زمان برای نظر دوم

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ما در حال تلاش برای دفع کردن و دستگیری یک بیماری همه گیر. با توجه به آنچه است که توصیه می شود ما فکر می کنم ما نیاز به برخی از دوم یا سوم نظرات. این بیماری همه گیر در حال حاضر آن رسیده امریکا گرفته 3,173 در اینجا زندگی می کند. این از یک آزمایش جمعیت 164,359 موارد است. که میزان مرگ و میر 1.9%. اما بلافاصله سوال را باید پرسید. ما ثبت هر مورد مرگ ناشی از coronavirus اما ما هیچ ایده چگونه بسیاری از مردم تا به حال coronavirus. به وضوح وجود دارد بیش از 164,359 موارد چون همه تست شده است. که خواهد قرار داده و میزان مرگ و میر در کمتر از 1.9%. این نرخ می تواند به مراتب کمتر است. به عنوان Eran Bendavid و جی باتاچاریا و اساتید پزشکی در دانشگاه استنفورد نوشته شده اند بر اساس مدل خود را از بیش از 6 میلیون نفر آنها بر این باورند وجود دارد: “این که میزان مرگ و میر 0.01% فرض کنید دو هفته تاخیر بین عفونت و مرگ است. این است که یک دهم از آنفولانزا مرگ و مير 0.1%.”

دوباره به ما اشاره کرد و باید قبل از هر مرگ یک تراژدی است و اما احتمال آن نیز بسیار کوچک بسته اگر شما قرارداد ویروس و چه سن و اساسی شرایط پزشکی. را اعداد خیلی بزرگتر از ما نرخ سالانه مرگ و میر آنفولانزا? در حال حاضر این سال ما از دست داده اند 24,000 به آنفولانزا و انتظار می رود این تعداد به افزایش حداقل یکی دیگر از 24,000 احتمالا بیشتر است. Coronavirus مرگ و میر در نیمه آنفولانزا تعداد نیز بسیار کوچکتر از ما نرخ سالانه از مصرف بیش از حد مواد مخدر و میر—46,802—یا مرگ و میر سالانه ناشی از وسایل نقلیه موتوری تصادفات 33,654. برای هیچ یک از این مشکلات—برخی از انسانی و با توجه به اعمال اراده برخی ناشی از طبیعت—ما یا ما تغییر به معنای واقعی کلمه همه چیز را از ماندن در پناهگاه دستورات و ممنوعیت سفر به سازندگان: تقریبا در تمام خرده فروشی و کسب و کار خدمات.

ما از دست داده اند و چشم انداز. اپيدميولوژيستها و دیگران در پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای اظهار کرده اند که بدترین هنوز به آمده است. اما در حال حاضر آنها در حال ارائه خود را دوم پزشکان نظرات. نیل فرگوسن و امپریال کالج مطالعه به ما مارس 17 تیتر “سرد مقاله علمی کمک upend ایالات متحده آمریکا و انگلستان coronavirus استراتژی.” آن هشدار داد از 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. توسط هفته گذشته دکتر فرگوسن تغییر پیش بینی های او و دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: “من مطمئن هستم که شما را دیده اند گزارش اخیر خارج از انگلستان در مورد آنها تنظیم به طور کامل نیازهای خود را. این است که واقعا بسیار مهم است. … آنها تنظیم شده این تعداد در انگلستان به 20 ، 000. نیم میلیون به 20 ، 000. … تا زمانی که مردم شروع به صحبت کردن در حدود 20 درصد از جمعیت آلوده شدن آن بسیار ترسناک است اما ما نمی داده که بازی هایی است که بر اساس تجربه ما.”

اولین تجزیه و تحلیل دریافت تعداد زیادی از عناوین; تجدید نظر رو به پایین نه خیلی. Dr. Anthony Fauci در حال حاضر ساخت عناوین گفت: آنچه ما در واقع هشدار داده شده است برای هفته ها: بزرگتر, شماره hypothesizing نرخ می تواند به شش چهره. یکشنبه, او گفت:, “به دنبال آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر من می خواهم بگویم بين 100000 و 200000 موارد [مرگ]” و سپس او اضافه کرد: “اما من فقط فکر نمی کنم که ما واقعا نیاز به ایجاد یک طرح زمانی که آن را مانند یک هدف در حال حرکت است که شما می توانید به راحتی از اشتباه و گمراه کردن مردم است.”

هر چند به ما گفته شد ما را به دیدن و شنیدن این اعداد بزرگتر به عنوان بیشتر و بیشتر تست شد در دسترس هستند به عنوان جدید و نگران کننده اطلاعات است. او در مسابقات مقدماتی در مورد اشتباه بودن نادیده گرفته می شود. بیانیه خود را “من هرگز دیده می شود یک مدل از بیماری های است که من در برخورد با جایی که بدترین سناریو در واقع بیرون آمد. آنها همیشه overshoot” از همان مصاحبه خواهد بود به همان اندازه نادیده گرفته شود.

