تام کوبورن: یک فانوس دریایی در زمان تاریک

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تام کابرن که گذشت هفته گذشته پس از یک نبرد طولانی با سرطان متنفر میراث صحبت کنید. آن را در مورد او. آن را در مورد دیگران. پس از صرف بیش از دو دهه خود را به عنوان مدیر ارتباطات شرکت-نویسنده و همکار در پشت صحنه مرد بود بهتر از این داستان. او زندگی فوق العاده ای است و یک فانوس دریایی در دوران تاریک.

تام کوبورن بود شجاع ترین و آزادترین فرد من تا کنون شناخته شده است. او غلبه ترس با ایمان و تجربه زندگی است. به اعتقاد او زندگی می کردند و کتاب مقدس که می گوید: “عشق کامل همواره از ترس.” در 20s خود او مبتلا به ملانوم بدخيم و با توجه به 20 درصد شانس زنده ماندن. تجربه روشن اولویت های خود را. “من فقط می خواستم به دیدن من رشد” او منعکس شده است.

او زندگی هر روز را به عنوان اگر آن را آخرین و دستور زندگی خود را در اطراف اولویت های خود را – و ایمان و خانواده و خدمات به کشور خود. او در زمان بزرگ می ایستد و بدون عضو کمیته نیروهای مسلح سنا. او سخت و شدید و خواستار است. من می دانستم که او لبه های خشن و نقاط کور و او می دانست معدن. کار برای او و دانستن از او بود و نه صرفا یک منبع غرور اما شادی وصف ناپذیر.

Coburn نهایی بخشنامه

پس از Coburn برنده نهایی انتخابات را به مجلس سنای ایالات متحده در سال 2010 او به نام ارشد خود را, کارکنان خود را به دفتر و به ما سفارش: “من نمی خواهم به ترک اینجا با هر سرمایه سیاسی است.”

آن را قابل توجه فرماندهی چرا که او تا به حال به سختی محتاط بوده است تا به آن نقطه. ما رئیس ستاد مایک شوارتز که خود یک غول از یک مرد اغلب به شوخی او همسر اول در یک کشتی دزدان دریایی. (Mike گذشت از ALS در سال 2013. او قهرمانانه نگه داشته به آینده را به دفتر طولانی پس از خود را شکست. او مدل esprit de corps ما Coburn آلوم گنج. ما هرگز ترک. تا کنون.)

پس از مطیع خودخواسته سه-مدت تعهد در خانه (1994 – 2000) که چهار سال بعد منجر به غیر منتظره و پرکار مدت در سنا Coburn مشخصات در شجاعت در حال حاضر نوشته شده است. وال استریت ژورنال اعلام کرده بود او را “Coburn اجنبی.” جورج را پیشنهاد کرده بود پایدار نام مورد: “دکتر نه”. خواهد نوشت: “Coburn خطرناک ترین موجودی که می تواند به سنا که به سادگی بی علاقه بودن محبوب است.”

در سال 2010 کابرن می دانست که او تا به حال شهرت است که او می خواست به اهرم به خاطر کشور است. فکر خروج واشنگتن از یک معشوق تحسین یا احترام شکل او را ناشی از احشایی ناراحتی. او گاهی میلرزد که اگر لرز در فکر. به معنای واقعی کلمه ، او ساخت یک نقطه به نقطه ما, اما ژست های مورد نیاز بسیار کمی اقدام در بخشی خود را. او بهره صفر در حال درک و یا تأیید. ماموریت خود را به ترک هیچ زمینی گنج و به اهرم قابل مشاهده برای نامرئی.

این نبود نادرست مى باشد. چرا که او آگاه از خود سستی انسان و ظرفیت برای غرور او حاضر به ایجاد یک خود تبریک “من دیوار” در هر یک از دفاتر خود را. در اواخر 1990s یک کارمند ساخته قبر خطا از نمایش تحسین آمیز مطبوعات کلیپ جشن خود را maverick شخصیت. او barked “را که پایین!”

در سال 2010 به عنوان ما خود را آماده بازگشت پیروزمندانه به پزشکی خود را در Muskogee, Okla., ماموریت ما این بود که برای شناسایی تقاطع حداکثر خطر ابتلا به شهرت خود را حداکثر ابهام و حداکثر سود برای کشور است. او مضاعف تمرکز خود را بر نظارت و وضع (یعنی فعالیت هایی است که لازم نیست به طور خودکار دریافت به مطبوعات توجه) و به دنبال بعید طولانی-شات سازش در بدهی و حقوق (Simpson-Bowles) که الهام بخش دوم ما را-بدون-زندانیان کتاب (“بدهی بمب” 2012). او حتی مبارزه برای مصالحه در تفنگ-قوانین ایمنی با چاک شومر (D-NY) پس از تراژدی هولناک در Sandy Hook Elementary.

