تاسیسات بیشتر به آرامی بر روی سیاره Pandemic: راه هایی برای کاهش تاثیر خود را بر محیط زیست

محتوای مقاله در ادامه

س: ما با استفاده از بسیاری از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن چیزهایی مانند گوشی های ما. می تواند به شما نشان می دهد یک جایگزین ؟

یک: شما لازم نیست این دستمال مرطوب و در همه! به جای اسپری یک پارچه با یک تمیز کننده و پاک کردن تلفن خود و یا دیگر سطوح. سپس شیر یا خط که پارچه به شستشو برای استفاده دوباره و دوباره. اگر شما باید با استفاده از دستمال مرطوب ضد عفونی آنها باید صعود و دفع در سیاه و سفید خود را سبد خرید خود را سبز یا آبی سطل.

س: گفته شده است که آخرین چیزی که ما نیاز به یک “fatberg” مانند لندن و شهر کلگری هشدار داد مردم در برابر شستشو با دستمال مرطوب. چرا این دستمال مرطوب مضر است ؟

یک: کاغذ توالت تجزیه پس از آن را برافروخته است. اما دستمال مرطوب حتی اگر آن را می گوید “flushable” در بسته نیست. دستمال مرطوب شکل خود را حفظ و استحکام و باعث انسداد در لوله ها و فاضلاب به عقب یو پی اس که می تواند هزینه برای صاحب خانه و شهر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>