سه COVID-19 مرگ و میر در آلبرتا به ارمغان می آورد و در مجموع به 23; موارد تا 1,250

محتوای مقاله

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش روزانه تا بیش از حد تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در آلبرتا با سه بیشتر مرگ و میر اعلام شده توسط دولت استانی بعد از ظهر یکشنبه.

سه تازه و میر گزارش شده شامل یک مرد از کلگری منطقه در 60s یک زن از منطقه مرکزی در 80s و از شمال منطقه که بیش از 100 سال است. مرد در کلگری منطقه بود ساکن در مکنزی Towne در ادامه مراقبت در مرکز آن دیده می شود 10 استان را 23 مرگ و میر.

محدودیت تشویق به معنای فیزیکی فاصله در محل باقی می ماند در حالی که مردم هنوز تنظیم به “طبیعی است.” با بسیاری از مردم جدا شده و در خانه وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان للا شارون Aheer تشویق بهره در روز یکشنبه برای پیدا کردن زمان در هر روز فعال باشد.

“COVID-19 ایجاد کرده بسیار متفاوتی از آنچه عادی است. ما باید در انطباق با وضعیت خوب از همه بهره” گفت: Aheer. “من امیدوارم که تمام بهره را به چالش و به ما بپیوندید در حال فعال و سالم در خانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>