کار سختی پیش رو در به طور آهسته از ارائه دهنده خدمات پزشکی وجوه

اما دولت ارائه چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها را توزیع موج بعدی از پول است. در حالی که 10 روز است که جدول زمانی برای توسعه جدید تخصیص سیستم این قدر این ابدیت برای بیمارستان ها در حال حاضر رو به تعداد قریب به اتفاق از coronavirus بیماران هر روز. تعدادی از مناطق در حال انتظار برای دیدن قله موج این هفته است.

DeLauro و موری فرستاده پیگیری نامه به HHS وزیر الکس آذر درخواست اطلاعات بیشتر از جمله اینکه آیا این گروه تحمیل خواهد بود هر شرایط همراه با کمک های مالی — مانند حفظ و نگهداری کارکنان مورد نیاز و یا محدودیت های اجرایی پرداخت. ورما که قبلا هم اعلام شد برای اولین بار 30 میلیارد دلار به عنوان بودجه با “هیچ رشته های متصل.”

کنگره aide گفت که این گروه قصد دارد به اولویت بندی ارائه دهندگان خدمات در نقاط جغرافیایی و پس از آن تمرکز بر روی ارائه دهندگان خدمات به طور گسترده تر است که تکیه بر مدیکید یا که نرخ بالایی از مراقبت جبران نشده. HHS نیز با هدف حفظ و توزیع سیاست انعطاف پذیر به منظور انتقال پول به نیازهای جدید شناسایی می شوند.

اما چگونه اداره خواهد شد و دستیابی به آن نامشخص است. مقامات می توانید شیر را به مدیکر را دوباره خط لوله اختصاص و پرداخت بر اساس داده های موجود در آن ارائه دهندگان کمترین درآمد. یکی دیگر از گزینه در حال افزایش است دولت فدرال مطابقت رای برای پزشکی دولتی هزینه های هر چند متحده پس از آن که به توزیع پول خود را. می گوید که همکاری با شرکت های بیمه درمانی خود را مدیریت پزشکی برنامه همچنین ممکن است به retool قرارداد و یا ایجاد یک صندوق جداگانه برای توزیع پول نقد است.

سیاسی موانع نیز می تواند مطرح مانع به عنوان سیاستمداران تلاش برای محافظت از خود در بیمارستان سیستم. جو Antos مراقبت های بهداشتی محقق با American Enterprise Institute, یک محافظه کار اتاق فکر پیش بینی کرد که آن را دشوار خواهد بود به مخالفت با تثبیت منافع اگر HHS به دنبال تغییر مسیر وجوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>