وزارت خزانه داری باید به خفاش برای وام مسکن کنندگان

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

خانواده های آمریکایی هستند احساس عاطفی و تلفات مالی از coronavirus است که جارو ملت است. به عنوان بسیاری از ما را تشویق به ماندن در خانه های ما برای کمک به صاف منحنی, بسیاری از آنها بی اطلاع است که بازار مسکن با آن مواجه است بالقوه تحول است که می تواند منفی دراز مدت انشعابات در درصد زیادی از مالکان است. اما درمان وجود دارد. کنگره و وزارت خزانه داری باید به سرعت عمل برای محافظت از بازار مسکن با اطمینان nonbank وام مسکن-ارائه دهندگان خدمات با توجه به دسترسی به تسهیلات نقدینگی — اختصاص خط اعتباری — برای پوشش هزینه از کسانی که تاخیر در پرداخت وام مسکن خود را.

اگر شما مانند 50 درصد از مالکان شما وام مسکن خود را از طریق یک nonbank وام مسکن ارائه دهنده خدمات. Nonbanks موسسات مالی هستند که به “full-scale” بانک ها از آنجا که آنها ارائه نمی دهد هر دو وام و واریز خدمات. این وام مسکن کنندگان اغلب ارائه بسیاری از کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها در دسترسی به وام مسکن خود را برای خرید اولین خانه.

اما در حال حاضر این خانواده در صورت افزایش عدم اطمینان در مورد وام مسکن خود را به دلیل ارائه و یا عدم آن در اخیرا به تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

مراقبت عمل ارائه شده مالکان با تسکین موقت با اجازه دادن به کسانی که با وام مسکن بیمه یا تضمین شده توسط دولت فدرال به تاخیر در پرداخت های خود را تا شش ماه با امکان تمدید برای اضافی شش ماه در شرایط خاص.

به دلیل افزایش نرخ بیکاری و کاهش درآمد به خصوص در طبقه کارگر جوامع خانواده ها به شدت نیاز به این کار کردند. هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین پرداخت وام مسکن خود را و تغذیه خانواده خود به خصوص زمانی که آنها مجبور شده اند از کار به دلیل یک بیماری همه گیر.

بر اساس مدل سازی مورد انتظار 25 درصد از صاحبخانه درخواست شکیبایی در پرداخت وام مسکن خود را. اما nonbank وام مسکن کنندگان نمی شد ارائه تسهیلات نقدینگی تحت مراقبت در عمل برای پوشش هزینه این تاخیر پرداخت.

در حالی که اولویت ما باید ارائه خانواده های آمریکایی با اقتصادی امداد ارائه نقدینگی به مسکن کنندگان به ناچار تاثیر منفی مالکان به عنوان به خوبی.

متاسفانه به نظر می رسد مانند “طرح” را با هم توسط دولت فدرال تامین مالی مسکن آژانس (FHFA) برای رسیدگی به این موضوع است که برای انتقال سرویس به دور از شرکت هایی که در حال تلاش برای پوشش این هزینه ها. این امر بدون شک قرار دادن کوچک وام مسکن ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور از کسب و کار که منجر به از دست دادن شغل در بالای افزایش عدم اطمینان برای صاحب خانه.

(از قضا سر از FHFA, علامت, Calabria شخصا تجربه چگونه به چالش کشیدن می توان آن را به وام مسکن خود را ارائه دهنده خدمات به طور تصادفی روشن شما. او گفت: مسکن سیم که خود را وام مسکن انتقال منجر به جدید خود را servicer غفلت به پرداخت مالیات اموال.)

در طول این بحران انتظار ما از رهبران حکومت به یقین نه حمایت از یک طرح است که بدون شک اضافه کردن استرس بر روی در حال حاضر تلاش خانواده ها و کسب و کار. به خصوص زمانی که راه حل این مشکل ساده است.

مراقبت عمل کرده است $455 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای ثبات اقتصادی است. این بودجه اختصاص داده شد برای این دقیق هدف-برای کمک به کسب و کار آدرس نقدینگی چالش ها و زنده ماندن این بحران بی سابقه ای. وام مسکن ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر در حال بالا بردن آلارم در مورد نقدینگی نگرانی و باید دسترسی به نقدینگی تسهیلات برای اطمینان از ثبات ما بازار مسکن است. و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin یا فدرال رزرو می تواند به راحتی ایجاد این مرکز است. این کسب و کار نیست به دنبال نجات, اما به سادگی نیاز به پوشش هزینه های دولت است که نیاز آنها را به شانه در جهت ارائه مالکان اقتصادی امداد.

ما می توانیم همه موافق ما باید اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها در حال ارائه کمک های آنها باید در طول این بحران در حالی که محدود کردن طولانی مدت آسیب های اقتصادی. اما اگر وزارت خزانه داری می کند تا به کمک nonbank وام مسکن ارائه دهندگان خدمات مالکان خواهد بود که آنهایی که رنج می برند.

اسکات مک کالوم در خدمت به عنوان 43 فرماندار ویسکانسین از سال 2001 تا 2003. او همچنین رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت Aidmatrix Foundation, Inc., جهانی غیر انتفاعی فن آوری شرکت که متخصص در کراچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im