کارگران حمل و نقل به پایین علامت به فدرال حفاظت از ویروس

“در حالی که کنگره ارائه شده شما را با انعطاف پذیری گسترده ای در استفاده از این بودجه ما شما را تشویق به محافظت از خود را از خط مقدم ایمنی کارگران, دستمزد و مزایای و به تعویق انداختن استفاده از این پول” آنها نوشت و گفت کوچکتر حمل و نقل عمومی و سازمان های و شرکت های خصوصی نیز باید در نظر با استفاده از پول برای محافظت از کارگران است.

DeFazio صندلی ها خانه حمل و نقل و زیرساخت های این کمیته است. گور رتبه بندی جمهوریخواه که در پنل.

نامه ای به چائو

روز پنج شنبه در کانون خدمه پرواز CWA AFL-CIO ارسال نامه ای به وزیر حمل و نقل ایلین چائو و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, دعوت از دولت فدرال برای تشویق مسافران خطوط هوایی به پوشیدن ماسک و نیاز به آنها را با قوانین و مقررات برای کارکنان و خدمه و مسافران “را به عنوان به زودی به عنوان عملی.” در این نامه همچنین خواستار الزام کارفرمایان به تامین مناسب تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و شستن دست و ایستگاه ها و محدود کردن سفر هوایی به “تنها لازم است که برای ادامه خدمات ضروری است.”

حدود 250 نفر از اعضای آن اتحادیه آلوده شده با این ویروس نوشت: بین المللی رئیس جمهور سارا نلسون. اتحادیه نشان دهنده 50,000 عضو از 20 شرکت های هواپیمایی.

روز چهارشنبه بیش از 90 گروه حمل و نقل از جمله ادغام حمل و نقل اتحادیه کارگران حمل و نقل اتحادیه آمریکا و اتحادیه دانشمندان نگران و حمل و نقل برای امریکا تیمی را به نوشتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس و کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx اصرار دولت فدرال به انجام بیشتر برای محافظت از کارگران است. این گروه گفت که شهر نیویورک حمل و نقل کارگران درگذشت سه برابر میزان ترکیب این شهر پلیس و آتش بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de