تجارت جنگ آسیب بدتر توسط Coronavirus

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای هفته ها در حال حاضر آمریکایی ها باید گوش به کاخ سفید جلسات در coronavirus تماشای رئیس جمهور تهمت و دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر. به عنوان تعدادی از موارد همچنان به موشک وار رفتن در امریکا فرمانداران و متخصصان پزشکی در حال صدایی زنگ در کمبود تجهیزات پزشکی و تجهیزات.

این ماسک و دیگر ضروری حفاظتی پزشکی دنده تا حد زیادی تولید شده در چین است که در یک جنگ تجاری با ما. بسیاری از شرکت های آمریکایی را به شدت به چالش تلاش برای تحقق خواست اما این ممکن است به اندازه کافی. ما نیاز به مقدار زیادی از این محصولات است و ما باید آنها را سریع.

در حالی که در جریان جنگ تجاری است کنار بسیاری از شرکت های آمریکایی آن را نیز تداخل با رئيس جمهور در پاسخ سریع استراتژی به coronavirus بحران, که, گرفته, زندگی در داخل مرزهای ما. این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش از افراد بدون علامت. بنابراین حیاتی است که متخصصان پزشکی هستند که در زیر قرار گرفتن در معرض مداوم به این ویروس دسترسی به دنده محافظ آنها نیاز دارید.

در یک عمل کوچک از امداد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی تصویب تعرفه معافیت برای انتخاب محصولات پزشکی. تا به حال تعرفه ماند در محل قیمت این کمیاب مصرف کننده محصولات بهداشتی که به احتمال زیاد افزایش یافته است. این امر می شده اند ویرانگر برای بسیاری از کارگران بود که خود را ساعت ها و قطع پرداخت در پاسخ به جدید ایالت حکومت و قرنطینه سفارشات. بیمارستان در همان زمان می تواند کمتر لازم تامین و مشکل دسترسی به آنها را. در ضمن وجود دارد مهم دیگر محصولات که هنوز tariffed.

تعرفه مانع, اما آنها نه تنها چپ ما سیستم مراقبت های بهداشتی در معرض خطر است. اقتصاد ما در حال حاضر در معرض خطر نیز هست. تجارت جنگ است و در حال حاضر هزینه شرکت های آمریکایی $46 میلیارد و فرستاده ایالات متحده در بخش تولید به اضمحلال رود. پنسیلوانیا از دست 8,100 مشاغل تولیدی; میشیگان نزدیک به 5000; و من در ایالت ویسکانسین از دست 6,500 پس از یک سری از تعطیلی کارخانه. بیشتر کارگران در حال از دست دادن شغل خود را به عنوان کسب و کار اضافی شاتر در واکنش به کاهش شدید در هزینه های مصرف کننده. شرکت ما در یک موقعیت ضعیف تر برای زنده ماندن و عضله از طریق اقتصادی و عواقب ناشی از یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر پاک تریلیون ارزش کردن سهام بازار است.

صد و شصت و کسب و کار و سازمان را امضا کرده اند نامه ای به رئیس جمهور تهمت درخواست برای تجارت جنگ برای پایان دادن به منظور بلانت برخی از آسیب های اقتصادی از coronavirus. به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر قصد دارد برای کمک به اقتصاد در طول این دوره به پایان تعرفه ها در یک معامله تجاری است که دارای چین پاسخگو باید بر روی میز است. در علاوه بر این به دیگر اقدامات آن ارائه تسکین فوری برای بسیاری از کسانی که در خط مقدم از این بحران بهداشتی.

اسکات مک کالوم در خدمت به عنوان 43 فرماندار ویسکانسین از سال 2001 تا 2003. او همچنین رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت Aidmatrix Foundation, Inc., جهانی غیر انتفاعی فن آوری شرکت که متخصص در کراچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de