سه COVID-19 مرگ و میر در آلبرتا به عنوان اتحادیه هل می دهد به نگه داشتن شرکت کارگیل بسته

محتوای مقاله در ادامه

استفاده از تکنولوژی برای کمک به با تماس با ردیابی یکی جعبه این استان گفت: این نیاز به بررسی قبل از اجازه دادن به برخی از کسب و کار برای بازگشایی, که می تواند رخ دهد به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 14.

که فاز اول آلبرتا relaunch را غیر ضروری خرده فروشان آرایشگری, مدل مو daycares به بازگشایی ارائه شده است که آنها همچنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. رستوران ها و کافه و سالن و کافه ها می تواند بازگشایی بیش از حد با حداکثر 50 درصد ظرفیت است.

اما فاز که برای شروع Hinshaw گفت: این استان نیاز به ایجاد بیشتر تست جامع و تماس با ردیابی و همچنین برای دیدن ادامه بستری روند که نشان می دهد آلبرتا سیستم مراقبت های بهداشتی را نمی خواهد تاخت و تاز کردن.

برخی از تغییرات به محدودیت های در حال ساخته شده تقریبا بلافاصله با وسیله نقلیه دسترسی به استانی پارک بازسازی جمعه و دوره های گلف مجاز به بازگشایی در اوایل روز شنبه. برعکس محدودیت در تجمع جرم و غیر ضروری سفر می تواند در جای خود برای سال آمده است.

Hinshaw روز جمعه گفت که آزمایشی خرما برای reopenings تضمین شده نیست یک روحیۀ تکرار توسط شهردار کلگری ناهید jasper de valk.

“آیا دایره May 14 در تقویم خود را به عنوان ‘روز عادی,'” jasper de valk هشدار داد.

با فایل های از مادلین اسمیت

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de