این تلاش ها باعث شد برخی از سر خاراندن در میان هواداران که تحسین خود را محافظه کار واجد fides. به Coburn این سوء تفاهم شد و نشانه او در مسیر صحیح است. Coburn خوانده بود همه قانون اساسی و Federalist Papers, و توجه ویژه به بخش اکثر سیاستمداران مانند به چشم پوشی از: برشمرده قدرت محدود کردن کنگره نقش و معابر هشدار در برابر دیوانگی رد اصولی سازش هنگامی که تنها جایگزین شد هرج و مرج و هرج و مرج. به Coburn سازش نبود فروش است. این بود شرح شغل. او خوشحال بود به نگاه بد اگر کشور رونق گرفت.

در عین حال سعی کنید که ما برای کمک به او خود را به انجام برسانند آرزوی ترک ناسزا فراموش کردند و فراموش شده ما شکست خورده است. سریع تر از ما در تلاش برای صرف کردن سرمایه خود را بیشتر به او انباشته. در سال 2013, زمان نام او را یکی از 100 نفر تاثیر گذار در رابطه با مقاله به قلم رئیس جمهور ایالات متحده و دوست خود, باراک اوباما. جای تعجب نیست که Coburn قلم زمان ضیافت تجلیل تاثیرگذار است.

Coburn دست آورد مطلوب پوشش از “60 دقیقه” و حتی نیویورک تایمز. علامت Leibovich که نوشته بود فوق العاده مشخصات Coburn در سال 2009 تحت درمان Coburn تقریبا به عنوان یک شخصیت در روشنگری 2013 حذف مدرن واشنگتن “این شهر است.”

همه حساب “عملیات Forget About Me” شکست خورده catastrophically.

Coburn چپ سنا در سال 2015 قبل از مدت خود را بیش از, در بخشی به دلیل عود سرطان است. وال استریت ژورنال کیم Strassel نوشت: “آقای Coburn واقعا ‘انجام’ میراث. به همین دلیل است که این نه فروتن Oklahoman را باید یکی. کلید واقعی برای آقای Coburn موفقیت یک مهارت خیلی کم ارزش در واشنگتن امروز: کار سخت است.”

Coburn پایدار درس

در این روز از آنجا عبور خود را, بسیاری از قطعات منتشر شده است که به بخش مهمی از داستان است. او یک مرد صداقت است که قرار دادن ایمان خود و خانواده ، او وجدان سنا. او که صادقانه در واشنگتن. او نظارت سناتور و رهبر شفافیت انقلاب است. او یک سیاست پیشگام و مشکل حل به خصوص در مراقبت های بهداشتی و سیاست های بودجه. او همچنین نجات زندگی می کند با نوشتن اولین “نوزاد ایدز” قانون است که کمک به جلوگیری از انتقال HIV از مادران به نوزادان و از طریق دفاع خود را از رئیس جمهور را در بيمارستانها (این طرح). او یک متعصب در بهترین معنی واقعی کلمه. او نه فقط دکتر هیچ بلکه دکتر می دانم. او فوق العاده و سخت رئیس که خواستار بران استدلال و پانوشت. همه این قطعات و عناصر واقعی در حق خود را دارد اما چهار موضوع کلیدی شایسته برای تقویت شود.

شجاع

تام کوبورن زد به سمت مسائل اکثر سیاستمداران از اجرا. در “نقض اعتماد” (2003) نوشتیم که کامل سیاسی لحظه ای برای تغییر یک سراب است که همیشه فقط فراتر از افق انتخابات بعدی. به تام کابرن کامل لحظه ای بود که همیشه در حال حاضر و نه فردا. این تصور که مردم انتخاب می شوند نه وضع قانون و به جای تقویت موقعیت خود را به طوری که آنها خوب در برخی, بعد, امن تر و راحت تر هم نقض اعتماد.

Coburn شجاعت مسری بود. ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه.

استراتژیک

او خوشحال بود به شناخته شده به عنوان “Dr. No” اما او به عنوان علاقه مند به گزاره به عنوان مخالف. به قرض گرفتن از یووال لوین او یک سازنده. او یک آمریکایی انقلابی و نه یک انقلابی. او institutionalist با تمرکز بر نوسازی به جای تخریب. او مخالف مدرن RINO (شورشی به نام تنها) که با استفاده از کنگره به عنوان یک مرحله برای خود تبلیغاتی سیاسی تئاتر است.

