پول بالا مدیر شرکت تقلا برای عمل آب و هوا

در کنگره دموکرات ها در حال معرفی امواج قانونی که وادار کردن شرکت ها برای انتشار اطلاعات در مورد چگونه آنها در حال مدیریت یک آرایه از محیط زیست اجتماعی و حکومت (ESG) مسائل و همچنین ESG کلی نگر. جمهوری خواهان به طور کلی مخالفت با اقدامات به عنوان سنگین به شرکت های عمومی و غیر ضروری با توجه به الزامات است که شرکت در حال حاضر مواد فاش خطرات یک دستور است که می تواند ذهنی است.

[سرمایه گذاران فشار شرکت های کسب و کار را مورد سقط جنین]

هنوز هم برخی از جمهوریخواهان مجلس نقل مکان کرد و به یک لایحه نیاز است که شرکت های فاش جنسيت ، نژاد ، قومیت و کهنه وضعیت اعضای هیئت مدیره, هیئت مدیره, نامزد و ماموران اجرایی. آن خانه گذشت اما متوقف شده در ایران با کنترل سنا.

و کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیشنهاد یک قانون است که افزایش آستانه برای سهامداران ارسال طرح های پیشنهادی برای رای در شرکت سالانه جلسات تلاش طرفداران می گویند را حفظ خواهد کرد محبوب سنگین درخواست کرد در برگه های رای. منتقدان اما می گویند این امر به طور موثر بلوک طرح های زیست محیطی و مسائل اجتماعی است که می تواند سال ها برای به دست آوردن کشش اما در نهایت تبدیل شدن به طور گسترده ای پذیرفته شده مانند کسانی که در تغییر آب و هوا.

با شرکت های بزرگ و سرمایه گذار اقدامات تغییر آب و هوا (چه به لحاظ سیاسی امکان پذیر “است که reoriented زیر پای ما می گوید:” ساشا Mackler مدیر پروژه انرژی در مرکز سیاست دو حزبی یک مخزن فکر می کنم. وجود دارد سیگنال های هر دو شیفت در بخش خصوصی و در میان جمهوری خواهان او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im