بالا سلامت رسمی تماس قحط و غلا از ما coronavirus آزمون ‘عدم’

برخی از نمایندگان مجلس, به این تست در کشورهای خود را رفته بیشتر هموار. Rep. فرد کلر R-Pa. گفت: پنسیلوانیا پزشک عمومی راشل لوین گفت: تست رخ داده است وجود دارد در هر مورد که در آن یک پزشک مشخص شد که یکی بود از نظر پزشکی لازم است.

هزینه های تست

تشکر. کتی پورتر, D-کالیفرنیا تحت فشار قرار دادند Redfield در خانه نظارت شنوایی به توافق برای استفاده موجود در سازمان که اجازه می دهد CDC به چشم پوشیدن از همه هزینه ها برای آزمایش ویروس برای همه آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه بهداشتی. او در ابتدا پاسخ داد که این سازمان در بحث و مذاکره با وزارت بهداشت و خدمات انسانی در نحوه operationalize رایگان تست. پس از تلاش های مکرر توسط پورتر برای متقاعد کردن او را به ارتکاب به استفاده از قدرت او قدردانی توانایی های خود را به عنوان یک پرسشنامه و به توافق رسیدند.

اما قبل از شنیدن پیچیده شده Redfield به نظر می رسد به راه رفتن که.

“ما در حال بررسی تمام راه را امتحان کنید تا اطمینان حاصل شود که uninsureds دسترسی به آزمایش و درمان, و ما در حال تشویق استفاده از فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی است که می تواند انجام این کار در کاهش [هزینه] یا” او گفت:. “و ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی هر دو کنگره و در تمام منابع در دسترس برای این جمعیت است.”

این موضوع از قیمت و دولت را به طور کلی پاسخ به COVID-19 در حال تبدیل شدن به یک کمپین موضوع به عنوان پیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معامله jabs دوشنبه بر سر این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de