وزارت خزانه داری به دنبال روش در انکار و تهمت اظهارنامه مالیاتی

مقامات وزارت خزانه داری عمل در حالت عادی دستورالعمل هنگامی که آنها مسدود خانه راه و روش رئیس Richard E. نیل درخواست برای به دست آوردن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی با توجه به خزانه دفتر بازرس کل درخواست جمعه منتشر شد.

“هسته اصلی تحقیق ما این است که بخش پردازش درخواست به درستی که در آن به دنبال راهنمایی حقوقی از وزارت عدلیه در دفتر مشاور حقوقی (OLC) مشخص است که آن محدود بود که توسط دفتر مشاوره و بر اساس آن توصیه مصمم به ارائه اظهارنامه و مالیات اطلاعات به دنبال” بازرس کل وزارت خزانه داری غنی دلمار نوشت.

دلمار نوشت در جمعه نامه ای برای نیل D-Mass., و راه و روش کمیته رتبه بندی عضو کوین بردی R-تگزاس که نقش بازرس کل به ارائه نظر در وزارت دادگستری را تجزیه و تحلیل حقوقی و یا نتیجه گیری.

نیل اول درخواست شش سال از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و شش سال اظهارنامه مالیاتی از هشت تهمت شرکت در مارس 3, 2019. نیل اشاره ثانیه. 6103 از کد درآمد داخلی که بیان می کند که پس از درخواست کتبی از صندلی یا راه و روش کمیته امور مالی مجلس سنا که “[خزانه] وزیر باید ارائه چنین کمیته با هر گونه بازگشت یا بازگشت اطلاعات مشخص شده است.”

در تبادل نامه ها, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin استدلال کرد که نیل درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, رانده شدند, توسط سیاست و احکام دادگاه برگزار شده بود که کنگره “اطلاعات خواسته باید منطقی در خدمت مشروع قانونی هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im