بالا 10 چیزهایی که در مورد تهمت بودجه پیشنهاد

با وجود خود گشتند نبرد در ماه نوامبر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست برگزاری وقتی که می آید به پیشنهاد کاهش بودجه است که بسیار آسان برای اجرا در 30 ثانیه کمپین تبلیغات به خصوص زمانی که قرار داد در برابر یک پیشنهاد به تجدید خود را تا سال 2017 کاهش مالیات آنجا که کمک ثروتمندترین آمریکایی ها.

حتی برخی از جمهوری خواهان محافظه کار نیست به خصوص خوشحال است که برای همه درد که آمار خدمات داخلی و ایمنی-net برنامه بودجه نمی تعادل برای 15 سال در حالی که بدهی ایالات متحده ادامه می دهد و افزایش شدید.

در اینجا ده چیز به دانستن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار درخواست بودجه برای سال مالی آینده:

  1. Nondefense صرف خواهد رفت پایین. چیدن مبارزه با دموکرات ها تهمت می خواهد به ولگرد از تابستان سال گذشته بودجه دو حزبی که به نام برای یک افزایش نسبتا کم در برنامه های غیردفاعی اختیاری هزینه از $2.5 میلیارد دلار یا حدود 0.4 درصد بالاتر از مالی 2020 تصویب هزینه های. به جای تهمت می دهد که هزینه های حدود 6 درصد یا 40 میلیارد دلار از این سال را به سطح. برنامه های غیردفاعی اختیاری صرف خواهد total $590 میلیارد شمارش نیست بودجه خود را کنار بگذارند برای امداد رسانی و مبارزه با آتش سوزی.
  2. نظامی صرف خواهد هنوز هم بالا برود. مغلوب ساختن پیشی جستن را رعایت توافق در سال گذشته به افزایش هزینه های دفاعی. کل هزینه های دفاعی که شامل یک حساب جداگانه برای عملیات در خارج از کشور را افزایش میزان متوسطی از $738 میلیارد دلار در سال مالی 2020 به $740.5 میلیارد سال آینده یک 0.3 درصد افزایش یافته است. دموکرات ها گفته اند که هر گونه افزایش در دفاع باید همسان با تقریبا معادل افزایش nondefense صرف.
  3. مرز دیوار بودجه نبرد سر گرفته خواهد شد. اما در این سال نسخه ممکن است کاملا به عنوان شدید. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است یکی دیگر از $2 میلیارد دلار برای یک دیوار در امتداد مرز جنوبی ایالات متحده. که به مراتب کمتر از $8.6 میلیارد درخواست او از یک سال پیش از طریق ترکیبی از وزارت امنیت داخلی و نظامی حساب های ساخت و ساز. اما از آنجا که او اعلام اضطراری ملی در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با تکیه بر توانایی های خود را به انتقال پول به مرز دیوار از برنامه های دیگر. حتی گرفتن 2 میلیارد دلار مصوب خواهد شد در یک نبرد ، کنگره تصویب شده تنها $1.375 میلیارد دلار برای سال مالی جاری (PL 116-93).
  4. بودجه نیست و تعادل است. دولت در اجرای یک کسری بودجه از $966 میلیارد دلار در سال مالی 2021 پایین کمی از $1 تریلیون این پروژه ها برای سال مالی جاری. و مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد هیچ مسیر به یک بودجه متوازن از طریق 2030 حتی اگر او برنده دومین دوره هر چند سالانه کسری خواهد به طور پیوسته کاهش در طول دهه آینده. تا سال 2030 از کسری بودجه خواهد بود به $261 میلیارد و اگر همه در کاخ سفید سیاست تغییرات تصویب شد.
  5. کاخ سفید فرض یک اقتصاد قوی. به امید کاهش کسری بودجه است که بر اساس تا حدودی با این فرض که اقتصاد قوی باقی می ماند در طول دهه آینده. بودجه باعث می شود هیچ کمک هزینه برای رکود اقتصادی. به جای آن پروژه به طور متوسط نرخ رشد 3 درصد در هر سال است. دولت سقوط کوتاه از این طرح در سال 2019, زمانی که رشد 2.3 درصد است. و پیش بینی خود را بسیار خوش بینانه تر از این دفتر بودجه کنگره این طرح از 1.7 درصد رشد به طور متوسط از طریق این دهه است.
