Touchless طراحی منجر به یک خانه سالم

محتوای مقاله در ادامه

در امتداد خطوط همان انگشتان پا-ضربه نورپردازی در آشپزخانه و یا حمام همراه پایه یک غرور یا کابینت را می توان به هر دو عملی و جذاب و خلق و خوی افزایش. با یک نسیم ملایم ضربه بزنید از پا نور فعال شده است با اضافه کردن نور و حس گرما به فضا در حالی که از بین بردن نیاز به لمس یک کلید.

سالم سطح مواد

فقط به خاطر یک سطح به نظر می رسد تمیز لزوما به این معنا نیست که در آن است. به طور بالقوه میکروارگانیسم های مضر هستند غیر قابل کشف برای چشم غیر مسلح. یک مطالعه انجام شده توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی نشان می دهد که سطح محیط زیست می تواند کمک به انتقال پاتوژن ها و که برخی از سطوح می تواند به کاهش آلودگی.

واقعیت این است که بسیاری از مواد متخلخل از جمله چوب و سنگ طبیعی. باکتری ها و میکروب ها و ویروس ها می تواند شکوفا در شکاف کوچک و recesses در این سطوح. به جای به نوبه خود به مواد مانند کوارتز — آن را غیر متخلخل و یکی از با دوام ترین و بهداشتی سطوح. یکی دیگر از گزینه این است که مهر و موم شده سنگ گرانیت. اگر چه آن است که یک سنگ آب بندی روند آن را کاهش می دهد porousness.

اما شاید مهمترین و بهداشتی سطح مواد و یکی که چرخش سر برای بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله بهداشت و درمان مسی است; نه تنها آن را غیر متخلخل آن را نیز خود پاستوریزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de