خزانه فدرال را از اقدامات جدید برای تقویت وام در طول همه گیر

وزارت خزانه داری و فدرال رزرو نیز گفت: آنها با در نظر گرفتن یک صفحه از 2007-2009 مالی راهکار و برقراری مجدد تجاری مقاله بودجه تسهیلات برای حفظ اعتبار و جریان را به اقتصاد است.

“با ارائه کوتاه مدت اعتبار CPFF کمک خواهد کرد که آمریکا کسب و کار مدیریت امور مالی خود را از طریق به چالش کشیدن این دوره” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“تجاری کاغذ در بازار به طور مستقیم سرمایه گذاری طیف گسترده ای از فعالیت های اقتصادی تامین اعتبار و بودجه برای وام خودرو و وام مسکن و همچنین نقدینگی برای پاسخگویی به نیازهای عملیاتی طیف وسیعی از شرکت های” فدرال رزرو در بیانیه ای جداگانه گفت. “با حصول اطمینان از عملکرد صاف از این بازار به خصوص در زمان فشار فدرال رزرو ارائه اعتبار است که به حمایت از خانواده ها و کسب و کار و شغل در سراسر اقتصاد است.”

این CPFF خواهد ساخت تا به عنوان یک تسهیلات اعتباری به ویژه هدف وسیله نقلیه که خرید سه ماهه دلار را گرانتر به خوبی امتیاز تجاری کاغذ از واجد شرایط صادر کنندگان از طریق فدرال نیویورک اصلی نمایندگی مجاز و فروش. تجاری کاغذ در کوتاه مدت ابزار بدهی صادر شده توسط شرکت. آنها معمولا در عرض 270 روز.

وزارت خزانه داری ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار اعتبار حفاظت به تغذیه در ارتباط با تجاری مقاله بودجه تسهیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im