Coburn انجام مشق شب خود را و آموخته به استفاده از قوانین برای حداکثر اثر. از 2005-2014 لباس کابرن حمایت 1,054 اصلاحات. در 2019 در کل سنا تنها رای دادند در 26 اصلاحات. برخی از Coburn بزرگترین کاهش هزینه خواهد شد و هرگز مورد بحث به این دلیل که آنها انجام می شود بخش خصوصی است. او را شناسایی ضایعات و اجازه می دهد تا همکاران خود را برای خروج درخواست قبل از هدف قرار دادن آنها را از طریق تسلط خود را از روش. در برخی موارد صرف تهدید Coburn اصلاح شد به اندازه کافی برای نجات میلیون ها نفر. او شفافیت سناتور, اما او همیشه به دنبال راه هایی برای به همکاران خود یک فرصت برای صرفه جویی در چهره او ایجاد فرصت برای اعضا در همه طرف به آن دشوار است و صادقانه مکالمات خصوصی.

او منفور زباله که از او به عنوان “misallocation از منابع کمیاب” اما او برای آزادی بیش از او در برابر هزینه های. او صرف سرزنش, خسیس یا اعداد فرد است. او نگران بود در مورد مردم است. صرف شد Leviathan سایه. و لویاتان نامحدود بود یک تهدید برای رفاه ناتوان است. او معتقد بود که آیا توماس جفرسون که به عنوان دولت رشد می کند, آزادی کاهش می یابد.

او یک شورشی و جنگنده بود اما نه علاقه مند به شهادت یا Pickett را به اتهام. شجاعت نبود مترادف با خودسوزی و یا ارتکاب مراسم خودکشی در محراب ایدئولوژیک خلوص. خود را هدف قرار دادن کشور ما در یک پایدار مالی دوره نشده – به حداقل می گویند – اما او آغاز هوشمند افزایشی استراتژی است. به جای حمله به هزینه های همه در یک بار و یا ارائه دست نیافتنی در سراسر-هیئت مدیره کاهش, او تا به حال جسارت به چالش پروژه های فردی مانند “پل به هیچ جا” و از جایی که آنها مناسب در کشور در اولویت است.

وال استریت ژورنال هیئت تحریریه آن را به میخ: هدف او برای پیشبرد اصول نه نگاه اصولی.

آماده

در این لحظه های خطر ناک کابرن خواهد بود دلچسب با ایجاد یک فرهنگ از آمادگی. او صدا زنگ در مورد اولویت های نابجا در مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در سال 2007. در عین حال به جای شکایت و یا با اشاره انگشت او مشغول به کار بود. او را دیدم هیچ ارزش اشاره کردن خطا بدون در نظر گرفتن و عمل به آن درست باشد و او هیچ شادی در بخش, مهم نیست چقدر ستیز بحث است.

او را به بخش خصوصی و خصوصی افراد به عنوان کلیدی برای شکست دادن COVID-19. او نمی خواهد reflexively مخالفت با یک دولت پاسخ (او رای دادند TARP اما در مقابل محرک اقتصادی اوباما) اما او این را به عنوان یک دانکرک لحظه. او می دانست که بسیاری از خصوصی مردم با قایق و او می تواند آنها را در آب به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

او می تواند با تمرکز بر روی کاری که در دست نیست اما می توان به چالش کشیدن همکاران خود را برای یادگیری از این تجربه است. Coburn دیدم عدم آمادگی در طول دولت بود که به طور کامل هر دو حزب. او می خواهم گول زدن همکاران خود را برای قرار دادن تمام خود را در دراز مدت اولویت های روی میز و جرات به سازش و انتخاب سخت. به عنوان Coburn فراموش نشدنی گفت: پس از بحران مالی 2008/2009, “به من ارسال برخی از سناتورها که برخی از غدد تناسلی.”

برای کمک به اقتصاد ما بهبود او می خواهم می خواهم به پهن کردن بدهی های منحنی و کاهش اثر کشیدن ما رو به رشد کسری. در طول سیمپسون-Bowles مذاکرات او شناسایی $9 تریلیون دلار در پس انداز بیش از 10 سال است. او 621-صفحه “پشت در” گزارش که شامل 3,056 پانوشت شد و نظارت و جبران tour de force. کنگره و OMB باید ساخت و در تلاش های خود را. (و با تشکر از شما سابق بهداشت ، علامت Begich D-آلاسکا برای AC/DC t-پیراهن تجلیل آن پروژه می باشد.)

عشق

بیشتر از همه در زمانی که کشور نیاز به رهبران باید در بهترین حالت خود او خواهد بود unapologetically مهربان و مودب به طرف دیگر. هنگامی که باراک اوباما به پایان رسید اولین خارجه این اتحادیه در سال 2009 او راه می رفت پایین ردیف تکان دادن دست اعضای کنگره است. هنگامی که او را متوقف و در Coburn او داد و او را در آغوش بگیرید. آن را آسان به فکر می کنم در این دوره از تعارف و نرمال است که پشت سر ما. اما این نبود تاریخ باستان. آن بود که 11 سال پیش.

