این باشگاه برای رشد یکی از خارج از گروه اولیه هزینه حدود $818,000 در این مسابقه با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات اسناد و مدارک. در آخرین روزهای اولیه این باشگاه راه اندازی یک تبلیغ منفی علیه کلیسا که از دست هر دو از پاهای خود را در انفجار بمب در افغانستان است. آگهی زدم کلیسا برای اهدا به نیویورک دموکرات در کنگره حداکثر رز کمپین آخرین چرخه. رز همچنین یک کهنه سرباز ارتش که در خدمت در افغانستان بدبختانه یک جمهوری خواه مجلس صندلی در سال 2018 است و یکی از آسیب پذیر ترین خانه قانونگذاران در سال 2020 است.

تیفانی انتخاب شد و به مجلس سنا دولت در سال 2012 پس از یک دوره در دولت و مجلس است. او سرسخت متحد سابق رژیم صهیونیستی. اسکات واکر که تایید او را در مسابقه. قبل از پیوستن به سیاست تیفانی بود-صاحب کسب و کار و فرار یک بیابان کروز کسب و کار. او در مزرعه های لبنی و کشاورزی و فوق لیسانس خود را از دانشگاه ویسکانسین-رودخانه می افتد.

تیفانی گفت: در اخیر اولیه بحث در ویسکانسین عمومی رادیو که او در حال اجرا بود برای کنگره “برای دفاع از آزادی و جلوگیری از سوسیالیسم.”

“راه ما از زندگی است تحت حمله توسط نخبگان در واشنگتن, d. C.,” او گفت:, و اضافه کرد که او به قطع دولت کسری بودجه با واکر در دولت و قوه مقننه. “من می خواهم به نگاهی که همان ویسکانسین حس مشترک به واشنگتن دی سی”

Zunker که امیدوار است به ویسکانسین اولین بومی آمریکا از اعضای کنگره این است که رئیس جمهور از Wausau هیئت مدیره مدرسه و یک دانشیار عدالت از دادگاه عالی این Ho-Chunk ملت است. چندین اتحادیه های کارگری از جمله ویسکانسین AFL-CIO را تایید کرده او در اولیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im