  6. حزبی نبرد بیش از مراقبت های بهداشتی را تشدید خواهد کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است برش هزینه های مدیکر توسط برخی از $450 میلیارد بیش از 10 سال به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برخورد ارائه دهندگان خدمات مانند بیمارستان ها و hospices و همچنین برش و پرداخت برای دوام تجهیزات پزشکی از قبیل اکسیژن تانک. پزشکی خواهد بود برش توسط $920 میلیارد بیش از یک دهه از جمله یک پیشنهاد انتقال برنامه از یک باز حق به یک سیستم پوش به پرداخت متحده و یک حفره یا سوراخ برای نامشخص “اصلاح نظام سلامت بینایی کمک هزینه” به احتمال زیاد هدف قرار دادن 2010 مراقبت های بهداشتی قانون را گسترش مدیکید.
  7. بودجه باعث می شود چند گره به bipartisanship. این فرض $135 میلیارد دلار صرفه جویی بیش از 10 سال با هل دادن و در عین حال-به-می شود-تعریف طرحی است که کاهش هزینه داروهای تجویزی: اولویت هر دو طرف است. و آن وعده $1 تریلیون تعهد به عمده زیرساخت هزینه های برنامه, اما آن را هنوز هم روشن نیست که چگونه است که ابتکار خواهد بود تامین می شود. بودجه فرض 10 سال $810 میلیارد با عبور نمود از بزرگراه صندوق که در حال حاضر مواجه است و کمبود درآمد با تکیه بیشتر بر روی فدرال مالیات بنزین.
  8. جدید کاهش مالیات در انتظار هستند. این بودجه شامل جدید عمده کاهش مالیات پیشنهادات. مقامات کاخ سفید برای ماه طعنه امکان جدید کاهش مالیات به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن آماده اجرا برای انتخاب مجدد, اما آنها نیز گفت: هر طرح جدید ممکن است آمده تا بعد از آن در سال. حتی پس از, بودجه فرض بر این است که کاهش مالیات مصوب در سال 2017 (PL 115-97) که در مجموعه ای به پایان می رسد پس از سال 2025 خواهد بود تمدید با هزینه 1.4 تریلیون دلار در طول دهه آینده.
  9. بدهی خواهد بزرگتر. مغلوب ساختن پیشی جستن که یک بار وعده داده شده به عنوان یک نامزد برای پرداخت بدهی های ملی در هشت سال اجازه می دهد تا برای بدهی به نگه داشتن در حال رشد تحت بودجه خود را برنامه ریزی. بدهی برگزار خواهد رشد از حدود 17.9 تریلیون این سال مالی به حدود 23.9 تریلیون دلار در سال 2030 حتی اگر تمام هزینه-برش طرح های اقتصادی و مفروضات به ثمر می آیند. به عنوان یک سهم از اقتصاد این بدهی را تبدیل به بیشتر قابل کنترل به تدریج رو به کاهش از 80.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال مالی به 66.1 درصد در سال 2030.
  10. درخواست بودجه هیچ جا در رفتن است. دموکرات ها شد و سریع برای حمله به تهمت بودجه به عنوان “مخرب و غیر منطقی” را به عنوان بودجه مجلس رئیس جان Yarmuth D-Ky., قرار داده و آن را در یک بیانیه است. Yarmuth روز دوشنبه گفت که او هیچ برنامه ای برای پیش نویس یک قطعنامه بودجه است که معمولا اولین گام به سوی ترجمه رئيس جمهور در بودجه طرح های پیشنهادی به واقعیت است. و به عنوان قانونگذاران آماده به دنبال انتخاب مجدد در پاییز امسال کمی وجود دارد چشم انداز گرفتن هزینه های صورتحساب گذشت قبل از سال مالی جدید آغاز می شود در اکتبر. 1. در نتیجه به احتمال زیاد است که در ادامه قطعنامه به گسترش فعلی بودجه سطوح کنگره punts عمده مالی تصمیم گیری تا بعد از انتخابات نوامبر.

Paul M. Krawzak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de