محتوای مقاله در ادامه

علاوه بر آن برنامه های دیگر برای تحریک اقتصاد در طول همه گیر دولت فدرال باید به اولویت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای ارائه تمام جوامع بومی با آب آشامیدنی و قابل اعتماد سیستم فاضلاب. با توجه به کانادا بودجه مجلس افسر سرمایه گذاری مورد نیاز برای یک پروژه است که حدود 3.2 میلیارد دلار که بخشی از پول دولت فدرال صرف کرده است در پاسخ به COVID-19. کمتر از یک درصد از دولت در بودجه سالانه می تواند درست ناخالص حقوق بشری در کانادا.

به 3.2 میلیارد دلار نیز ایجاد مشاغل متعدد در مهندسی و ساخت و تولید فوری مزایای اقتصادی است. و دولت می تواند و باید استخدام بومی متعلق به کسب و کار و کارگران برای پروژه های. علاوه بر این آب تمیز و امن سیستم فاضلاب را بهبود کلی سلامت, کاهش دراز مدت هزینه های مراقبت های بهداشتی برای همه کانادایی ها. پس واضح است که ما باید هر دو اخلاقی و دلایل اقتصادی برای انجام این کار.

رفع آب و فاضلاب سیستم نمی خواهد حل و فصل همه بی عدالتی دولت استانی و فدرال را تحمیل بر مردم بومی است. اما هزینه تعمیر آب و سیستم فاضلاب در جوامع بومی است که به خوبی در درون فوری به معنی از دولت فدرال است. و با تمرکز کنونی بر تحریک اقتصاد و نرخ بهره در حال حاضر به عنوان کم به عنوان آنها می توانند این یکی از واضح ترین اخلاقی و دیر شده سرمایه گذاری کانادا را می توانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net