قبیله ای

جسیکا متن و Brian Markinson در یک قسمت از کلگری-شات بومی پلیس, درام, قبیله ای. حسن نیت ارائه میدهد APTN. میشل فی فریزر / Michelle Faye فریزر

Partway از طریق فصل اول جدید کلگری به ضرب گلوله پلیس سری, قبیله ای, بررسی آگهی نشان می دهد دو عدم تطابق قهرمانان به غم انگیز جهان از دست رفته مردم بومی.

شاید اجتناب ناپذیر موضوع برای سری, برای مقابله با. قبیله ای که آغاز بکار در مردم بومی شبکه تلویزیونی سوریه ، 20 مخلوط پلیس رویه با بومی سرایی ارائه سنتی جرم-از-این-هفته ساختار اما تنظیم آن در یک چارچوب بزرگتر از مسائل اجتماعی است که تاثیر مدرن برای اولین بار سازمان ملل مردم است. ادمونتون مبتنی بر خالق ران E. Scott است بهترین و شناخته شده به عنوان توانمند نیروی استون, دلخراش, درام که در زمان راسخ پنج-فصل نگاهی به نژادپرستی و فساد و اعتیاد و سوء استفاده در داستانی رزرو در آلبرتا. پس از آن به سختی تعجب آور است که قبیله ای خواهد شیرجه رفتن به برخی از همین موضعی آب طراحی شده برای لمس ملی عصب.


جسیکا متن و Brian Markinson در یک صحنه از کلگری-شات سریال های قبیله ای. حسن نیت ارائه میدهد APTN

میشل فی فریزر / میشل فی فریزر

این قسمت در مورد از دست رفته مردم بومی بود قطعا عاطفی برای بازیگر جسیکا متن که به تصویر می کشد رابطه جنسی خشن, اگر کمی, سبز, سر قبیله ای نیروی پلیس سامانتا وودبورن. متن مادر ترزا Ducharme, یک Metis فعال که کار را برای بومی زنان انجمن کانادا و بخشی از خواهران در روح تیم است که کار با خانواده از دست رفته و قتل زنان بومی.

“بخشی از من امضا بر روی نشان می دهد این بود که من می دانستم که ران را لمس در مسائل مربوط است که اتفاق می افتد نه تنها در کانادا بلکه در تمام آمریکای شمالی می گوید:” متن. “از آنجا که خانواده من است خیلی پیچیده به همه این موضوعات در بازیگری کنار این که بسیار بیشتر انجام بازی زمانی که آن را به معنی چیزی که از قلب است. برای آن قسمت خاص وجود دارد قطعا برخی از تحریک لحظات برای من دلیل آن را واقعی است. که ترسناکترین چیزی که: همه چیز ما در حال صحبت کردن در مورد در قبیله ای واقعی است. بنابراین به ناچار صحنه مسائل مکالمات است که ما در حال رفتن به خانه است. من امیدوارم چون آنها رسید که مخاطبان میدارد که بیش از حد و درک ما کمی بهتر است.”


ران E. Scott خالق کلگری-شات بومی پلیس, درام, قبیله ای. حسن نیت ارائه میدهد APTN

کلگری

هنوز اسکات می گوید که او مجموعه های خارج برای ایجاد یک بسیار متفاوت نشان می دهد از سری های قبلی. او می خواست آن را به قابل دسترس بیشتر و کمتر مقابله. چنین قبیله ای قطعا پوستی با تعدادی از آشنا پلیس-نشان می دهد استعارههای. برای یک متن را جوان و جذاب سام سندی است که تیمی با یک کارآگاه به نام چاک (Buke) Bukansky آسیب دیده و احتمالا نژادپرست کهنه Metro police force بازی با دورویی-پلیس خستگی توسط Brian Markinson. او همکاری با سندی که به طور رسمی رئیس خود را بخشی از یک زرق و برق دار, حرکت سیاسی توسط فدرال وزارت دادگستری پس از آن طول می کشد کنترل از قبایل پلیس نیروی حاکم بر چهار رزرو را احاطه کرده است که یک شهر بزرگ. به عنوان گرایش به این پرونده در پلیس نشان می دهد که شرکای نمی تواند همراه در اوایل روز است. او فکر می کند او را نژادپرست است. او فکر می کند او یک رمز منصوب به معنای قرار دادن یک چهره زیبا در نیروی پلیس است که به فساد متهم کرد. او یک بدبینانه بزرگ-پلیس شهرستان با مشکل گذشته که متنفر نقش جدید خود; او مجبور است برای مقابله با-نوار و-سفید-پسر مردانگی مترو نیروی پلیس. در حالی که مناطق مرکز شهر کلگری هستند قطعا تشخیص — هشت-هفته تابستان ساقه نیز صورت گرفت در بخش هایی از Tsuu t’ina اول ملت — آن همه آشکار ناشناس در شهر و در روستا ذخایر که ارائه مقدار زیادی از ماهی خارج از آب درام برای هر دو شخصیت است.