به خاطر این همه ما را محدود ما آزادی و به شدت صدمه دیده ما اقتصاد است. چگونه ما تسلیم بنابراین سریع ؟ شاید ما عادت کرده ایم به alarmism, و یا حتی بدتر. چه مورخ ریچارد هافستادر هنگامی برچسب “پارانوئید سبک در سیاست آمریکا” برای توصیف Barry Goldwater جنبش از سال 1964 در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در خانه ما سیاسی و اجتماعی شعارهای امروز.

هافستادر نوشت: او با استفاده از کلمه “پارانوئید” “به سادگی از آنجا که هیچ کلمه دیگر به اندازه کافی تداعی حس گرم اغراق suspiciousness و توطئه فانتزی” او توصیف در آمریکا حق اوایل 1960s. از لحظه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات احترام editorialists و مفسران سیاسی گفت: انتخابات خواهد اطمینان حاصل شود همه چیز از یک رکود جهانی به تهدید وجودی برای ما اساسی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بیش از حد بسیاری از اعضای کنگره بود “دیکتاتور” و کسی که “tyrannizing جوامع ما است.” او به آنها یادآوری از “آلمان در دهه 1930.” پیشتاز در حزب دموکرات جو بایدن گفت: حتی رئیس جمهور ما است “یک تهدید وجودی برای امریکا است.” این همه قبل از هر کسی می دانست که در آن ووهان بود و یا اجتماعی چه فاصله به معنای. که غیر مسئولانه شعارهای تجزیه و تحلیل و پیش بینی کمک کرده است هموار کردن راه برای به سادگی بیش از حد وحشت و یا پارانویا—تمایل به این باور بدترین وضع به افتاد.

برای کمک به بازگرداندن حس آرامش و حالت عادی ما باید به این بیماری در مرکز آن از آسیب و تعامل با چیزی مانند یک بیشتر استراتژی های عمودی به عنوان توماس فریدمن توصیه می شود “sequestering کسانی که در میان ما به احتمال زیاد به کشته و یا دچار آسیب طولانی مدت قرار گرفتن در معرض عفونت کروناویروس … در حالی که اساسا درمان بقیه جامعه راه ما همیشه در برخورد با آشنا تهدیدات مانند آنفولانزا.” افقی استراتژی “محدود کردن جنبش و تجارت از کل جمعیت بدون در نظر گرفتن خطرات مختلف برای عفونت های شدید” است بیش از حد بی پرده, بیش از حد فلج — و بیش از حد فراموش نشدنی.

محرومیت که استاد هافستادر هر چند اشتباه در مورد 1960 حق خواهد بود در مورد امروز: ما واقعا در حال بستن امریکا و آسیب رساندن به بسیاری از آمریکایی ها بر اساس بدترین ترس شده اند که درست است و نه در افق. ما موجب ترس جهنم از شهروندان. چند آمار اضافی کمک مشاور کاهش ملی ما متوسط: اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر ناشی از این ویروس هستند از مردم بیش از سن 70 با زمینه ای ضعف. تمرکز در نیویورک که البته بسیاری از رسانه ها بر اساس, است, همچنین سیل و تحریف تصویر برای بقیه کشور است. البته ما نیاز به توجه به زمین صفر است که در نیویورک. اما چه اتفاقی می افتد وجود دارد نه آنچه که اتفاق می افتد در همه جا. برای مثال ما پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا نشان می دهد 149 مرگ و میر 11 درصد از کل در نیویورک است. تگزاس دوم ما پرجمعیت ترین ایالت نشان می دهد هیچ چیز مانند مرگ و میر در نیویورک با 47 مورد مرگ و میر در حدود 3.5 درصد از کل در دولت امپراتوری.

دوباره درخواست ما: نگاهی به اعداد نگاه کنید همه چیز عقلانی و اجازه دهید ما اصلاح یک حس نسبت. در اوایل 1990s, Daniel Patrick Moynihan هشدار داد که کشور ما بود تعریف deviancy پایین. امروز ما نگران تعریف دوزخ است. ما یک مشکل است. به جای درگیر شدن در “گرم اغراق suspiciousness و توطئه فانتزی” به عنوان هافستادر هشدار داد ما باید تمرکز ما راه حل آن را بدون upending هر چیز دیگری. پارانویا و افراطی نیست کت و شلوار دموکراسی ما هست.

William J. Bennett است وزیر سابق آموزش و پرورش و مدیر دفتر ملی مبارزه با مواد مخدر سیاست.

ست Leibsohn است یک عضو ارشد در کلرمونت موسسه و میزبان “ست Leibsohn نمایش” شنیده روزانه در 960am/KKNT در شهر فینیکس, Ariz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de