی که من در کادر مربیگری. ما توپ را در اطراف Dorval لینک از زمان به زمان که در آن من لذت می برد خود را در شرکت خود داستان و چند درس های رایگان. با تشکر از جیم می شدند واقعی همسر.”

لیدل است predeceased با Marjorie (Millican) که فوت در سال 2018 و جان سالم به در با سه فرزند خود را سوزان Teengs (لن) گری (لی-آن) و جفری (باربارا) و شش نوه دارد.

جشن جیمز مردیت لیدل زندگی برگزار خواهد شد در مونترال در تاریخ بعد با توجه به اگهی در گذشت.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>