Coburn زمان زیادی از گرما برای گرم دوستی با اوباما و اوباما در زمان سهم خود را از انتقاد به عنوان به خوبی. اما آن را خوب برای کشور است. در “60 دقیقه” خروج مصاحبه Coburn گفت: اوباما: “من فقط او را دوست دارم به عنوان یک مرد. من فکر می کنم او یک شسته و رفته ، شما لازم نیست که به همان به دوستان. ماده در واقع, جالب دوستی هستند که واگرا.”

پشت صحنه, خود دوستی بود که الهام بخش و گاهی اوقات خنده دار است. متاسفانه عکاسان هرگز اسیر یک لحظه زمانی که اوباما زد انگشتان خود را بسیار به آرامی از طریق تام کوبورن یال پالم در پوست سر به تعریف او را در خود منحصر به فرد Oklahoman میانه-جدا جاروب شده ، “هند” اوباما deadpanned.

Coburn باور در ارائه مهربانی نسبت به “دیگر” نیست پیش پا افتاده احساسات اما پایه و اساس جمهوری ما. به عنوان جورج واشنگتن گفت که در آدرس خداحافظی در سال 1796 “شما نمی توانید سپر خودتان بیش از حد در برابر حسادت و heartburnings [از جنگ] … آنها تمایل به ارائه بیگانه به هر یک از دیگر کسانی که باید محدود با هم برادرانه و محبت.”

واشنگتن – و Coburn – اعتقاد “محبت برادرانه” خواهد بود که محصول جانبی طبیعی از افرادی که یک اعتقاد است که همه ما عزت و ذاتی ارزشمند ارزش چون ما حقوق نمی نشأت گرفته از دولت, پارتی, پادشاه یا قبیله اما از طبیعت یا طبیعت خدا.

Coburn قابل درک است که حفظ “محبت برادرانه” در صورت اجتناب ناپذیر اختلاف و مخالفت است نه صرفا یک جنبه از انقلاب است. آن است که انقلاب است. توانایی ما برای حل و فصل اختلافات ما مسالمت آمیز نیاز به این بنیاد است.

Coburn باور است که مردم مهم هستند و شایسته عزت و احترام به موجب انسان بودن باعث می شود او را یک قانون اساسی محافظه کار حتی بیشتر از خود اعتقاد عمیق در دولت محدود. در واقع او اعتقاد به مقدار نامحدود از مردم به این دلیل او فکر کرد که دولت باید محدود شود.

اما Coburn نور میدرخشید درخشان در عادی ما روز به روز کار می کنند.

جلسات بسیاری با Coburn شامل او سریع راه رفتن خود را روی میز و گفت: “با من قدم بزن” بدون شکستن گشاد گشاد راه رفتن. او نمی صبر کنید و یا بپرسید که آیا شما مشغول انجام کاری به او گفته شما را انجام دهد. آن زمان برای به دست آوردن. در حال حاضر. اگر شما بر روی تلفن شما می گویند, “Igottagobye” در حالی که گرفتن یک قلم و کاغذ قبل از تعقیب او را پایین سالن. او بروسقو شیوه ای بود یابم و ایجاد رفاقت. خود را سبک منحصر به فرد عالی بود علوفه برای داخل اتاق جوک. آماده برای ناهار یا قهوه با یک همکار? پشت سر آنها ایستاده و فرمان: با من قدم بزن.

برای کابرن “با من قدم بزن” یک استعاره برای زندگی خود را. او در ماموریت و شما بهتر نگه داشتن. اما دعوت نمی end زمانی که او ضربه سنا طبقه و یا خود را در جلسه بعدی. آن دائمی و مداوم. بسیاری از ما در صحبت با او به طور منظم در مورد خانواده های ما, زندگی مبارزات و رویاهای. ما همیشه می تواند او را به ارائه نظرات صادقانه و مشاوره. نظارت خود را یک عمر به طول انجامید. او به چالش کشیده ما را به انجام همین کار را با مردم در زندگی ما است.

بنابراین, تشکر, رئیس, برای راه رفتن با من. به عنوان یک پیامبر را در کنار خود ابدیت گفت:

ما را در راه رفتن و رشد نه ضعف. ما اجرا خواهد شد و رشد نه خسته. خداوند تجدید قدرت ما و ما را در اوج بال مانند عقاب.

Coburn نمی legacy. اما ما خواهد شد.

در ما درخشان شهر بر روی تپه ای بر باد رفته و در حال حاضر قفل شده است و او روشن یک سیگنال آتش که می سوزاند از طریق سنین.

موفق باشید دکتر توماس آلن Coburn.

جان هارت به عنوان تام کوبورن مطبوعاتی وزیر در خانه از 1997-2000 و خود را به عنوان مدیر ارتباطات در مجلس سنا از 2004-2014. او همکاری نویسنده دو کتاب با Coburn: نقض اعتماد و بمب بدهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de