ترانس کوه نمرات یک پیروزی به عنوان دادگاه فدرال رد First Nations’ چالش های

در یک اتفاق, 3-0 تصمیم امروز دادگاه را رد کرد و چهار چالش های که به تصویب راه اندازی تابستان گذشته برای اولین بار توسط سازمان ملل در بریتیش کلمبیا.

ترانس, ديد کوه, خط لوله ساخت و ساز در حال انجام در Acheson غرب ادمونتون, on Dec. 3, 2019. رویترز/Candace الیوت

اتاوا — دادگاه فدرال تجدید نظر را رد کرد و قانونی اعتراض به اتاوا تصمیم به تصویب ترانس کوه خط لوله گسترش بار دوم.

در یک 3-0 تصمیم دادگاه را رد کرد و چهار چالش ها از اولین ملل در بریتیش کلمبیا به تصویب که واصل شد در تابستان گذشته. 95-صفحه حاکم می گوید: وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای مداخله در کابینه فدرال را تصویب پروژه.

این بدان معناست که ساخت و ساز می توانید در ادامه این پروژه هر چند برای اولین بار سازمان ملل باید 60 روز برای درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan گفت: دولت استقبال حاکم و معتقد است که آن را ثابت می کند که اگر مشاوره و بررسی ها به درستی انجام پروژه های بزرگ را می توان ساخته شده در کانادا.

“این کار کرده است و” او گفت:.

“دادگاه باید اذعان کرد که ما گوش و که ما می خواهیم به انجام کارهای درست است.”

مرتبط

رئیس لی Spahan از Coldwater هندی گروه در بیانیه ای گفت: یک درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور تحت بررسی است. او همچنین گفت گروه او هنوز هم باید مشورت در مسیر توسعه را با تایید مسیر عبور یک سفره است که تنها منبع آب آشامیدنی برای 320 نفر در اصلی Coldwater رزرو.

این گروه می خواهد مسیر نقل مکان کرد و دور از سفره.

دولت در اصل تصویب گسترش پروژه به دوقلو های موجود در خط لوله در ماه نوامبر 2016. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در آن زمان در کانادا منافع ملی برای ساخت این پروژه که ارائه خواهد شد cenovus تولید بیشتر از ظرفیت حمل و نقل برای دریافت محصولات خود را به بازار است.

که تصویب لغو شد توسط دادگاه فدرال تجدید نظر در ماه اوت سال 2018 با استناد به یک کافی روند مشاوره با جوامع بومی و یک شکست به درستی به حساب تاثیر بالقوه بر زندگی دریایی از اضافی نفتکش کردن B. C. ساحل. اتاوا پس از آن راه اندازی شد دور دیگری از رایزنی با جوامع بومی و خواسته ملی انجمن انرژی, نگاهی به زندگی دریایی.

در ژوئن 2019 کابینه صادر دوم آن تصویب پروژه. پس از آن Coldwater هندی Band, Squamish ملت Tsleil-Waututh و یک گروه کوچک برای اولین بار سازمان ملل در Fraser Valley, خواسته دادگاه برای بررسی این تصمیم برای بار دوم. دادگاه حاضر به شنیدن یک چالش از گروه محیط زیست به دنبال بررسی تصمیم گیری در زمینه محیط زیست اما توافق به جلو بروید با سازمان ملل مورد.

در دسامبر شنیدن وکلا برای گروههای استدلال دولت رفت به مشاوره داشتن از پیش تعیین شده نتیجه.

اما قضات گفت: “این چیزی جز لاستیک ماشین پرس یا ورزش است.”

“نتیجه نهایی این بود که تصویب زودتر تصویب اما موافقت با اصلاح شرایط جریان به طور مستقیم از تمدید مشاوره” حکم گفت.

قضات در بر داشت دولت تلاش واقعی به گوش در نظر گرفته و نگرانی های مطرح شده برای اولین بار توسط سازمان ملل و گاهی اوقات توافق به جای این نگرانی ها “همه بسیار سازگار با مفاهیم آشتی و افتخار تاج.”

آنها همچنین می گویند در حالی که درست است همه این نگرانی مطرح شد و جایگزین “به اصرار که اتفاق می افتد این است که برای اعمال یک استاندارد کامل” است که توسط قانون مورد نیاز نیست.

“ما به خصوص قدردانی شفافیت در تصمیم گیری است که این وظیفه به مشورت مساوی نیست وتو” آلبرتا برتر جیسون کنی در بیانیه ای گفت. او گفت: بسیاری از کانادایی ها و بیشتر برای اولین بار سازمان ملل “می خواهم برای به اشتراک گذاشتن در منافع اقتصادی از مسئول توسعه منابع” و “از آن زمان به این خط لوله ساخته شده است.”

O’Regan اذعان کرد وجود خواهد داشت از مردم ناراضی دادگاه قضاوت و برجسته هر گونه نگرانی های آنها را نمی توان نادیده گرفت.

“من می خواهم بگویم به وضوح به کسانی که ناامید هستند با امروز تصمیم دادگاه: ما تو را و ما شما را بشنود,” او گفت:. “به عنوان ساخت و ساز همچنان به حرکت رو به جلو ما را در هر مرحله که ما می توانیم اطمینان حاصل شود که این پروژه حرکت رو به جلو در راه حق است.”


منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan (راست) و وزیر دارایی لایحه Morneau حضور در یک کنفرانس خبری در اتاوا پس از این تصمیم منتشر شد.

گسترش پروژه را سه برابر ظرفیت خط لوله موجود بین ادمونتون و حمل و نقل ترمینال در برنابی B. C. با خط لوله جدید حمل و عمدتا رقیق قیر برای صادرات است.

آن را تبدیل به یک چالش سیاسی برای ترودو که او اصرار کانادا را می توانید در ادامه به گسترش تولید نفت و هنوز هم در عمل به تعهدات مربوط به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

ترودو دولت خریداری خط لوله موجود و طرح توسعه در سال 2018 پس از مخالفان سیاسی به این پروژه از B. C. دولت باعث کیندر مورگان کانادا به بیرون از ساختمان به گسترش است. دولت در نظر دارد به پایان گسترش و سپس فروش هر دو خط لوله موجود و گسترش و برگشت به بخش خصوصی است.

از آن شده است در گفتگو با برخی از جوامع بومی در مورد فروش اما وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: این پروژه نخواهد بود به فروش می رسد تا زمانی که همه خطرات در مورد اقدام حذف می شوند. این خطرات شامل این مورد دادگاه.

Morneau گفت: دولت هنوز هم انتظار دارد حدود 500 میلیون دلار درآمد در هر سال یک بار این خط لوله است و در حال اجرا همه از آن خواهد شد قرار داده و نسبت به پاک کردن تکنولوژی و پروژه های انرژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de