محتوای مقاله

در این مستند جدید, فوق, قانون, Godfred Addai-Nyamekye فیلم برداری شده است بازگشت به کلگری شرق روستای محله در یک روز برفی در زمستان سال گذشته.

این همان بلوک که در آن او با خشونت بازداشت توسط ماموران از خدمات پلیس کلگری در سال 2013. آن بود که در آن Addai-Nyamekye رها شده بود دور از خانه در دماهای بسیار سرد پس از برداشت توسط پلیس. آن بود که در آن او پانچ و سست عنصر دیگری افسر پلیس پس از او به نام 911 برای کمک به ترس او را به مرگ منجمد.

“این وحشتناک می گوید:” Addai-Nyamekye که در غنا به دنیا آمد و در مصاحبه با Postmedia. “تصاویر آمدن نگه دارید. (اختلال استرس پس از سانحه) هیچ شوخی است. آن را بسیار ذهنی به چالش کشیدن قصد بازگشت به صحنه است. آن را به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات بد از آن شب.”

هنوز Addai-Nyamekye بود مشتاق به همکاری با کلگری جاست فیلمسازان مارک سرپا Francoeur و Robinder Uppal که با استفاده از 2013 دستگیری به عنوان یک پریدن نقطه نقطه برای اکتشاف خود را از نیروی بیش از حد و پاسخگویی در کلگری نیروی پلیس. بالاتر از قانون است که آغاز بکار در CBC, اسناد, خود فیلمبردار, در جولای 11 و جریان در CBC گوهر یک ساعت است-نسخه طولانی از یک مستند فیلمسازان امید را با ضربه جشنواره مدار و کانادا اکران بعد از آن در سال. پنج سال در آثار مستند در ابتدا به پخش در ماه آوریل اما پس از تولید بسته شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. آن را تحت فشار قرار دادند به سقوط. اما در اواخر ماه مه هنگامی که تصاویر از مرگ جورج فلوید در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس را برانگیخت ضد نژادپرستی تظاهرات و خواستار پلیس اصلاحات در سراسر جهان هر دو CBC و فیلمسازان احساس وجود دارد یک ضرورت برای دریافت داستان در سرعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de