هنوز هم در حالی که برخی از این ممکن است به نظر می رسد قابل تشخیص بر روی کاغذ آنچه که ممکن است جداگانه قبیله ای ترین چیزی است که آن را انجام نمی دهد با آن تصویر مدرن و بومی زندگی است. متن اول که نقش عمده ای در اسکات استون قبل از حرکت بر روی تاریخی, درام, مرزی و حقوقی درام بار حقیقت را گفت چه بیشتر جذب او به نقش سندی بود که کلیشه آن اجتناب شود.

“من بسیار سپاسگزار هستم و احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من در یک موقعیت در تلویزیون و سینما که در آن من به نوبه خود نقش می گوید:” ادمونتون-متولد متن که سابقه خانوادگی می توان به اولین Metis رهبر کانادا Cuthbert گرانت. “نقش که من در نهایت تبدیل کردن هستند به دلایلی که اگر آن را به یک بومی شخصیت آنها فقط به تصویر کشیدن آنها را در یک راه یا شیوه ای است که من احساس می کنم که کلیشه ای است. من به شدت بر این باورند که اگر آنها در حال رفتن به استفاده از فرهنگ من برای سرگرمی من می خواهم به مطمئن شوید که من نه تداوم هر گونه کلیشه.”

به طوری که در اوایل گفتگو با اسکات در مورد نقش تمایل به تمرکز بر روی که سندی نیست به جای که او بود.

“او گفت:” او نخواهد آمد از بد خانواده با مسائل او را به هر گونه مشروبات الکلی و مسائل خودش” متن گوید. “او مانند:” من فقط می خواهید به تلنگر اسکریپت به طور کامل.’ واقعیت این است در حالی که در حال رشد تا آنجا که من را دیده اند بسیاری از فقر و بسیاری از شکستگی در جوامع ما, من به همان اندازه احاطه شده توسط برخی از موفق ترین مردم در تمام آمریکای شمالی است. من صحبت کردن در بانکداران و وکلا و پزشکان. من بسیار سپاسگزار است که من باید از این فرصت به نمایش گذاشتن این نوع مادری زن است که در واقع در جهان وجود دارد.”

در طول هشت قسمت دو را بررسی جنایات آزادانه در حوادث واقعی. قسمت مورد از دست رفته زنان خط لوله تظاهرات توتون و تنباکو و شفا-تسلیم عدالت خواهد خاصی پاره پاره-از-این-عناوین پرنیان.

اما آن را نیز یک شخصیت مبتنی بر سری. در حالی که هر قسمت خود شامل است نیز وجود دارد یک فصل طولانی تکامل برای این شخصیت ها و به خصوص در رابطه بین این دو منجر می شود.

“در صفحه برخی از مسائل است که می آید از این پسر دهان نفرت انگیز است (یا) مرز که می گوید:” تلویزیون کهنه Markinson در مورد شخصیت او. “اما من واقعا احساس می کنید مانند شما می توانید برای حمایت از کسی که دارای یک داستان و یک دلیل وجود دارد که چرا ما در حال دیدن یک مرد در این نقطه در زندگی خود. برای من — بدون عذرخواهی برای چه کسی این مرد است — شانس رستگاری همیشه وجود دارد و که به دادگاه تجدید نظر به من. که نوع از چیزی که این سری است. جالب آن منشور. سه چهارم از طریق این فصل برای تماشای این پسر نگاه کنید در یک صفحه نمایش است که پر شده است از دست رفته مردم بومی و ببینید که چگونه او منتقل شده است واقعا جذاب و ارزشمند. چرا که اگر این مرد باعث می شود که کلید shift و سپس ما نمی توانیم؟”

آن را ترکیبی از عناصر است که باید به نشان می دهد مقدار زیادی از مکان برای رفتن برای آینده و APTN در حال حاضر دستور دوم فصل. در نهایت اسکات می گوید: این نشان می دهد که به معنای سرگرم کننده حتی اگر آن را دوباره برخی از عمیق تر تم از قدرت فرهنگی تقسیم و فساد از خود سری های قبلی.

“نوشتن برای من است مشاهده و انعکاس” اسکات می گوید. “در هر سطح از دولت وجود دارد رفتن به اگر نه فساد پس قطعا تناقض است. راه دولت به کار گرفته و به طور سنتی مدیریت ارتباط آنها با مردم بومی کانادا است که بسیار برای من جالب است. من فکر می کنم که وجود دارد کاملا یک سطح از بیهودگی و تناقض را از طریق سال و آن تغییر کرده است. آن را فقط یک راه به تجلی متفاوت است. در طول سال از اولین بار از استعمار وجود دارد همیشه قطع کنید. حتی اگر وجود دارد گسترده شده است نشریه علمی پژوهشی گام های ساخته شده, من هنوز هم فکر می کنم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.”

قبیله ای آغاز بکار Feb. 20 در APTN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im